Останні новини у beauty-сфері

Техніки зняття гель-лаку

Назад у блог
Техніки зняття гель-лаку
15 / 09 / 20

На сьогоднішній день таке покриття для нігтів, як гель-лак, вважається найбільш популярним і застосовується у всіх країнах світу. І якщо нанесення такого засобу на ніготь не викликає питань, то зняття лаку цікавить багатьох прихильниць цього варіанта покриття.

Техніки зняття гель-лаку і особливості кожній з них

На сьогоднішній день майстра застосовують наступні способи:

  • розмочування за допомогою ацетонсодержащих рідин;
  • видалення кошти фрезою.

Перевагою першого варіанту є мінімальні фінансові витрати на придбання ацетонсодержащих рідин. При це слід розуміти, що протягом 15 хвилин пальці отримують сильний опік хімічними речовинами. Таким чином, стан нігтів погіршується – вони стають тонкими, ламкими і сухими.

Сточування фрезою у деяких клієнток викликає побоювання. Візуально процес представлений летить пилом і неприємним звуком, які можуть викликати дискомфортні відчуття. Також багато хто побоюється печіння та травмування шкіри навколо нігтів. На самому справі, аргументів на користь використання фрези набагато більше, ніж переваг зняття покриття за допомогою ацетонсодержащих коштів:

  • застосування хорошою насадки і потужного апарату дозволяє знімати покриття максимально делікатно;
  • завдяки укомплектованому в робочий стіл майстри пилососа, утилізується пил;
  • акуратна і грамотна робота майстра виключає ймовірність опіків на шкірі навколо нігтів.

Як відбувається зняття гель-лаку у салоні кваліфікованими майстрами?

зняття гель-лаку размачиванием

Правила при знятті гель-лаку з допомогою ацетонсодержащих рідин достатньо прості. Щоб лак даного види розчинився, фахівці використовують спеціальні кошти, в складу яких входить ацетон. Процедура складається з кількох обов'язкових етапів, проведення яких займає близько 15 хвилин.

Попередньо необхідно вимити руки з милом і витерти їх насухо рушником. Наступним етапом є накладання спеціальних спонжиков, попередньо промоченных ацетонсодержащей рідиною. Такими пристосуваннями обмотується кожен палець, а в якості фіксації використовують спеціальні замотки.

Для того щоб засіб максимально ефективно впоралося з завданням, кожен замотаний ніготь необхідно помасажувати, після чого замотки зняти. Залишився покриття з нігтів можна видалити, використовуючи апельсинову паличку.

При роботі з фрезою важливим моментом є професіоналізм майстри. Для здійснення процедури знадобиться якісний і потужний апарат. Також необхідно мати великий вибір насадок для різних типів нігтьових пластин. Час процедури становить від 5 до 15 хвилин. Зняття покриття в даному випадку здійснюється без необхідності розпарювання пальців. 

Оптимальна техніка зняття гель-лаку: існує вона?

зняття гель-лаку

На сьогоднішній день багато майстри використовують обидві техніки і не віддають перевагу якоюсь однією. Багато фахівців вибирають комбінований спосіб видалення лаку даного виду з поверхні нігтів. Такий варіант включає в себе два етапи. Видалення крайньої шару покриття здійснюється з допомогою спеціальних насадок високою твердості. Залишився шар видаляється за допомогою ацетонсодержащих коштів або ж насадок з меншою абразивністю.

Обидві описувані техніки мають свої особливості, переваги і недоліки. Залежно від особистих уподобань і побажань клієнтки можна використовувати будь-який з представлених варіантів. В нашому салоні представлений великий вибір послуг за манікюру.

в інтернет-магазин Зателефонувати