Догляд за волоссям в Дніпрі

Догляд за волоссям

Майстер підбирає вам за типом волосся

Fusio-dose (майстер підбирає Вам за типом волосся)

Усі послуги

Краса та здоров'я волосся повинні залишатися на першому місці для будь-якої дівчини, яка бажає справити гарне враження. Від цих властивостей залежить здоров'я. У домашніх умовах виконати всі необхідні процедури для догляду за волоссям дуже складно. Для цього потрібна не тільки професійна допомога, а й відповідне обладнання, а також косметика.

Для наших майстрів головне правило полягає в тому, щоб забезпечити максимально природний та ефективний догляд за локонами. Завдяки дбайливому та індивідуальному підходу, клієнти отримують насолоду під час процедури, а краса волосся збережеться максимально тривалий час.

Процедури для волосся у Дніпрі представлені таким чином:

  • ЩАСТЯ ДЛЯ ВОЛОССЯ ВІД «LEBEL»;
  • ДОГЛЯД ВІД «KERASTASE»;
  • FUSIO-DOSE З МИТТЯМ ГОЛОВИ І ТЕРМОЗАХИСТОМ;
  • FUSIO-DOSE БЕЗ МИТТЯ ТА УКЛАДАННЯ;
  • FUSIO-SCRUB БЕЗ МИТТЯ ТА УКЛАДАННЯ;
  • K-WATER З ТЕРМОЗАХИСТОМ БЕЗ МИТТЯ ТА УКЛАДАННЯ.

Звернувшись у салон краси, ви зможете підібрати підходящу стрижку або зробити укладання, яке викличе захоплені погляди у оточуючих. Нерідко буває так, що для створення нової цибулі потрібно підібрати підходящу фарбу для фарбування, з чим самостійно впоратися не так вже й просто. Досвідчені майстри дадуть свої рекомендації та продемонструють приклади, щоб вам було простіше визначитись із варіантом.

Правильний догляд за волоссям 


Додаткові процедури дають змогу не тільки відновити структуру волосся, але й забезпечують додатковий об'єм. Правильне харчування надасть волоссю шовковистість і зробить його яскравішим. Ціни на процедури для волосся залишаються демократичними, у чому ви можете переконатись на власному досвіді.

Наші клієнти отримують доступ до найкращих препаратів, створених інноваційними косметологічними брендами. Так, косметику Lebel випускає відома японська компанія, а представлені препарати допомагають оздоровити шкіру та голову. Препарати допомагають боротися зі старінням волосся. Маски і шампуні від бренду включають виключно натуральні компоненти, забезпечуючи ефективну боротьбу з процесами старіння.

Майстер у салоні краси BloomNails підбере той комплекс процедур та препаратів, завдяки яким отриманий ефект вдасться зберегти тривалий час. Ще одним перевіреним брендом є французький виробник Kerastase, косметика якого дозволить отримати додаткову впевненість у собі. Компанія випускає різні препарати, завдяки яким досягається індивідуальний підхід у лікуванні шкіри.

У салоні краси BloomNails можна пройти ефективне очищення шкіри голови, зволожити та наситити волосся. Фахівці допоможуть змоделювати зачіску, яку раніше ви могли бачити лише на обкладинках модних журналів. Переконайтеся як наші процедури самостійно, залишивши заявку вже сьогодні.

Ціни на послуги догляд за волоссям салону краси Дніпро

Послуга догляду за волоссям Вартість послуги, грн.
Щастя для волосся від "lebel" 1150-2250 грн.
Догляд від "kerastase" 750 грн.
Fusio-dose з миттям голови та термозахистом 750 грн.
Fusio-scrub з миттям голови та термозахистом 750 грн.
K-water з термозахистом без миття та укладання 350 грн.

Часті питання про догляд за волоссям у Дніпрі

✿Навіщо потрібен салонний догляд за волоссям?

Професійний догляд за волоссям дозволяє не тільки відновити структуру волосся, але й надає волоссю шовковистість, забезпечує додатковий обсяг і робить його яскравішим.

✿Скільки коштує процедура догляду за волоссям у салоні Bloomnails?

Ціни на процедури для волосся залишаються демократичними та стартують від 350 грн.

✿Як часто необхідно робити процедури догляду за волоссям у салоні?

Для пошкодженого волосся рекомендується пройти курс із 15 процедур. Для підтримки ефекту бажано проводити процедуру один раз на місяць.

✿Які салонні догляди для волосся?

Салон краси Bloom пропонує такі процедури для волосся, як Щастя для волосся від “lebel”; Уникнення "kerastase"; Fusio-dose та Fusio-scrub з миттям голови та термозахистом; K-water з термозахистом без миття та укладання.

✿Де знаходяться наші салони краси, в яких можна зробити процедуру догляду за волоссям у Дніпрі?

Наші салони краси знаходяться на вул. Короленка, 2 та вул. Єфремова, 24. Запис на прийом можливий онлайн.

в інтернет-магазин Зателефонувати