Останні новини у beauty-сфері

Модні жіночі короткі стрижки 2022

Назад у блог
Модні жіночі короткі стрижки 2022
19 / 12 / 19

Для створення стильного образу, крім підбору відповідного одягу та макіяжу, слід визначитися з типом зачіски. Тренд 2022 - стильні стрижки на коротке волосся, які підходять дівчатам будь-якого віку. Перевага такого рішення — можливість створення яскравого образу, що запам'ятовується.

Види наймодніших жіночих коротких стрижок 


Незважаючи на поширений стереотип, в якому йдеться про те, що довге волосся - найкращий вибір для дівчини, сучасні стрижки на коротке волосся доводять протилежне. За допомогою вдало підібраної зачіски вдається змінити імідж на краще. Прекрасні сучасні стрижки, які підбираються з урахуванням типу обличчя, здатні кардинально перетворити дівчину, скинувши десяток років з її вигляду.

Модними стрижками 2022 року є: 

 

 • каре з незвичайним проділом, з рваними пасмами та асиметрією;
 • піксі багатошарові;
 • піксі з поголеними скронями;
 • боб-кар;
 • паж;
 • сесон;
 • їжачок з максимально короткою довжиною пасм;
 • ультракороткі стрижки гарсон;
 • асиметрія різного рівня.

Наймодніші короткі жіночі стрижки - каре з асиметричними пасмами невеликої довжини. Не менш стильно виглядає каре з незвичайним бічним проділом. Цей вид стрижки буде чудовим   рішенням для всіх типів волосся. Круті варіанти – трендові стрижки боб-каре та боб. Завдяки тому, що така стрижка передбачає прояв фантазії при укладанні, існує можливість змінити вигляд до невпізнанності. Стильний вигляд мають стрижки градієнта з чубчиком, які дозволяють перетворити овал обличчя, зробивши його більш відкритим.

Незвичайний та розкішний вигляд мають модельні зачіски сесон та паж. Зробивши вибір на користь такої стрижки, вдається привернути увагу до обличчя, підкресливши всі його переваги. Коли потрібно привернути максимальну увагу за допомогою нового образу, слід підібрати стрижку піксі з поголеними скронями. Такий вибір жінок гарантовано не залишиться непоміченим. Елегантно і романтично виглядають стрижки гарсон на коротке волосся з мінімальною довжиною зачіски. Перевага вибору на користь такої стрижки - її універсальність, а також можливість зробити різні види укладання.

Стрижки на коротке волосся: враховуємо тип обличчя 


Щоб коротка стрижка мала ідеальний вигляд, слід підбирати її не лише з урахуванням особистих уподобань, а й з урахуванням типу особи. Не менш важливий аспект — особливості волосся, для якого підбирається зачіска: тонке волосся, пряме або кучеряве волосся. Завдання майстра – визначити ідеальний варіант з урахуванням усіх параметрів.

Відповідно до форми особи підбираються такі види стрижок: 

 

 • Кругле обличчя. Головне завдання – візуально приховати округлість обличчя. Перевагу слід віддавати стрижці боб з непрямим проділом та асиметричною чубчиком, частина якої недбало спадає на очі. Також підійдуть стильні види асиметричних стрижок із боковим проділом.
 • Квадратне обличчя. Основне завдання – приховати форму обличчя. Рекомендується уникати чітких геометричних ліній. Найкращим вибором буде піксі з асиметричною чубчиком.
 • Трикутне обличчя. Головне завдання – скоригувати пропорції особи. Ідеальним варіантом є боб із прямою або укладеною набік чубком. Також підходять усі стрижки, що візуально розширюють верхню частину голови.

Майстер у салоні краси Bloom підбере ідеальні варіанти стрижок на коротке волосся, яке підкреслить усі переваги та привабливість обличчя. Перукар виконує кожну стрижку з високим рівнем професіоналізму для отримання розкішного результату.

в інтернет-магазин Зателефонувати