Останні новини у beauty-сфері

Нарощування вій: модні тренди 2022

Назад у блог
Нарощування вій: модні тренди 2022
19 / 12 / 19

У зовнішньому вигляді всіх представниць прекрасної статі велике значення приділяється віям. Це не дивно, адже жіночий погляд здатний багато на що: привертати увагу оточуючих і викликати захоплення у чоловіків. У тому випадку, коли необхідно зробити погляд виразнішим, на допомогу приходять нарощені вії.

Нарощені вії: методики та характеристики процедури 


Тонкі від природи вії і невиразний погляд легко усуваються за допомогою нарощування вій. Сутність даної процедури полягає в тому, що до натуральних приклеюються додаткові вії. Майстри використовують кілька підходів для нарощування вій:

 • пучковий;
 • поресничний.

Поресничне нарощування відзначається найбільшою натуральністю. Максимальний об'єм і природна краса вій досягаються за рахунок тонкої роботи майстра, в процесі якої до кожної вії приклеюється додатковий волосок. Безумовно, для виконання поресничного нарощування потрібно набагато більше часу. Ефект відповідатиме всім очікуванням. Внаслідок професійно виконаної процедури виключається необхідність зміни зовнішнього вигляду вій за рахунок інших маніпуляцій. Найчастіше для виконання нарощування за цим методом використовуються шовкові та норкові волокна.

Для жінок, які прагнуть змінити обсяг вій, актуальним є питання, як нарощують вії за допомогою пучкового методу. Сутність пучкового методу у тому, що додаткові вії приклеюються пучками. Пучки містять по 3-4 додаткові вії. Різниця пучкового та поресничного методу полягає в наступному:

 • можливість швидко наростити вії;
 • доступна вартість пучкового нарощування;
 • максимальна довжина та густота вій;
 • можливість вибору відтінків пучків.

Завдяки великій різноманітності відтінків для нарощування кожна клієнтка може підібрати додаткові вії, які є найбільш підходящими до натурального кольору. Також існує можливість підібрати оптимальну частоту та довжину додаткових вій. Для того, щоб досягти надійного приклеювання, застосовується спеціальний гель, який дозволяє закріпити пучки волокон на віці. Для нарощування застосовуються виключно безпечні матеріали, які не викликають алергічних реакцій.

Ефекти нарощування вій 


При нарощуванні вій можна отримати цілу низку ефектів, які мають як відмінності, і подібності. Класичними ефектами є:

 • натуральний;
 • ляльковий;
 • лісій;
 • білий;
 • розріджений.

Щоб отримати максимально природний вид вій, майстер застосовує натуральне класичне нарощування. Його особливість полягає у повторенні форми вигину та довжини натуральних вій. Не менш популярним є білий ефект, який відрізняється наявністю корекційних властивостей. Цей ефект рекомендується тим жінкам, у яких зовнішній кут очей помітно опущений. За допомогою застосування такого підходу вдається зовні змінити розріз очей, візуально піднявши зовнішній кут. Лісий ефект полягає у подовженні вій до зовнішнього кута ока. Він підійде для дівчат, у яких піднятий зовнішній кут очей. Максимальна довжина вій у цьому підході — біля куточків очей. Популярність набирає модний ефект розріджених вій, в якому поєднуються контрастні по довжині вії, що зображають при цьому промінчики. Ляльковий ефект також декоративний, його особливість - застосування довгих вій по всій довжині ока.

Для того щоб підібрати відповідний ефект та підхід до створення нарощених вій, слід звернутися до професійного майстра, який оцінить стан вій, обсяг та вигин на момент нарощування. Нарощування вій у салоні краси Bloom – найкраще рішення для отримання результату, який підкреслить природну красу очей. Найкращі майстри використовують безпечні матеріали та професійні інструменти для створення шикарного ефекту.

в інтернет-магазин Зателефонувати