Останні новини у beauty-сфері

Модні жіночі стрижки 2022 для волосся середньої довжини

Назад у блог
Модні жіночі стрижки 2022 для волосся середньої довжини
19 / 12 / 19

Серед великої різноманітності стрижок найбільшою популярністю користуються стрижки середньої довжини. Це не дивно, адже короткі стрижки підійдуть не всім дівчатам, а довге волосся вимагає ретельного регулярного догляду. Стрижки на середнє волосся відрізняються великою різноманітністю, тому кожна дівчина зможе підібрати найбільш стильний варіант.

Красиві жіночі стрижки на середню довжину 


Крім зручності догляду за стрижкою середньої довжини, слід відзначити велику різноманітність варіантів виконання та укладання стрижок. Основні тренди 2022 року:

  • максимальна природність у стрижках та укладаннях;
  • наявність асиметрії у стрижках;
  • природна недбалість та легкі локони;
  • круті багатошарові стрижки на середню довжину;

класичні зачіски, доповнені модними техніками.
Наймодніші жіночі стрижки для середнього волосся – різні варіації каре, а також різновиди каскаду. Легка невимушеність, яка створюється за допомогою кучерявого пасма волосся, що злегка розтріпалося, будуть кращим втіленням стильної і модної зачіски, проте для створення такого образу знадобляться навички професійного майстра.

Модні типи жіночих стрижок 

 

  • асиметрія;
  • піксі;
  • каре;
  • каскад;
  • гаврош.

Сучасне трендове каре має багато відмінностей від класичного виконання стрижки. До того ж такий вид стрижки для волосся середньої довжини завжди користується популярністю у дівчат. При цьому образ може бути виключно жіночним, а також зухвалим і химерним. Вибір залежить від особистих уподобань кожної жінки. Універсальним типом стрижки для кучерявого волосся по плечі є каскад. Насамперед така зачіска здатна приховати всі недоліки зовнішності, а також підкреслити переваги. До того ж стрижка підійде для будь-якого типу волосся, також для будь-якої форми обличчя. Найсміливішим дівчатам підійдуть гарні стрижки піксі. Також цей варіант слід віддати перевагу за наявності тонкого волосся.

Асиметрія – не менш популярна стрижка серед власниць волосся середньої довжини. Відмінна риса такої зачіски - у порушенні симетрії, а також у різкій зміні довжини окремих пасм. Саме завдяки цьому майстер отримує можливість створити оригінальний, екстравагантний образ. Крім того, за допомогою асиметрії вдається скоригувати форму обличчя. Не менш трендовою є об'ємна стрижка гаврош, яка була популярною у минулі роки, однак у сучасній формі вона набула нових відтінків.


Підбір стрижок на середнє волосся з урахуванням форми обличчя                                                                                  


Для того, щоб нова стрижка не була розчаруванням, слід звернутися до професійних стилістів та перукарів, які підберуть зачіску під форму обличчя. Будь-які види стрижок та укладання підійдуть овальному типу обличчя. Це може бути як зухвалий рваний піксі, так і романтичні невимушені локони. Прямокутному типу обличчя підходять стрижки, що дозволяють пом'якшити строгі лінії. Насамперед це боб середньої довжини, градієнт, каскад і стрижки з чубчиком. Дівчата, у яких форма обличчя нагадує серце, будуть чудово виглядати зі стрижкою каскад середньої довжини і великими локонами.

Кругла особа необхідно збалансувати зачісками, спрямованими на візуальне подовження особи. Насамперед це всі види модельних стрижок середньої довжини з прямим волоссям, а також з подовженою чубчиком, що укладається набік. Безумовно, жіночі стрижки на середню довжину можуть виконуватись у сучасному виконанні. Це дозволяє не тільки видозмінити звичні багатьом зачіски, але й підібрати стрижки на середнє волосся, яке підкреслюватиме всі переваги зовнішності. У салоні краси Bloom виконується індивідуальний підбір стрижки на середнє волосся з урахуванням побажань клієнтки та типу обличчя. Перевагою стрижки середньої довжини, виконаної професійним майстром є універсальність, оскільки такий варіант передбачає як повсякденне укладання, так і святкову зачіску для свята.

в інтернет-магазин Зателефонувати