Останні новини у beauty-сфері

Зимовий манікюр: тенденції, мода, тренди і оригінальні ідеї

Назад у блог
Зимовий манікюр: тенденції, мода, тренди і оригінальні ідеї
03 / 05 / 19

Загальний вигляд та стиль жінки створюють не просто одяг та зачіска, а невеликі деталі, на які у деяких ситуаціях можна і не звернути увагу. Сюди входять і нігті, від оформлення яких залежатиме те, яке враження дівчина справляє і як вона почуватиметься у суспільстві, тому навіть такому невеликому фактору треба приділити особливу увагу.

Манікюр важливо робити відповідно до моди, сучасних тенденцій, але не забувати і про власний унікальний смак. Також є загальні рекомендації, особливості оформлення, які будуть модними цього сезону. Давайте розбиратися з тим, які зимові манікюри підійдуть вам і що матиме попит серед прекрасних половинок. Пропонуємо варіанти фото зимового манікюру та загальні рекомендації щодо вибору оформлення.

Ідеї ​​зимового манікюру - класика та інновації 


Відмінність цієї зими у тому, що немає майже жодних обмежень у тому, яку форму, колір, картинку чи оформлення вибирати. Чимало суворих правил цього року стосувалися літнього манікюру, а ось взимку можна розслабитися і підібрати щось собі, під власний смак.

Особливою популярністю користуватимуться “смачні” шоколадні, винні тони, а також продовжуватиметься тенденція літа у виборі природних, натуральних кольорів. Це стосується зеленого, синього, хоча краще тепер фарбувати нігті не яскраві тони, а темніші. Холодні кольори та зимові відтінки – це постійна традиція зимового манікюру, фото якого можна побачити тут.

Невеликі вкраплення золота чи срібла, дзеркальна поверхня чи втирання може доповнити образ будь-якої жінки, якщо ці методи використати правильно і без перебільшень.

Зараз красивий зимовий манікюр майже обов'язково включає якесь оформлення, градієнт (плавний перехід від одного кольору до іншого) або використання стемпінгів. Оригінальні картинки та малюнки теж будуть у моді.

Що стосується форми і довжини нігтя, то тут теж немає строгих правил, хоча продовжує тренд року - практичності і багатофункціональність понад усе, тому багато жінок віддають перевагу середній довжині або коротким нігтям.

               

Який вибрати дизайн зимового манікюру – ТОП-5 ідей? 

 

  1. Стиль мінімалізму. Вже нікого не вражають довгі нігті, розфарбовані у всі кольори веселки, зі стразами, блискітками, об'ємними фігурами та наклейками. Зараз просто зимовий манікюр – це те, що обирають більшість дівчат та жінок. Навіть шанувальниці оригінальних рішень віддають перевагу стилю мінімалізму та класики. Відмінно виглядає манікюр у нюдових тонах, ніжно-рожевий чи інших пастельних відтінках. Допускається невеликий малюнок (крапки, лінії, зірочка або гілочка квітки на одному пальці), але він повинен вписуватися в загальну композицію, не перевантажувати ніготь.
  2. Легка павутинка. Професійні майстри можуть зробити оригінальне зображення з тонкими лініями на нігті. Це може бути один палець або кілька, але важливо вибрати правильні відтінки (червоний та чорний, пастельні тони, м'які рожеві з білими лініями та інше). Правильно виконаний стильний зимовий манікюр лише підкреслить ваш смак та стиль.
  3. Традиційні сніжинки. Це ще один модний елемент зимового оформлення нігтів, який підійде як дорослим жінкам, так і дівчатам. Головне не забувати про те, щоб дотримуватись модних трендів.
  4. Написи на нігті. Яскравий зимовий манікюр продовжує тенденцію з початку цього року, тому можна використати наклейки з оригінальними написами. Краще вибрати їх для одного пальця, але простими словами або фразами можна прикрасити всі нігті. Особливості цього виду оформлення в тому, що так можна самовиражатися, вибирати мотивуючі або розважальні фрази. Однією з найпопулярніших вважається неповторне жіноче "Ой, все".
  5. Золота фольга. Цей елемент, використаний у розумних кількостях, відмінно впишеться на будь-який колір та оформлення, а також перетворить навіть найпростіший дизайн у справжній витвір мистецтва. Не варто боятися, що все виглядатиме надто завантажено, бо за допомогою золотої фольги можна виконати розкішний ніжний зимовий манікюр.

            

Зимовий манікюр на короткі нігті. 


На короткі нігті можна робити будь-який манікюр із вищеописаних. Щоб візуально подовжити ніготь, можна вибрати французький манікюр у холодних тонах, або використовувати в оформленні довгі тонкі лінії. Підкреслити розмір можна яскравими відтінками, а доповнити його витонченою зірочкою. По фото зимового манікюру на короткі нігті можна побачити, що є безліч варіантів.

По суті, головна новинка зими, фото якого ви можете побачити тут, полягає в тому, щоб вибирати оригінальні рішення, але при цьому основний тренд полягає в простих ідеях.

в інтернет-магазин Зателефонувати