Останні новини у beauty-сфері

Масаж та його корисні властивості

Назад у блог
Масаж та його корисні властивості
23 / 11 / 21

Масаж - одна з лікувальних процедур, відомих з давніх-давен. Його лікувальні властивості використовувалися давніми греками, єгиптянами та китайцями для лікування різних захворювань. Масажна терапія є розминання та інші маніпуляції з м'язами і м'якими тканинами людини для поліпшення його самопочуття та зміцнення здоров'я. Це форма мануальної терапії, що включає тиск, переміщення, стискання м'язів, сухожиль, зв'язок і фасцій. Термін у загальному значенні слова означає широкий спектр технік, що різняться за способом виконання та інтенсивності.

Корисні властивості масажу

Існують різні види масажу, які спрямовані на вирішення тієї чи іншої проблеми. В цілому, корисні властивості масажу полягає у здатності:

 • знижувати болючі відчуття;
 • боротися зі стресовими станами;
 • стимулювати та зміцнювати імунну систему;
 • покращувати колір обличчя;
 • підвищувати якість життя;
 • боротися з безсонням.

Полегшення болю в м'яких тканинах, відновлення після травм, лікування дисфункцій, що негативно впливають на рухливість і амплітуду рухів в цілому, досягається міотерапією – спеціальною технікою масажу, розробленою для відновлення та підтримки здоров'я та функцій м'яких тканин, м'язів, сухожиль і зв'язок.

Лікувальний масаж призначений для реабілітації після травм та усунення причин біомеханічних дисфункцій. Основним завданням терапевтичного масажу є розслаблення та покращення кровообігу. Для підтримки нервової системи та відновлення імунних процесів організму передбачений щадний лімфодренаж.

Корисний масаж не лише дорослим, а й дітям. З його допомогою виліковуються кольки, проблеми зі сном. Регулярний масаж необхідний недоношеним дітям: активізуючи обмінні та імунні процеси, стимулюється зростання та розвиток немовлят.

Широко відомий спортивний масаж, спрямований на відновлення після інтенсивних навантажень, спортивних травм, підвищення працездатності, покращення спортивних результатів. Існують і досить специфічні техніки масажу, наприклад шиацу, які використовуються для поліпшення потоку енергії за рахунок активації певних точок тіла.

Така процедура допомагає організму багато в чому і корисна при широкому діапазоні станів.

масаж у салоні красиПринцип дії масажу

Масаж призводить до зниження компресії нервів, поліпшення амплітуди руху, зниження болю, поліпшення функцій. Він відновлює та покращує кровообіг за рахунок чого м'язові клітини та тканини збагачуються киснем та поживними речовинами. Масажна терапія знижує частоту серцевих скорочень, частоту дихання, кров'яного тиску, зміцнює імунну систему та знижує фізичні наслідки стресу.

Завдяки впливу на тканини та м'язи, в яких міститься неймовірна кількість рецепторів нервової системи, виявляється фізіологічний вплив на організм у цілому:

 • підвищується м'язовий тонус;
 • нормалізуються імунні процеси;
 • волокна шкіри та тканини насичуються киснем та поживними мікроелементами;
 • підвищується тургор і гладкість шкіри за рахунок очищення від ороговілих і відмерлих клітин.

Механічне вплив на підшкірно-жировий шар:

 • посилює обмінні процеси;
 • активізує спалювання жирової тканини.

Завдяки певним технікам спортивного масажу, надається позитивний вплив на опорно-руховий апарат:

 • підвищується еластичність м'язових волокон та його здатність скорочуватися;
 • відновлюється працездатність м'язових тканин, зв'язок, сухожиль після фізичних навантажень або спортивних травм;
 • посилюється приплив крові до м'язів, насичення їх киснем;
 • усувається дискомфорт після фізичного навантаження;
 • активізується вироблення природного мастила в суглобах, завдяки чому збільшується амплітуда та якість руху.

Різні техніки масажу можуть по-різному діяти нервову систему. Деякі з них викликають розслаблення, що необхідно при безсонні, нервових навантаженнях, стресах, високій тривожності. Інші, навпаки, спрямовані на підвищення активності, енергійності при симптомах загальної слабкості, млявості, апатії. В цілому, масаж надає стимулюючий вплив на секрецію гормонів і ферментів, кровообігу та кровотворення.

Правильний масаж – запорука краси та здоров'я

Професійні майстри салону краси Bloomnails володіють усіма техніками масажу для якісного вирішення будь-якого завдання. Процедура масажу в салоні проходить у комфортній атмосфері, а її вартість здатна приємно здивувати. Високий рівень послуг підтверджують численні позитивні відгуки клієнтів. Записатися на процедуру у зручний час можна на сайті салону.

в інтернет-магазин Зателефонувати