Нарощування вій у Дніпрі

Нарощування вій
Усі послуги

Нарощування вій у Дніпрі від салону Bloom 


Жінка зачаровує своєю зовнішністю, а довгі густі вії, що оточують красиві очі, подобаються будь-якому чоловікові. Але природа нагородила розкішними натуральними віями не всіх, тому багатьом представницям слабкої статі доводиться вдаватися до невеликих жіночих хитрощів – туші та накладних вій.

Однак не завжди такі маніпуляції дозволяють досягти бажаного ефекту, а якщо це вдається, то він триває недовго. Потекла туш або вії, що раптово відпали, можуть зіпсувати найвишуканіший макіяж. Тільки нарощування вій дозволить досягти бажаного результату – стати неймовірно привабливою.

Переваги нарощування вій 


Сучасні технології дозволяють нарощувати вії досить швидко і досягати приголомшливого ефекту. До основних переваг даної процедури слід зарахувати:

 • Вії стають пишними та довгими, а погляд – глибоким та чарівним.
 • Немає потреби у використанні туші для вій.
 • Використання туші не дозволяє купатися в басейні. Після нарощування вій проблема зникає. Синтетичним віям не страшна волога.
 • Нарощені вії мають постійну гарну завивку (таку, яку ви забажаєте), тому вам більше не потрібно витрачати час на цю процедуру щодня. Варіант завивки та її ступінь можна обговорити одразу в салоні.
 • Нарощування вій підходить усім жінкам. У поодиноких випадках спостерігається непереносимість окремих компонентів клейової суміші.
 • Існує можливість візуально виправити вади очей.

Види нарощування вій 


Залежно від рис обличчя, форми та переносимості інгредієнтів, що використовуються, вибирають як вигин волосків, так і технологію їх нанесення. Існує кілька способів прикріплення елементів до віків:

 • Класичний (стандартний) спосіб нарощування вій – це коли одна штучна вія прикріплюється до кожної волосинки. Метод повторює зростання своїх вій, тому виглядає дуже натурально. В цьому випадку, враховуючи довжину, товщину та кривизну, можна отримати різний ефект, скоригувати форму очей і навіть змінити зовнішній вигляд. Це найвідоміша техніка накладання в Європі, оскільки очі стають виразними навіть без макіяжу.
 • Об'ємне нарощування вій передбачає створення густих вій, які досягаються шляхом нарощування кількох накладних вій в одну з ваших власних. Для об'ємного нарощування використовуйте найтонші вії, а не класичні. Це те, що дозволяє склеювати кілька накладних вій одночасно, не завдаючи незручностей. Вибір розміру та впливу індивідуальний і залежить від товщини природних вій, їх довжини, форми та рис особи. Широкий діапазон довжин вій, вигинів та кольорів дозволяє створити стиль для кожного клієнта, підкреслити переваги та приховати недоліки.
 • Ламінування. Корисна процедура для натуральних вій, яка живить їх, насичує цибулини корисними речовинами, нормалізує структуру волосків, робить їх візуально довшою завдяки насиченню перманентним барвником. Крім того, ламінування дозволяє надати вій красивий вигин.
 • Японський метод дозволяє зберігати війний покрив близько трьох місяців з урахуванням щомісячної корекції. Використовується як спосіб подовження штучними волосками завдовжки від 6 до 15 мм.

Перерахувати всі методи та види нарощування можна довго. Простіше відвідати салон краси, де вам дадуть детальну консультацію і виконають процедуру, що максимально вам підходить.

Особливості нарощування вій у салоні краси 


Скільки часу нарощують вії? Все залежить від того, яким способом виконуються роботи, та від рівня спеціаліста. Нарощування займає зазвичай від 1,5 до 4 годин, що залежить від розміру та густоти. Так, хороший фахівець зробить класичне нарощування для тонких вій всього за півтори години, а для густіших вій – за дві години. Подвійний обсяг проводиться за 2,5-3 години.

Переваги нарощування вій у салоні Bloom 


Слід пам'ятати, що нарощування вій – це процедура, яку може здійснити лише кваліфікований майстер.

Наші спеціалісти – найдосвідченіші косметологи України, тому, записавшись на нарощування вій, ви можете бути впевнені в ідеальному результаті. Ви також повинні розуміти, що дуже важлива якість матеріалу. Наші майстри використовують лише безпечні матеріали для нарощування вій.

Ми найкращі, бо:

 • працює з урахуванням світових стандартів, причому не боїмося експериментувати;
 • створюємо максимальний комфорт для своїх клієнтів;
 • виконуємо різноманітні косметичні процедури;
 • гарантуємо доступні ціни для всіх.

Ви ще думаєте, що ви негарні? Тоді вам точно потрібно до нас!

Ціни на послуги нарощування вій салону краси Дніпро

Послуга нарощування вій Вартість послуги, грн.
Зняття вій 100 грн.
Класичне 1Д 450 грн.
Подвійний обсяг 2Д 500 грн.
Потрійний об'єм 3Д 550 грн.
Оксамитовий об'єм 4-5Д 600 грн.

Часті питання про нарощування вій в Дніпрі

✿Скільки часу нарощують вії?

Нарощування вій займає зазвичай від 1,5 до 4 годин залежно від розміру та бажаної густоти.

✿Скільки коштує послуга нарощування вій у салоні Bloomnails?

Ціни на послуги нарощування вій у салоні краси починаються від 450 грн.

✿Які переваги нарощування вій у салоні краси Bloomnails?

Наші спеціалісти – кваліфіковані косметологи, які використовують лише безпечні матеріали для нарощування вій, тому ви можете бути впевнені у ідеальному результаті.

✿Де знаходяться наші салони краси, де можна зробити нарощування вій в Дніпрі?

Наші салони краси знаходяться на вул. Короленка, 2 та вул. Єфремова, 24. Запис на прийом можливий онлайн.

в інтернет-магазин Зателефонувати