Останні новини у beauty-сфері

Салонні процедури для волосся: що варто зробити?

Назад у блог
Салонні процедури для волосся: що варто зробити?
05 / 07 / 22

Міцні локони, що сяють блиском і гладкістю – у 90% випадків не генетика, а результат докладених зусиль. І цього неможливо досягти домашніми засобами, більшість із яких недостатньо ефективні, особливо для ослаблених пасм. А довіривши волосся найкращим майстрам краси та обравши потрібну процедуру, можна відновити навіть сильно зіпсовані пасма.

Затребувані процедури догляду за волоссям

Вибір доступних варіантів різноманітний. Корисно порівняти салонні процедури для волосся, щоб зробити свій вибір. Огляд переваг та недоліків кожної послуги допоможе прийняти рішення.

Щастя для волосся

Лікування від Lebel було розроблено спеціально для сухих і пористих пасм, які потребують особливої ​​турботи. Процедура Щастя для волосся не просто візуально приховує дрібні недоліки - цей склад проникає глибоко у структуру кожної волосини, відновлюючи її. Записуючись у салон краси на цю послугу, корисно знати про її особливості:

 • Відновлення волосся виконується в кілька етапів. Пасма просочують різними сироватками, масками та захисними складами – комплекс засобів підбирається, виходячи з поточного стану волосся.
 • До нечисленних протипоказань відноситься: період очікування малюка і грудного вигодовування, дерматологічні проблеми або рани на шкірі голови, а також непереносимість певних інгредієнтів, задіяних у лікувальних засобах.

Рекомендується проводити догляд за волоссям курсом: оцінивши стан волосся, майстер визначить оптимальну кількість процедур.

Ламінування волосся

Популярна процедура, склади для якої розроблені не тільки для професійного, а й для самостійного нанесення. Але щоб не зіпсувати локони, краще довірити це завдання майстрам, добре знайомим з усіма тонкощами роботи з компонентами, що ламінують. Активні речовини та вітаміни глибоко проникають у структуру волосся, тим самим ущільнюючи та захищаючи його. Основні етапи:

 1. Глибоке очищення;
 2. Гаряча фаза;
 3. Нанесення лікувального складу;
 4. Фінішний етап, що забезпечує стійкість результату.

Для турботи про волосся розроблено варіації цієї процедури. Біоламінування – натуральні склади, екранування – додаткове відновлення, а для проведення елюмінування майстер додасть компоненти, що фарбують, для збереження насиченості та яскравості обраного відтінку.

Результат, який подарує ламінування волосся: м'якість і гладкість шевелюри, ідеально рівні пасма, що струмують блискучим водоспадом. За рахунок потовщення волосся, збільшується і об'єм – навіть тонкі пасма будуть виглядати бездоганно. Ефект тримається до двох місяців. Але цей варіант не підходить для ламких, сухих локонів, як і пасм відразу після фарбування – спочатку потрібно відновити структуру лікувальними складами і лише після цього переходити до ламінування.

догляд за волоссям

Кератинове випрямлення

Процедура припаде до душі власницям кучериків і неслухняного волосся, яке бажає домогтися бездоганної гладкості. Першочерговий етап – очищення. Наступний – нанесення складу, що розгладжує, до якого входять такі компоненти:

 • кератин (90%);
 • мінерали;
 • живильні масла;
 • білок (що складає основу волосся);
 • рослинні екстракти.

Кератинове випрямлення займає кілька годин: пасма, оброблені випрямляючим складом, ретельно прогрівають декількома способами, а на фініші – закріплюють праскою. Завершує догляд маска, що інтенсивно відновлює. Ефект зберігається до 4 місяців.

Ботокс для волосся

Для турботи про локони використовується схожий порядок дій, як і у випадку з кератиновим випрямленням та ламінуванням. Майстер послідовно нанесе захисні компоненти, а також основу цієї процедури. сироватку з унікальною молекулою Intra-Cylane. Після прогріву та осушення пасм феном, склад буде дбайливо змитий. Переваги цієї процедури:

 • Довгостроковий результат – зберігається протягом кількох місяців. З кожним повторним нанесенням покращується якість та зовнішній вигляд волосся.
 • Універсальність – процедуру можна проводити навіть на пасмах із надмірною ламкістю, неслухняних, які втратили колишній блиск і силу.
 • Розгладжуючий ефект – пасма будуть гладкими та еластичними, що дозволить витрачати мінімум часу на щоденне укладання.

Існує гарячий та холодний ботокс для волосся – ключова відмінність у способі нанесення відновлювального складу. Власницям знебарвлених або пошкоджених локонів, краще віддати перевагу холодній процедурі, без інтенсивного прогрівання.

Реконструкція волосся

Ця процедура базується на нанесенні унікального коктейлю компонентів з активними діючими речовинами, які заповнюють порожнечі в структурі волосся, тим самим реконструюючи його. За рахунок інтенсивного впливу не тільки на самі локони, а й на шкіру голови, посилюються обмінні процеси та покращується кровообіг, що сприяє активному зростанню нового волосся. Ефект – до 1 місяця (залежить від попереднього стану пасм).

Реконструкція волосся актуальна для власниць тонкого, ламкого, позбавленого сили волосся, яке потребує додаткового захисту. Щоб зберегти результат, отриманий від використання реанімуючого складу, майстер підбере ефективний догляд для дому, який захищає волосся від зовнішнього впливу: пряме сонячне проміння, висока вологість, вплив високих температур.

М'якість і гладкість, а також гарний блиск, що переливається в приголомшливому сяйві локонів – результат, якого практично неможливо досягти у домашніх умовах. Але звернувшись до салону краси Bloomnails, можна отримати повний цикл послуг: майстер оцінить поточний стан вашого волосся та підбере актуальні процедури, які допоможуть отримати довгостроковий ефект.

в інтернет-магазин Зателефонувати