Останні новини у beauty-сфері

Чоловічі стрижки — як створити стильний образ

Назад у блог
Чоловічі стрижки — як створити стильний образ
26 / 02 / 23

Бажання змін і різноманітності притаманне не лише прекрасній половині людства, а й мужній сильній статі. На перший погляд може здатися, що чоловічі стрижки передбачувані та нецікаві. Це величезна помилка. Спортивний пучок або класичний фейд, виразний андеркат або мінімалістичний напівбокс – стрижки чоловічі не менш різноманітні, ніж жіночі зачіски. Вони дозволяють кардинально перетворитися навіть на переконаному скептику. Пропонуємо модні варіанти укладання волосся для чоловіків з докладним описом кожного рішення.

Трендові короткі стрижки чоловічі

Поділ за довжиною волосся – найпоширеніше. І навіть якщо природа не нагородила розкішною шевелюрою, не поспішайте хапатися за машинку, а зверніться до майстрів салону BloomNails. Представляємо популярні короткі чоловічі стрижки, які виграшно підкреслять індивідуальні риси зовнішності своїх власників:

Цезар.

чоловіча стрижка Цезар

Стрижка Цезар - це коротка зачіска з довшим волоссям на верхівці голови, яке може бути змодельоване у прямій або звивистій формі. Цезар має виражені бічні пробори та підкреслює форму обличчя. Ця зачіска є досить популярною серед чоловіків, оскільки дозволяє виглядати стильно та елегантно. Догляд за стрижкою Цезар потребує трохи більше часу та зусиль, ніж, наприклад, зачіска "кроп", проте вона може бути доволі практичною та зручною у використанні.

Кроп.

чоловіча стрижка Кроп

Кроп – зачіска, яка здатна адаптуватися під обличчя будь-якої форми. Вона не вибаглива до укладання, добре виглядає з класичним та кольоровим фарбуванням. Текстура волосся рвана. Відмінна риса – різкий перехід між потиличною та скроневою ділянками, стриженими практично під нуль, та тім'яною областю. Лоб буває відкритим, а може ховатися під спрямованим вперед щільним чубчиком.

Фейд.

чоловіча стрижка Фейд

Характерною рисою є створення ефекту тіні. Текстурований верх плавно переходить вниз із поступовим зменшенням довжини волосся до вкорочування в нуль. Укладання такої чоловічої стрижки в Дніпрі можливе набік, назад або з проділом.

Сайд парт.

чоловіча стрижка Сайд парт

Схожа на модельну, але з виділеним бічним проділом – рівною добре виділеною поголеною смужкою. Загальне виконання допускає класичне чи сучасніше уявлення. Контур волосся по лінії скроні та на потилиці значно поступається бокам та тім'яній області.

Бокс та напівбокс.

чоловіча стрижка Бокс

Чоловіча стрижка бокс – практично класика. Скронева лінія і потилиця завжди підняті, при цьому зачіска може бути довгою або короткою. У сучасній інтерпретації все частіше зустрічаються рішення з поголеними на потилиці незвичайними візерунками. Влітку це ідеальний варіант.

Актуальні чоловічі стрижки середньої довжини

Подовжені чоловічі стрижки підійдуть власникам волосся середньої довжини. Такі зачіски більш вимогливі, ніж короткі, але й відкривають куди більше поле для творчості.

Боб.

чоловіча стрижка Боб

Стрижка боб чоловіча виконується у стриманій манері. Чубчик акуратно укладається на бік, а інші локони утворюють легкий творчий безлад. Характерною рисою стала подовжена потилична зона. Пасма можуть мати практично однакову довжину або трохи «рваний» край.

Під горщик.

чоловіча стрижка Під горщик

Поширена міська зачіска, характерною рисою якої є збереження об'єму волосся. Довжина пасм частіше середня, але може бути і укорочений варіант (вище вух). Віскі та потилична область ретельно поголені. Чоловічі стрижки з чубчиком виглядають цікаво та незвично. Варіація «під горщик» – не виняток. Щільний густий чубчик має таку ж довжину, як і інші пасма. Лежить рівно. По довжині може бути дуже коротким або практично досягати лінії брів.

Паж.

чоловіча стрижка Паж

Цікавий та дещо недбалий паж – сучасна стрижка шапочка в чоловічій варіації. Рівні гладкі пасма йдуть від верхівки, не опускаючись нижче мочки вуха. Чубчик може займати дві третини чола або опускатися трохи нижче брів.

Штори.

чоловіча стрижка Штори

Стрижка штори – чоловіча класика. Її відмінною рисою є центральний проділ, що розділяє пасма середньої довжини на дві сторони. Гра з довжиною, чубчиком, градуюванням дозволяє знайти ідеальний варіант зачіски для будь-якої форми обличчя. Добре виглядає на прямих, а також на кучерявих локонах.

Помпадур.

чоловіча стрижка Помпадур

Чоловіча стрижка "Помпадур" - це модна та стильна зачіска, яка характеризується великою кількістю волосся на верхівці голови та коротким волоссям на боках. Ця зачіска має виразну форму, яка може бути змодельована за допомогою геля або воску. Волосся на верхівці голови може мати різну довжину та форму, але в основному це волосся направлене до верху голови. Стрижка Помпадур виглядає дуже ефектно та стильно, і є популярною серед чоловіків, які люблять бути в центрі уваги. Догляд за цією стрижкою не потребує багато зусиль, адже вона досить легко укладається та зберігає форму.

Популярні довгі чоловічі стрижки

Стильні зачіски для чоловіків виконуються на прямому або спадному каскадом волоссі. У варіанті кучерявих локонів форма втрачає виразність.

Топ нот.

чоловіча стрижка Топ нот

Інша назва цього варіанта – «вузлом». Представляє варіацію мен бана. Потилична зона з лінією скронь вибриваються (не під нуль, але досить коротко), а нагорі залишаються незайманими довгі пасма. Вони збираються на маківці в недбалий пучок. Можна випустити кілька пасмів чубчика. Головна умова для зачіски з хвостиком – густа шевелюра, щоб «вузол» не виглядав сумно.

Андеркат.

чоловіча стрижка Андеркат

Існує безліч варіацій андеркату, але головною особливістю є поєднання подовженої потиличної зони з коротко стриженою або навіть наголо поголеною скроневою частиною. Пасма середньої довжини укладаються на бік або зачісуються назад. Суворих вимог до волосся та їх укладання немає – вони можуть лежати рівними пасмами або недбало розсипатися. Такий варіант чудово підійде тим, хто любить міняти образ під настрій, приміряти різні стилі.

Каре.

чоловіча стрижка Каре

Чоловіча стрижка "Каре" - це зачіска, що характеризується подовженими волоссям на верхівці голови та відсутністю бічних проборів. Подовжене каре може мати різні варіації вигляду та форми, але в основному воно створює досить модний та стильний вигляд. Догляд за цією стрижкою не потребує багато зусиль, адже вона не потребує багато часу на укладання та збереження форми.

Модні чоловічі стрижки – засоби для укладання

Стильні чоловічі стрижки також потребують засобів для укладки:

  • фінішний спрей – допоможе зберегти форму зачіски протягом усього дня, не обтяжуючи волосся;
  • віск – необхідний для текстурування зачіски. Чоловічі стрижки середньої довжини стають динамічнішими, але при цьому зберігають акуратність;
  • пудра для прикореневого об'єму – пишне волосся, чистий, доглянутий вигляд навіть в екстремальній ситуації;
  • багатофункціональні стайлінги, спреї з пігментом – допоможуть з маскуванням сивини або при недостатній густоті волосся;
  • помада сильної фіксації – стайлінг високої стійкості. Надає необхідну форму навіть неслухняним кучерям, не обтяжує, дає природне сяйво.
в інтернет-магазин Зателефонувати