Останні новини у beauty-сфері

Чоловічий манікюр - примха чи необхідність?

Назад у блог
Чоловічий манікюр - примха чи необхідність?
23 / 09 / 19

Чоловічий манікюр це нормально в сучасному світі і все більше чоловіків намагається стежити за зовнішнім виглядом, включаючи догляд за руками. Як правильно робити чоловічий манікюр і які у нього особливості, розглянемо далі.

Чим чоловічий манікюр відрізняється від жіночого? 


Жінки за допомогою манікюру самовиражаються, а ось для чоловіків на першому місці естетичність нігтів та рук, яка є ознакою респектабельності та успішності чоловіка.

Чоловіча нігтьова пластина внаслідок високого вмісту кератину відрізняється більшою щільністю, ніж у представниць жіночої статі. Тому на надання їм потрібної форми потрібна значна кількість часу. Більш груба чоловіча шкіра також потребує більш ретельного та частого догляду.

Навіщо потрібно робити чоловічий манікюр та які бувають його види 


На стан рук багато в чому впливає діяльність. При постійній фізичній праці шкіра огрубує, а от офісні працівники часто стикаються із задирками та надмірною дермальною сухістю. Для усунення цих проблем може знадобитися манікюр і спеціальний догляд.

У нашому салоні ви можете отримати професійний чоловічий манікюр таких видів:

  • Обрізний класичний. Здійснюється за допомогою пилочки та ножиць, а руки попередньо розмочуються у ванночці. Варіант підходить для рук у занедбаному стані.
  • Манікюр європейський "сухий" без водних розмочування. Також у даній технології не використовуються потенційно травматичні ножиці, кутикула відсувається апельсиновою паличкою, а задирки усуваються спеціальними щипцями. Полірування нігтя здійснюється пилкою та завершується покриттям поживними речовинами. Техніка підходить чоловікам з чутливою шкірою, але неефективна при великій кількості задирок і грубій шкірі.
  • Апаратний чоловічий манікюр. Практичний та швидкий спосіб обробки нігтів. Він дозволяє уповільнити зростання кутикул, оперативно підкоригувати форму, усунути розшарування нігтів. Має мінімальні ризики отримання травм, але не підійде для запущених рук, адже кутикула очищається від омертвілих шарів, а не зрізається.

Прийти на манікюр можна, попередньо записавшись по телефону, вказаному в розділі "Контакти".

в інтернет-магазин Зателефонувати