МАСАЖ

Підкресліть свою унікальну красу в атмосфері, де кожен деталь та кожна послуга втілюють вишуканість. Запрошуємо Вас насолодитися досвідом, який перевершить всі Ваші очікування.
Вартість
1000 грн
Вартість
1400 грн
Вартість
1800 грн
Вартість
1100 грн
Вартість
1900 грн

Масаж у салоні краси Дніпра: види та переваги


Найкращим рішенням для зняття напруги та втоми після робочого дня стане вплив на організм за допомогою класичного масажу. Невірним є твердження про те, що класичний і лікувальний масаж – це ідентичні процедури. Насправді, мета лікувального масажу полягає у лікуванні та впливі на болючі ділянки тіла. Класичний масаж – це вплив на тіло людини з метою профілактики недуги.

У нашому салоні краси Bloom працюють тільки професійні майстри, які мають необхідний багаж знань і навичок, а також постійно вдосконалюють свою класифікацію. При зверненні до досвідченого фахівця кожна людина отримує професійно виконаний класичний масаж, який сприяє ефективному розслабленню після втоми.

Класичний масаж та його переваги полягають у наступному:

 • підвищення тонусу шкіри та судин;
 • прискорення метаболічних процесів у організмі;
 • покращення стану шкірних покривів, нормалізація зволоженості шкіри;
 • усунення ороговілого шару шкірних покривів;
 • прискорення процесу відновлення організму після травм;
 • Поліпшення кровопостачання.

Під час класичного масажу майстер здійснює такі прийоми: розгладжування, розминання, розтирання, вібрації. Класичний масаж – це м'які рухи спеціаліста, які захоплюють усі м'язи тіла. Внаслідок такого впливу організм розслабляється, а втома ефективно усувається.

Усі рухи масажиста під час класичного масажу спрямовані від периферії до лімфатичних вузлів людини. В результаті опрацювання всіх м'язів підвищується тонус і досягається ефект, що омолоджує.

Масаж всього тіла: ефективна техніка для оздоровлення та розслаблення

массаж всего тела

Масаж всього тіла: ефективна техніка для оздоровлення та розслаблення
масаж всього тілаМасаж всього тіла передбачає вплив на всі групи м'язів, у результаті отримують результат розслаблення, загального оздоровлення, а також зняття психоемоційного стресу. Професійна дія на всі групи м'язів досягається завдяки поетапному опрацюванню спини, шиї, верхніх та нижніх кінцівок.

Класичний масаж тіла включає наступні види впливів:

 • тонізуючий;
 • антицелюлітний;
 • лікувальний;
 • розслаблюючий;
 • оздоровчий.

Абсолютно всі види масажу мають позитивний вплив на організм завдяки покращенню кровообігу, тонізуванню шкірних покривів, розслабленню всіх груп м'язів. Однак існують особливості кожного з перерахованих вище типів масажу.

Оздоровчий масаж спрямований на профілактику недуг завдяки покращенню кровообігу у всіх тканинах, а також зняття напруги тіла. У процесі такого масажу виконується вплив на опорно-рухову систему. Антицелюлітний масаж відрізняється спрямованою дією на проблемні ділянки тіла, а також посиленням відтоку лімфи. У поєднанні з фізичними навантаженнями та правильним харчуванням антицелюлітний масаж дозволяє підтягнути шкіру та зробити її більш пружною.

Тонізуючий масаж дозволяє додати людині енергії та сил. Завдяки активним рухам майстра у поєднанні зі спеціальною косметикою, покращення самопочуття та приплив бадьорості гарантується кожному. Лікувальний масаж рекомендується в тому випадку, коли є порушення в роботі окремих органів, нервової системи, а також опорно-рухового апарату. Професійні рухи масажиста здатні відновити організм та прискорити процес одужання.

Масаж спини: показання та ефективність

Массаж спины

Внаслідок хронічної втоми, травм, затискань та хронічних захворювань нерідко виникає біль у спині, що приносить чимало неприємностей. Для того щоб своєчасно усунути болючі відчуття та прискорити процес одужання, рекомендується звернутися до професійних фахівців, які виконують масаж спини.

Вже після першого сеансу масажу самопочуття покращується, а біль у спині зменшується. Професійний масаж спини також необхідний у тому випадку, коли присутні високі фізичні навантаження на м'язи спини або спостерігається протилежна ситуація – неактивний спосіб життя та відсутність навантажень. У кожному випадку потрібний професійний масаж спини, виконаний досвідченим майстром.

Як робити масаж спини і коли слід звернутися до фахівців – питання, які є актуальними для багатьох людей. Масаж спини може бути розслаблюючим та лікувальним. Основними причинами, що вимагають допомоги професійного масажиста, є:

Дискомфорт та біль у спині.
Хронічна втома. У групі ризику виявляються люди, діяльність яких пов'язана з постійним сидінням за комп'ютером і відсутністю належних фізичних навантажень. В даному випадку нерідко виникають болючі відчуття в області спини, які усуваються за допомогою сеансів масажу.
Сколіоз. Викривлення хребта слід коригувати з метою мінімізації впливу недуги на роботу внутрішніх органів. Своєчасне звернення до масажиста дозволяє не лише покращити стан здоров'я, але й зняти м'язові болі та затискачі.
Остеохондроз. За наявності цього захворювання рекомендується пройти курс масажу спини, за допомогою якого усуваються сильні болі та розслаблюються м'язи.
Ослаблення м'язового тонусу або гіпотонія. Ця проблема виникає внаслідок малорухливого способу життя, а також потреби займатися інтелектуальною працею. Масаж у разі усуває неприємні відчуття у спині, дозволяє виконати профілактику захворювань опорно-рухового апарату.

Масаж обличчя: особливості та переваги

массаж лица

Масаж особи відноситься до процедур, які найкраще довірити професійному фахівцю. Адже тільки професійний косметолог та масажист володіють технікою масажу, внаслідок чого виконують дію згідно з усіма правилами. Рухаючись масажними лініями, регулюючи силу впливу з урахуванням особливостей шкіри обличчя, фахівець забезпечує омолоджуючий ефект від впливу.

Користь масажу обличчя і навіщо він потрібний:

 • після виконання масажу покращується зовнішній вигляд шкіри обличчя, посилюється кровообіг;
 • покращення тонусу шкіри обличчя;
 • профілактика в'ялості шкіри;
 • повернення колишньої гладкості та пружності шкіри;
 • покращення психоемоційного стану завдяки приємному впливу погладжувань.

Своєчасне звернення до фахівця дозволяє відсунути у часі вплив на шкіру обличчя за допомогою ботоксу та мезотерапії. Для досягнення бажаного результату косметолог підбирає оптимальний засіб для використання у процесі масажу обличчя. Щоб отримати помітний ефект від масажу обличчя, слід звертатися до цієї процедури регулярно. Вже після першого сеансу масажу шкіра обличчя набуває свіжості, рум'янцю та пружності. Тривалість курсу лікування визначає косметолог. Для кожного клієнта це індивідуально, також враховуються особливості покривів шкіри. Найчастіше призначається кілька курсів на рік.

Ціни на послуги масажу салону краси Дніпро

Послуга масажуВартість послуги, грн.
Шийний масаж (40 хв)200 грн.
Дитячий масаж (40 хв)250 грн.
Масаж обличчя (40 хв)250 грн.
Лікувальний масаж спину + шийно-комірцева зона (1,5 години)350 грн.
Суглобовий масаж (1,5 години)400 грн.
Індійський масаж стоп (1,5 години)400 грн.
Антицелюлітний масаж стегон + лікувальний масаж спини500 грн.
Антицелюлітний масаж проблемних зон (15 хвилин одна зона)100 грн.
Загальний масаж тіла (1,5 години)500 грн.
Спортивний масаж (1,5 години)550 грн.
Релакс спа (1,5 години)600 грн.
Креольський масаж (1,5 години)600 грн.