Термозахист для волосся – для чого він потрібний і як вибрати
Стильні укладання та модні зачіски перетворюють будь-яку дівчину на доглянуту красуню. Ось тільки ціна постійного використання утюжків для волосся досить висока. Регулярний термічний вплив на пасма негативно відображається на їх структурі. Для мінімізації негативних наслідків використовується термозахист для волосся. Він убезпечує локони від надмірної втрати вологи та ламкості, дозволяючи експериментувати з образом та різними стилями зачісок.
Для чого потрібен термозахист
Інструменти для завивки та розпрямлення шевелюри змінюють зачіску за рахунок впливу високих температур. Діапазон роботи обладнання від 95 до 170 градусів. Коли температура досягає 130 градусів, починається незворотний вплив на локони:
- тонка зовнішня оболонка волосся стирається та розтріскується;
- пігменти, що відповідають за забарвлення пасм, руйнуються і змінюють природний відтінок зачіски;
- відбувається руйнування кератину, що відповідає за еластичність локонів;
- під впливом високої температури на вологі завитки вода випаровується зсередини, порушуючи загальну структуру.
Захист для волосся обволікає кожну волосину, створюючи надійний бар'єр між розігрітими інструментами та зачіскою. Спеціальні компоненти розгладжують пасма, тому праска обережніше і менш травматично впливає на шевелюру. Для завивки використовується термозахист із фіксуючими функціями.
Важливо здійснювати догляд за волоссям до початку термічних процедур. Деякі інкапсульовані компоненти захисних засобів діють лише під час підігріву, тому мають бути рівномірно розподілені по всій довжині пасм.
Багато дівчат помилково вважають, що шкоду зачісці завдає тільки стайлер. Однак давно доведено, що фен діє не менш згубно. Тому перед сушінням волосся потрібно обов'язково наносити захисний засіб на вологі пасма.
Спрей термозахист складається з різних інгредієнтів. Підібрати правильне поєднання допоможуть майстри із салону Bloom. Також тут роблять якісні процедури для відновлення структури пошкодженого волосся та надання об'єму.
Різновиди термозахисту для волосся
Термозахист для волосся професійний підбирається з урахуванням різних факторів:
- Максимальна температура впливу. Один із основних критеріїв, який впливає на вибір засобу. При використанні праски або фену на максимальній потужності вибирають термозахист із діапазоном впливу до 200 градусів.
- Тип волосся. Густим і кучерявим пасмам підходять засоби на основі олій, тоді як на тонкому волоссі вони будуть давати ефект немитий голови. Термоспрей для волосся на водній основі використовують для здорової волосся. Ломкі та сухі локони потребують догляду з кремовою текстурою.
Нанесення засобу залежить від інструменту, яким передбачається робити зачіску. Захист для волосся від випрямлячя для волосся використовується виключно на висохлі завитки. Не можна випрямляти вологі пасма через високий ризик спалити їх. Спочатку – сушіння природним шляхом або феном, потім – стайлінг.
Найпоширеніші захисні засоби діляться на три категорії: олію, спрей та крем. Перше актуальне для нанесення на кінчики під час сушіння. Бонусом масло прибирає статичну електрику. Крем термозахист для волосся зберігає структуру кожного завитка, додає блиску та надає зачісці здорового вигляду. Спрей зручно та швидко наноситься на локони, тому часто стоїть на полицях дівчат поряд із плойкою.
Як використовувати термозахист
Перед покупкою та використанням засобу уважно прочитайте інструкцію до застосування. Захисні властивості продукту багато в чому залежить від його компонентів. Так, пшеничні протеїни та кополімери акрилатів щільно огортають волосся, створюючи надійну плівку, яка сприяє рівномірному нагріванню. Силікони гальмують передачу тепла, захищаючи пасма від високих температур, а також герметизують локони, запобігаючи втраті вологи.
Перед тим як використовувати утюжок для волосся, нанесіть вибраний стайлінговий засіб на висушені пасма по всій їх довжині. Чи підходить конкретний термозахист визначити одразу неможливо. Результат буде видно через деякий час активного використання. Якщо локони втратить природний блиск, стануть ламкими і сухими – терміново змінюйте захисний засіб.
При частому використанні фена ідеальним супутником стане олія. Поступово наносите її на кінчики вологих пасм перед кожною сушкою. Зі збільшенням температури повітря, діючі компоненти засобу активуються, огортаючи кожен завиток, та захищаючи зачіску від пошкоджень.
Для роботи з плойкою переконайтеся, що термозахист нанесений на весь локон від кореня до кінчика. При цьому засіб повинен витримувати високу температуру. Щоб уберегти пасма від негативного впливу, виставляйте на прасці найнижчу температуру.
Якщо ви не підібрали термозахист, або боїтеся зіпсувати зачіску у важливий момент свого життя, зверніться до професіоналів. Салон краси BLOOM надає різні доглядові послуги для волосся, робить стрижки та укладання на всі випадки життя. Майстри використовують надійний термозахист іменитих виробників та сучасне обладнання. Завдяки послугам салону BLOOM ваша зачіска буде ідеальною, а кожен локон захищений від згубної дії високих температур.