Останні новини у beauty-сфері

Як робиться класичний педикюр?

Назад у блог
Як робиться класичний педикюр?
27 / 10 / 20

Педикюр – це послуга не лише для дівчат, вона потрібна і серед чоловіків. Все вірно, чоловіки також роблять педикюр для підтримки гігієни стопи. Особливо ця процедура є актуальною для спортсменів.

Для жінки ж педикюр - це особливий ритуал, спрямований на розслаблення та зняття стресу. Ніколи не відчували у собі вплив апаратів, масажу, крему, пілінгу? Це найкращий антистрес після трудового дня.

Крім того, класичний педикюр надає чимало впевненості у собі. Знаючи, що вона бездоганна з голови до кінчиків пальців, дівчина почувається рішучіше. У нашому салоні майстри досягають саме такого ефекту.

Етапи класичного педикюру в салоні краси 

Класичний означає обрізний педикюр із використанням інструментів із медичної сталі. Така техніка виконання педикюру вважається ретельнішою, ніж апаратна. Навіть найпроблемніші стопи ми приведемо до повного порядку. Як це відбувається:

 • Дезінфекція стоп. Майстер нігтьового сервісу надягає одноразові рукавички та наносить дезінфікуючий засіб на стопи.
 • Видалення старого покриття. Якщо на нігтях є покриття, майстер видаляє його рідким складом або апаратом.
 • Розпарювання. Для ніг готується ванна з теплою водою, екстрактами та ароматними лікувальними маслами. Для розм'якшення стоп та кутикули потрібно близько 20 хвилин.
 • Обробка нігтів. Майстер регулює довжину нігтьової пластини, задає форму та шліфує поверхню. За допомогою апельсинової палички видаляється птеригій (тонка плівка під кутикулою), потім зрізається сама кутикула та ороговілі частинки валиків.
 • Обробка стоп. Для очищення шкіри від мозолів, огрубілостей та натоптишів використовуються абразивні матеріали.
 • Декоративне покриття. До послуг класичного педикюру в салоні краси входить покриття лаком або гель-лаком за бажанням клієнтки. Тришарове покриття, що складається з бази, кольорового гель-лаку та топу, носиться 3-4 тижні. Далі через відростання нігтів покриття можна видаляти, коригувати довжину і форму, а потім наносити знову.
 • Живлення та зволоження шкіри. Масажними рухами майстер наносить крем або лосьйон, підібраний на кшталт шкіри, до повного вбирання. В інтернет магазині косметики ви зможете підібрати відповідні засоби для догляду за шкірою стоп.
 • Чисті акуратні ніжки готові. Принцип чоловічого педикюру аналогічний описаним етапам, до нього не входить лише покриття 

Як робиться класичний педикюр у холодну пору року? 

Майстри нашого салону намагаються виявляти ще більше турботи про ваші ніжки в холодну пору року. Осінній та зимовий педикюр робиться за класичною системою. Проте є кілька нюансів, які корисні та комфортніші для наших дорогих клієнтів:

 • Для розпарювання ніг ми використовуємо теплішу воду, щоб вона не встигла охолонути до закінчення процедури. Підбираються поживні та пом'якшувальні олії, сіль, щоб забезпечити справжній SPA-догляд.
 • Креми вибираються більш поживні та жирні. Щоб шкіра після педикюру не покривалася грубим шаром дуже швидко, важливо регулярно наситити її натуральними складами. Ми рекомендуємо користуватися вдома оліями та кремами для кутикули та шкіри, щоб зберегти гладкість та ніжність стоп.
 • Парафінотерапія – послуга для максимально глибокого харчування шкіри з тривалим помітним ефектом. Актуальна цілий рік, але саме взимку особливо приємна та затребувана.
 • Для обробки сильних огрубілостей рекомендуємо спробувати, окрім класичного, ще й кислотний педикюр. Він робиться трохи швидше, в ньому використовуються спеціальні розм'якшувальні склади, а не тільки абразиви для зняття шару, що ороговіло.

                                                                                                                                                                                        классический педикюр   

 

Особливості класичного педикюру та відмінності від апаратного

Педикюр класичний та апаратний – це дві послуги для досягнення однієї мети. У ході роботи використовуються різні інструменти:   

 • Класичний педикюр виготовляється за допомогою сталевих інструментів.
 • Апаратний педикюр – за допомогою спеціального педикюрного апарату, до якого входить ручка-фрезер та кілька насадок для різних етапів роботи. Професійні підлоги для лікування та профілактики захворювань стоп використовують саме апарат.

                                                                                                                           

Класичний педикюр виготовляється за допомогою сталевих інструментів. 

 • Апаратний педикюр – за допомогою спеціального педикюрного апарату, до якого входить ручка-фрезер та кілька насадок для різних етапів роботи. Професійні пологи для лікування та профілактики захворювань стоп використовують саме апарат.
 • У чому переваги класичного педикюру?
 • Ціна. Вартість класичного педикюру нижча, ніж апаратного. Класика є класика – такий педикюр роблять у будь-якому салоні, адже він був першим і залишається затребуваним у сучасній індустрії краси.

Для будь-яких стоп. Якщо апаратна обробка більш делікатна, то класичний педикюр у салоні краси робиться набагато ретельнішим. Він ефективно справляється з дуже запущеними, сухими та грубими стопами.

Лише приємні відчуття. Для багатьох клієнтів апаратна обробка викликає або болючі відчуття, або лоскоту. Фрези лоскочуть п'ята і стопу, через що клієнт мимоволі може обсмикнути ногу, чого робити при ювелірному апаратному педикюрі не можна. Класика не дає таких незручних відчуттів.

Якщо ви вперше вирішили зробити професійний педикюр, рекомендуємо почати з класики.

в інтернет-магазин Зателефонувати