Ламінування брів: тривалість ефекту та частота процедури

Тренди
26 квітня 2024
Ламінування брів: тривалість ефекту та частота процедури

Кожна деталь важлива у створенні виразного вигляду, що дозволяє надати обличчю гармонійного вигляду. Базові процедури дозволяють добре виглядати навіть без макіяжу, мінімізувавши використання косметики. А щоб зовнішній вигляд завжди був бездоганний, розроблена інноваційна техніка – ламінування брів. А огляд її особливостей, етапів та основних нюансів допоможе оцінити всі переваги, а також недоліки такого догляду.

Що таке ламінування брів: кому воно підходить?

Процедура спрямована на надання волоскам доглянутого вигляду: інтенсивне зволоження та живлення дарує гарний блиск та гладкість. Серед численних переваг цієї послуги варто виділити наступні:

  • Довгостроковий результат. Ефект може зберігатися до 6-8 тижнів: залежить від структури, а також м'якості волосків. це дозволяє довго отримувати візуальне задоволення від результату.
  • Мінімум зусиль. Техніка ламінування займає близько години, що дозволить надалі витрачати набагато менше часу на турботу про красу та виразність брів, адже їхній стан значно покращиться.
  • Природність. Ламінуючі склади не залишають відчуття тяжкості чи стягнутості.

Техніка підходить для всіх типів шкіри, особливо корисна власницям густих, жорстких волосків. Вони стануть м'якшими і слухнянішими, що спростить укладання, а тонким і рідкісним процедура додасть додатковий об'єм. Серед протипоказань: індивідуальна непереносимість, період вагітності або грудного вигодовування, а також гострі запальні процеси.

Ламінування брів: що потрібно?

Процедура включає кілька базових етапів, які виконують по черзі, задіявши спеціальні косметичні набори. Для початку потрібно ретельно очистити шкіру від забруднень, залишків макіяжу, пилу, а також знежирити та продезінфікувати її, щоб активні компоненти продуктів краще вбиралися. Надалі по черзі наносяться 3 основні склади:

  • Ламінуючий. Особлива категорія засобів, які м'яко обволікають волоски, глибоко проникаючи в їхню структуру. Важливо діяти акуратно, намагаючись не торкатися шкіри, розподіляючи продукт безпосередньо по волосинках. Для запобігання контакту з повітрям використовують поліетиленову плівку, закриваючи нею потрібні ділянки. Час витримки залежить від його компонентів: потрібно суворо дотримуватись рекомендацій виробника, вказаних на упаковці.
  • Фіксуючий. Брови потрібно укласти в бажаному положенні, використовуючи для цього спеціальну щіточку. Після цього наносять продукт-закріплювач, який зафіксує склад, що ламінує, для пролонгації досягнутого ефекту.
  • Доглядач. Поживні лосьйони, олії, креми містять зволожуючі компоненти та вітамінні комплекси, які оздоровлюють, зміцнюють волоски.

Під час процедури ламінування можна задіяти спеціальні фарби, які допоможуть посилити базовий відтінок, зробивши його більш насиченим, яскравим і виразним.

Скільки тримається ламінування брів?

Тривалість дії ламінуючого та фіксуючого складу залежить від цілого ряду факторів, серед яких:

  • Індивідуальні особливості. Кожна людина має свою структуру волосся, а також особливості організму, тому тривалість ефекту варіативна. Усереднені значення становлять 1-2 місяці, але в окремих випадках результат ламінування може зберігатися до 12 тижнів.
  • Засоби, що використовуються. Точне дотримання технології нанесення, а також висока якість складів, подарує бездоганний зовнішній вигляд на тривалий час. Тому важливо використовувати тільки сертифіковану, безпечну продукцію, яка була дерматологічно протестована.

Щоб не пошкодити волоски, а головне не одержати опіки шкіри, потрібно дотримуватися рекомендованого часу витримки кожного з продуктів, своєчасно видаливши кожен із нанесених складів. На результат багато в чому впливає інтенсивність очищення шкіри перед процедурою – вона має бути ретельною та комплексною.

Як доглядати за бровами після ламінування?

Для повної фіксації на волосках потрібно близько 24 годин: протягом першої доби потрібно дотримуватися особливої ​​обережності. Щоб продовжити термін дії процедури, важливо дотримуватися порад досвідчених бровістів:

  • Уникати масок або жирних олій. Косметичні продукти здатні зруйнувати структуру складу, що фіксує, тому потрібно намагатися уникати їх застосування. Від пілінгів, скрабів, а також засобів, що містять спирт, теж доведеться відмовитися, або наносити їх, не торкаючись області бровної дуги.
  • Мінімізувати водні процедури. Не варто вирушати в басейн, сауну або на пляж, або знаходитися в приміщеннях з високим рівнем вологості. Замість звичного вмивання потрібно лише трохи промокнути обличчя чистим рушником. Рекомендовано уникати потрапляння води на верхню частину обличчя протягом 24-48 годин після процедури.
  • Не чіпати брови. Часті дотики, зачісування, використання щіток – все це здатне скоротити тривалість одержаного ефекту. Краще взагалі постаратися обійтися без дотиків до цієї області перші дні.

Для догляду за ламінованими бровами потрібно використовувати зволожуючі засоби, які зміцнюють волоски, що допомагає зафіксувати отриманий результат.

Як часто можна робити ламінування брів?

Скільки тримається ефект ламінування – питання індивідуальне, але з правильним доглядом та вибором професійних засобів, можна насолоджуватися доглянутістю та виразністю волосків протягом 1-2 місяців. Але між процедурами потрібно дати волосяному покриву час на відновлення: ламінуючі засоби розм'якшують волоски, тому незважаючи на додаткове живлення, вони слабшають, що при надмірній активності з доглядом може призвести до подальшого пошкодження, випадання або ламкості.

Ламінування брів – це популярна процедура, але повторювати її потрібно не частіше ніж кожні 8 тижнів. А дотримуючись рекомендацій косметологів і бровістів можна легко виглядати бездоганно.

Вас також може зацікавити

Види стрижки кінчиків
Тренди
Види стрижки кінчиків
Кінчики волосся виглядають рідкісними, сухі на дотик? Помітили багато посіченого волосся, а будь-яке укладання виглядає неохайно? Це все ознаки того, що потрібно записатися до нас на стрижку.
Читати
Манікюр Котяче око: топ 6 ідей для вашого образу
Манікюр
Манікюр Котяче око: топ 6 ідей для вашого образу
"Котяче око" — популярний стиль манікюру, який виражається у ефектному, своєрідному дизайні. Привабливий блиск, а також глибина кольору виглядають дорого, не потребуючи додаткового декору.
Читати
Японський манікюр: все, що потрібно знати
Манікюр
Японський манікюр: все, що потрібно знати
Таємниці японського манікюру: деталі та поради для вашої краси
Читати
Види форм нігтів: розповідаємо про секрети для справжніх модниць
Тренди
Види форм нігтів: розповідаємо про секрети для справжніх модниць
Створити ідеальний манікюр неможливо без правильно обраної нігтьової форми. При прийнятті рішення важливо враховувати як особисті побажання, смаки і популярні тенденції в нейл індустрії, так і природні форми нігтів, і навіть їх особливості.
Читати
Градієнтний манікюр: модний тренд цього сезону
Манікюр
Градієнтний манікюр: модний тренд цього сезону
Градієнтний манікюр – модна тенденція останніх років. Він виглядає особливо ефектно завдяки багатошаровості. Дизайн нігтів омбре є плавним перехідом двох і більше кольорів.
Читати
Чорний манікюр: гра тіней та яскравий блиск
Тренди
Чорний манікюр: гра тіней та яскравий блиск
Елегантний чорний манікюр: надихаючі ідеї та стилі
Читати