Останні новини у beauty-сфері

Ламінування вій: плюси, мінуси і догляд

Назад у блог
Ламінування вій: плюси, мінуси і догляд
19 / 12 / 19

Для того, щоб отримати виразний, заворожливий погляд, можна звернутися до сучасних процедур. Одна з них - ламінування вій, в результаті якого волоски харчуються корисними речовинами, виглядають об'ємними та привабливими. У зв'язку з великою популярністю даної процедури багато дівчат задають питання: які існують переваги ламінування вій: до і після.

Плюси ламінування вій: здорові та красиві вії 

Сутність процедури ламінування вій полягає в нанесенні спеціального складу, до якого включені вітаміни та кератин. Завдяки поетапному професійному виконанню процедури вії набувають об'ємного, здорового вигляду та додаткової довжини. Нанесення поживного складу на вії надає їм здорового вигляду, а також захищає від пересихання. Застосування гнучкого валика дозволяє надати вій привабливий вигин, роблячи погляд виразнішим.

У тому випадку, коли вії від природи тонкі, з невеликим об'ємом, процедура ламінування дозволяє надати вії привабливий, оновлений вигляд. Цей підхід абсолютно безпечний для здоров'я, оскільки склад для ламінування не містить хімічних речовин. Таким чином, існує можливість отримати гарні вії із застосуванням безпечних поживних складів. Одним із етапів процедури може бути використання фарби для створення бажаного відтінку вій. Найпопулярнішим варіантом засобу є хна.

Плюси ламінування вій

 • після виконання процедури ламінування вії набувають обсягу, а також стають більш здоровими та міцними;
 • ламінування сприяє усуненню проблеми випадання вій;
 • завдяки тому, що ламінування сприяє потовщенню вій, процедура підходить дівчатам з тонкими, рідкими віями;
 • в основі поживного складу – натуральні компоненти, що виключає шкідливий вплив на вії;
 • внаслідок процедури прискорюється процес зростання вій;
 • завдяки використанню гнучкого валика вії набувають привабливого вигину, після чого погляд стає більш відкритим, вії — довгими;
 • ламінування захищає нижні вії від впливу довкілля;
 • оскільки склад є абсолютно нешкідливим, ламінування може виконуватись у процесі вагітності;
 • для здійснення процедури не потрібно багато вільного часу;
 • ламінування сприяє появі більш насиченого кольору вій.

Докладно вивчивши, чим добре ламінування вій, можна зробити висновок про переваги, які гарантовані після завершення процедури.

Мінуси ламінування вій

Крім переваг, є мінуси ламінування вій. Серед них:

 • протипоказано виконувати процедуру ламінування при перенесених операціях на очах;
 • за наявності алергії на склад процедура може спричинити небажані реакції організму;
 • за наявності хвороб очей процедура ламінування протипоказана;
 • вартість ламінування вій не відрізняється доступністю. 

Ламінування вій: до та після процедури

Після виконання процедури ламінування вій у салоні краси Bloom кожна дівчина отримує очікуваний результат. Популярним є питання: «Скільки тримається одержуваний ефект?» Все залежить від індивідуальних особливостей зростання та оновлення вій у кожної людини. Після проведення процедури не рекомендується використовувати декоративну косметику або засіб для демакіяжу. Вії розпушуються без застосування будь-яких засобів наступного дня після процедури. Також після ламінування фахівці не рекомендують спати обличчям у подушку або терти очі, оскільки це може пошкодити новий вигин вій. Для того, щоб продовжити ефект від процедури, не рекомендується систематично застосовувати ватяні диски для зняття макіяжу, а також щодня використовувати туш. "Ламінування вій: до і після" - питання, яке підлягає обов'язковому вивченню у разі планування цієї процедури.

У нашому інтернет-магазині BLOOM ми надаємо можливість купити декоративну косметику в широкому асортименті за найкращими цінами.

в інтернет-магазин Зателефонувати