Останні новини у beauty-сфері

Приховане фарбування

Назад у блог
Приховане фарбування
09 / 05 / 23

Сучасні майстри перукарського мистецтва готові запропонувати безліч незвичайних технік перетворення. Одна з них – приховане фарбування. Це техніка, при якій у соковиті, яскраві відтінки фарбуються тільки нижні пасма, іноді – середні. Натуральна база дозволяє уникнути кардинального перетворення та поекспериментувати з новими відтінками. Інтригуючу деталь образу надійно перекривають локони природного кольору. Але варто зробити укладання, зібрати волосся у високий хвіст або накрутити локони, і яскраві пасма заграють у всій красі.

Приховане фарбування волосся задіює переважно такі яскраві відтінки, як малиновий, зелений, лимонний, червоний, блакитний, фіолетовий. Комбінуючи палітру, можна досягти виразного і сміливого райдужного ефекту. Родзинку звичному фарбуванню надає приховане освітлення волосся. Забарвлення пасм у кольори, близькі натуральним, створить цікаві відблиски, оживить образ.

Приховане фарбування на темне волосся – особливості технології

Темний відтінок вимагає попереднього догляду. На чорне, на каштанове волосся слід нанести освітлювач. Попелястого блонду домагатися не варто. Достатньо підняти відтінок на 2-3 тони. Засіб підбирається за виглядом та станом пасм. Ефектну гру дає темна база з рожевими, яскраво-червоними, неоновими відтінками. Можна вибрати один контрастний тон або кілька кольорів, створивши справжню веселку. Зробити стримане приховане фарбування на темне волосся дозволить приглушені відтінки синього, зеленого.

приховане фарбування фіолетовий

Приховане фарбування на світле волосся – палітра

Блондинкам та власницям русявих локонів провести модне колорування не складе труднощів. Вибираєте пігмент і можна приступати до роботи. На світлій основі цікаву гру дають навіть досить стримані кольори. Русі локони ефектно контрастують із холодними відтінками. Приховане фарбування на світле волосся не вимагає попереднього знебарвлення. Але на русявих пасмах, щоб приглушені кольори перетворилися на вибуховий акцент, краще провести освітлення. Блондинкам така підготовка не потрібна.

фарбування на світлі відтінки

Окремо варто сказати про колорування на руде волосся. Підготовка перед процедурою тут необхідна, як і при фарбуванні на чорне волосся. Піднімаємося вгору на 2-3 тони на палітрі теплої гами. Яскравий базовий виграшно виглядає з близькими відтінками – червоним, помаранчевим. Але можна зіграти і на контрасті, зробивши приховане забарвлення волосся в смарагдовий, бірюзовий, фіолетовий або рожевий неон.

Приховане фарбування на коротке волосся – особливості

Приховане фарбування на коротке волосся має нюанси. Отримати приховані пасма у класичному розумінні тут не вдасться. У разі піксі колористи пропонують зробити на корені різнокольорові візерунки. Для високого каре можлива робота по кількох центральних проділах. Якщо край пасм опускається до середини шиї, можна говорити про традиційні таємні шари.

приховане фарбування синій колір

Приховане фарбування на довге волосся та локони середньої довжини

Можливості модниць з локонами середньої довжини значно ширші, ніж у попередниць. Залежно від стрижки, можна створити як прикореневе фарбування, так і опрацювати всю довжину – від коріння до кінчиків. Враховуйте обсяг шевелюри, частоти пасм. Варто зібрати локони в пучок або хвіст. і маленький секрет заграє соковитими барвами. Ефектний результат дає горизонтальне спліт-фарбування.

приховане фарбування на довге волосся

Приховане фарбування на довге волосся відкриває доступ до всіх можливостей даної техніки колорування. У роботі задіяні нижні та середні шари потиличної частини голови. Можна:

  • забарвлювати кольорові пасма біля коріння, частково або по всій довжині;
  • створювати кольорові блоки;
  • фарбувати шари на середньому рівні;
  • створювати розтяжки кольорів у напрямку центру.

Навіть легкий напівпучок відкриє погляду оточуючихх інтригуючі переходи.

Як зробити приховане фарбування самостійно?

Майстри салону краси BloomNails виконають приховане фарбування волосся з дотриманням усіх правил колорування. Навички роботи із засобами для освітлення, використання професійних пігментів – запорука відмінного результату.  

Якщо ви розраховуєте на власні сили, ось кілька рекомендацій, як зробити приховане фарбування вдома:

  1. Підбір барвника. Перманентний чи тимчасовий? Залежить від того, наскільки тривалий ефект очікується. За відсутності досвіду скористайтеся для першої процедури тимчасовими барвниками. Підійдуть бальзами, гелі, муси з ефектом тонування.
  2. Розділяєте пасма навпіл. Працюючи по проділах, виділіть у потиличній частині дві ділянки. Верхні пасма зафіксуйте шпильками або клемами. Чим вище пройде горизонталь, тим більше локонів буде пофарбовано. Можна захопити кілька пасм із зони скронь.
  3. Підготовка освітлювача. Приховане фарбування на русяве волосся, а тим більше темні відтінки, вимагає додаткового знебарвлення локонів. При визначенні пропорцій враховуйте рекомендації виробника, довжину пасм, базовий відтінок. Стандартне співвідношення – 1:1,5 або 1:2 (порошку та оксиду відповідно).
  4. Освітлення. Необхідно всім, крім випадків, коли виконується приховане фарбування волосся блонд. Засіб, що освітлює, наноситься пензлем на локони, які надалі будуть пігментовані. Час дії – півгодини. Після цього засіб змивається. Пасма висушуються.
  5. Колорування. Змішайте пігменти, що фарбують. Нанесіть склад на виділені пасма щільним шаром. Приділіть велику увагу прикореневій зоні. Полегшити процес фарбування в домашніх умовах допоможе поділ локонів на пасма шириною 3-5 см. Можна використовувати як безаміачні засоби, так і пігменти прямої дії.
  6. Завершення. Тривалість дії фарби залежить від її типу – від 15 до 40 хвилин. Точний час експозиції вказано виробником. Після змийте склад водою. Нанесіть бальзам, що закріплює фарбу.

Хочете шикарний результат, але не знаєте, як зробити приховане фарбування? Довіртеся професіоналам салону BloomNails!

в інтернет-магазин Зателефонувати