Останні новини у beauty-сфері

5 порад по догляду за бровами

Назад у блог
5 порад по догляду за бровами
15 / 09 / 20

Жінки різних вікових категорій часто не приділяють належної уваги станом брів. Багато вибирають татуаж, повністю видаляючи волоски і створюючи тоненькі брови. Деякі представниці прекрасної половини людства і зовсім присвячують зовнішнім виглядом кілька хвилин після прийняття душа, выщипав трохи виросли волоски.

Сьогодні брови-ниточки відійшли на задній план, а на зміну їм прийшли природні густі доглянуті бровки. Професійні візажисти з упевненістю заявляють про те, що саме природність густота та брів будуть популярні протягом багатьох років.

5 порад по догляду за бровами від професійних майстрів

Правильний догляд за бровами передбачає ряд певних процедур, для проведення яких знадобляться інструменти і косметика. Але перш ніж придбати олівець, пінцет та інші пристосування, рекомендуємо уважно ознайомитися з пунктами, які слід враховувати при догляді за бровами.

Напевно кожна жінка звертає увагу на те, що при грамотно підібраної формою брів погляд стає більш виразним. При правильному відхід можна підкреслити колір очей, доповнити бажаний образ і завжди і скрізь виглядати на всі сто.

догляд за бровами

Як правильно доглядати за бровами і на що звернути особливу увагу

Знайдіть свою ідеальну форму. Для того щоб брови доповнювали образ, виглядали природно і доглянуто, необхідно дати їм час відрости. Не варто вищипувати небажані волоски на ранньому етапі при їх появі. Тільки таким способом ви зможете визначитися з їх рідної формою і надалі грамотно з ними працювати.

Для зменшення кількості рослинності кваліфіковані майстри рекомендують застосовувати спулинг, завдяки якої можна акуратно розчесати бровки в потрібному напрямку.

Використовуйте масло для росту волосся. На сьогоднішній день виробники пропонують велику кількостей всіляких засобів, розроблених на природних компонентах. Вони допоможуть уникнути надмірного роздратування епідермісу при вищипуванні. Олії даного призначення зроблять волоски більш щільними і зменшать показник ламкості.

правильний догляд за бровами

Чистота – наше все! Якщо ви є володаркою густих і широких брів, фахівці рекомендують використовувати для видалення зайвих волосків пінцет або віск. Для того щоб максимально знизити больові відчуття під час проведення процедури, вищипувати волоски слід виключно по їх зростанню (ні в жодному разі не щипайте брови проти щоб уникнути зростання сильного роздратування). Здійснювати дану процедуру слід вдень при сонячних променях. Не варто забувати і про те, що короткі волоски допоможуть зробити брови більш натуральними.

Позбавляйтеся від почервонінь. Щоб після догляду за бровами на поверхні шкіри не залишалося роздратування, необхідно використовувати спеціальні заспокійливі кошти. Сьогодні виробники косметичній продукції пропонують величезний вибір таких товарів за різної ціною та з різними характеристиками. Вибирайте відповідний варіант і не забувайте про його наявності у вашій косметичці.

Надайте їм густоту з допомогою олівця або тіней. Для власниць рідкісних бровок ідеальним рішенням стане застосування олівця або матових тіней. З допомогою таких пристосувань ви зможете замаскувати лисини і візуально надати бровам густоти.

Професійні майстри, досвід яких підтверджується сертифікатами і ліцензією, виконують вищевказані процедури швидко і максимально якісно. При правильному виконання кожного пункту ваші брови матимуть бездоганний вигляд протягом кількох тижнів.

в інтернет-магазин Зателефонувати