Останні новини у beauty-сфері

Безпечний макіяж для чутливої шкіри: чому краще довірити це фахівцю?

Назад у блог
Безпечний макіяж для чутливої шкіри: чому краще довірити це фахівцю?
25 / 11 / 19

Наявність чутливої ​​шкіри може бути джерелом різноманітних проблем. Дівчатам доводиться ретельніше підбирати засоби для догляду, а також бути обережними при нанесенні макіяжу. Така шкіра частіше схильна до лущення і пересихання, тому багато косметичних лінійок виявляються недоступними для покупки. Якщо тональний крем викликає подразнення, а пудра сушить шкіру, потрібно звернутися до фахівців, які допоможуть підібрати потрібні засоби.

Правильний та безпечний макіяж 

Перед тим, як нанести макіяж для карих очей, важливо правильно підготувати шкіру. Чутлива шкіра потребує додаткового зволоження. З цієї причини використовувати доведеться не лише спеціальний крем, а й термальну воду. Її функції допоможуть заспокоїти шкіру та позбавлять дрібних пошкоджень. Кошти мають бути нанесені перед використанням косметики. Найпростіше досягти ефекту за допомогою ватного диска або використовуючи компреси протягом 10-15 хвилин. Створюючи вечірній макіяж, краще дати шкірі кілька хвилин увібрати термальну воду. Це дозволить підвищити її вологість. Для природного поглинання можна помасажувати особу круговими рухами пальців.

Під час купівлі нових препаратів перевагу варто надавати мінеральним та органічним складам. З їхньою допомогою можна заспокоїти чутливу шкіру, завдяки чому ризиків при використанні косметики стане менше. Якщо у складі препарату є ароматизатори та консерванти, то від такої косметики варто відмовитись, оскільки чутливій шкірі вона підходить погано.

Перманентний макіяж: рекомендації спеціалістів 

Для виробництва косметики, що продається в стиках або у вигляді порошку, використовується менше консервантів, що потрібно при чутливій шкірі. Такі склади не містять води, це знижує небезпеку появи бактерій, що призводять до роздратування. Весільний макіяж краще вибирати серед препаратів, що мають більш суху та тверду текстуру. У цьому випадку вдасться підвищити рівень безпеки та отримати справжнє задоволення від особистого свята.

Термін придатності препаратів слід враховувати всім покупцям, але для власниць чутливої ​​шкіри вони особливо важливі. Обов'язково вивчіть маркування на етикетці, щоб не помилитися. Після закінчення терміну придатності потрібно обов'язково замінити:

  • тональний крем;
  • пудру;
  • тіні;
  • лайнер та інші препарати

Макияж

Майстри салону краси давно помітили залежність між використанням яскравих кольорових пігментів та появою ефекту сухої шкіри. Макіяж для зелених очей передбачає використання BB-крему, що має мінімум пігменту у своєму складі. З цієї причини для дівчат із чутливою шкірою подібна продукція стане справжнім порятунком. Цей компонент важливий, але саме він може спричинити надмірну сухість. Виконуючи макіяж 2019, обов'язково слідкуйте за тим, щоб не нанести більше пудри, ніж слід. При нанесенні пудри, за допомогою якої макіяж закріплюють, важливо дотримуватись економності. Дівчатам із чутливою шкірою краще не використовувати латексні губки, тому що цей матеріал може спричинити алергію.

Якщо ви давно мріяли отримати ніжний макіяж, з нашою допомогою завдання вирішиться без особливих зусиль. До ваших послуг - професіонали салон краси BloomNails, які мають у своєму розпорядженні найкраще обладнання та сучасні косметичні засоби.

в інтернет-магазин Зателефонувати