Останні новини у beauty-сфері

Зачіска каре - тренд, який не виходить з моди

Назад у блог
Зачіска каре - тренд, який не виходить з моди
19 / 02 / 20

Незважаючи на поширену думку, що каре зачіска є застарілим варіантом, така стрижка універсальна і самодостатня. На основі стрижки каре на середні або короткі волосся досвідчений майстер салону краси BloomNails може створити елегантні й неповторні зачіски. Звернувшись до професіоналів, кожна дівчина переконається в тому, що зачіска каре не є нудною. Всі зачіски каре можна розділити на два види:

 • повсякденні зачіски;
 • святкові зачіски.

Незважаючи на назву повсякденної зачіски, каре може виглядати стильно. У той же час зачіска каре на кожен день відрізняється простотою виконання. Однак для того, щоб отримати бажаний варіант укладання, слід звернутися до професійного майстру, який допоможе створити ідеальну зачіску, яка потребує корекції протягом дня.

Весільна зачіска на каре - відмінний варіант створення неповторного образу нареченої. Незважаючи на те, що каре - стрижка самодостатня, салон краси BloomNails пропонує підійти творчо до створення неповторного образу для найважливішого дня в житті кожної дівчини. Актуальними варіантами весільних зачісок на каре є:

 • об'ємні локони в стилі прованс;
 • зачіска в ретро-стилі;
 • акуратний пучок, прикрашений квітковою композицією;
 • зачіска в стилі бохо;
 • черепашка, прикрашена стразами;
 • зачіска з косами.

Підбір того чи іншого варіанту укладання майстер здійснює з урахуванням образу нареченої, а також використовуваних весільних аксесуарів. Завдяки великій різноманітності варіантів зачісок, кожна наречена може створити неповторний образ, звернувшись в наш салон краси. Як декор до зачіски можуть використовуватися розсипи дрібних квітів, велика квітка, перлини, пір'я і діадеми. Вибір залежить від уподобань нареченої і обраного стилю весільного вбрання.

Зачіска на каре: тренди 2020

Звернувшись до майстра салону краси, кожна дівчина отримує можливість створити ідеальний образ для особливого випадку. Існує велика різноманітність варіантів зачісок на каре. Трендовими видами зачісок 2020 є наступні:

 • зачіска в грецькому стилі;
 • голлівудські локони;
 • зачіска подовжене каре з асиметрією;
 • зачіска з вологою укладанням;
 • зачіска з плетінням.

Підбір кращого варіанту зачіски повинен здійснюватися з урахуванням обраного стилю одягу. Крім того, на створення святкової зачіски впливає наявний варіант стрижки каре. Йдеться про використання чубчика для створення зачіски. Актуальний варіант - асиметрична зачіска на каре з чубчиком. Класичним варіантом укладання на каре вважаються локони, які дозволяють доповнити романтичний образ.

Для того щоб доповнити класичну стрижку каре, майстер може використовувати плетіння. У разі створення вечірньої зачіски актуально використання декору у вигляді страз, перлин і шпильок. При виборі варіанту зачіски слід приділити увагу проділу. Це може бути прямий, бічний проділ або ж варіанти укладання з проділом у вигляді зигзага. Одним з варіантів актуальною зачіски на каре є створення укладання з елементами недбалості. Крім того, урізноманітнити образ допоможе ефект гофре, який необхідно виконувати в умовах салону, щоб захистити і не пошкодити волосся. Для того щоб відійти від зачіски з проділом, професіонали рекомендують звернути увагу на боб-каре з начосом. Такий варіант зачіски допоможе створити ідеальний вечірній образ. Зачіска з начосом допоможе візуально подовжити обличчя.

в інтернет-магазин Зателефонувати