Останні новини у beauty-сфері

Все про нарощування вій від салону Bloom

Назад у блог
Все про нарощування вій від салону Bloom
21 / 01 / 20

Нарощування – відмінний спосіб зробити натуральні вії привабливими та надати їм чудового вигляду. У салоні краси Bloom на вас чекають професійні майстри, які створять навіть із самих непоказних волосків унікальний образ. Записуйтесь на відвідування та здивуйтеся, наскільки багатогранним може бути ваш макіяж.

Як відбувається процедура? 


Нарощування вій – досить складна в технічному плані процедура, тут дуже залежить від майстерності спеціаліста косметичного салону. Але інші фактори також відіграють важливу роль. Це якість використовуваних матеріалів, і стан вій клієнта. Крім цього, важливо, щоб сам клієнт хоч трохи підготувався до даної процедури. Це не тільки спростить і докорить роботі, але підвищить результативність та очікуваний ефект. Поради щодо попередньої підготовки дуже прості, а виконати їх можна без особливих проблем:

 • Солона та надто хлорована вода негативно впливають на ефективність нарощування, тому бажано не відвідувати басейн і не проводити купання в морі. Також, якщо ви любите засмагати, то потрібно відвідати солярій щонайменше за одну добу до походу в салон.
 • У день відвідування не наносите туш, оскільки її все одно доведеться видаляти, але масляні елементи залишаться на волосинках, що призведе до швидкого відклеювання вій.
 • У разі будь-яких захворювань очей (блефарит, кератит) професіонали не радять записуватися на процедуру до одужання.
 • Жінки цікавляться, чи можна нанести фарбу для вій до моменту нарощування? Це можливо, тому що після виконання процедури колір значно відрізнятиметься від природних. Тим не менш, бажано пофарбувати вії принаймні за один день до відвідування салону, інакше фарба не дасть надійно закріпити волосся.

Етапи процедури 


Після узгодження всіх хвилюючих питань майстер розпочинає процедуру нарощування:

 • Проведення знежирення шкіри та вій. Роботи повинні виконуватись виключно на чистих віях, тому макіяж видаляється спеціальним засобом, який потрібно підбирати з урахуванням вашої шкіри. Довірте цю справу спеціалісту.
 • Фіксація нижніх вій. Це необхідно зробити для того, щоб нижні вії не заважали роботі та не прилипали до верхніх віків. Майстер фіксує їх спеціальною липкою стрічкою.
 • Безпосереднє наклеювання. Використовуючи пінцет, фахівець прикріплюватиме вії, які виконані за обраною технологією. Процедура відбувається поступово від зовнішнього до внутрішнього краю ока.
 • Прочісування. Після наклеювання майстер м'яко коригує вії та розчісує так, щоб вони розподілялися рівномірно і не прилипали одна до одної.
 • Корекція – завершальний етап процесу, що дозволяє продовжити термін експлуатації об'ємних вій.

Скільки часу нарощують вії? 


У середньому процес нарощування займе 2-3 години, хоча жорстких рамок немає. Майстер бере гроші не за час, а за якість та суворе виконання всіх побажань клієнта. Ті, хто нарощуватиме вії вперше, стурбовані можливістю появи неприємних відчуттів у процесі. Не хвилюйтеся, процедура повністю безпечна та безболісна. Вам потрібно лише розслабитись і довіритися нашим професіоналам, які знають свою роботу на відмінно.

Догляд за віями 


На жаль, навіть найякісніші нарочені вії навряд чи протримаються довше місяця. Після цього відбувається їх поступове відшарування. Тому щомісячна корекція – невід'ємна та платна процедура, якої не уникнути. Що ж, краса теж має свою ціну.

 • При цьому довжина ваших вій і стійкість залежить і від того, як дбайливо ви ставитеся до них і як доглядаєте. Насправді, рекомендації щодо догляду дуже прості:
 • Бережіть вії від надмірної вологи, особливо першого дня після процедури.
 • Відмовтеся від туші, оскільки її важко змивати навіть з натуральних вій, що вже говорити про штучні.
 • Вмиватися слід дуже акуратно, використовуючи для миття піну та протиалергічні засоби.
 • Не слід терти очі, особливо рано-вранці.
 • Акуратно використовуйте жирні креми та не дозволяйте, щоб вони потрапили на вії.
 • Розчісувати вії потрібно лише тоді, коли в цьому є реальна потреба.
 • Не перекручуйте та не подовжуйте вії – так ви пошкодите їх та скоротите термін служби.

Майстри нашого салону знають, як перетворити ваші непоказні вії на зразок краси та елегантності. Приходьте і самі переконаєтеся в цьому.

в інтернет-магазин Зателефонувати