Останні новини у beauty-сфері

Макіяж на випускний 2022: модні ідеї

Назад у блог
Макіяж на випускний 2022: модні ідеї
21 / 01 / 20

Випускний макіяж – невід'ємна частина підготовки до важливої ​​події. Весна та початок літа – це пора, коли майбутні випускниці починають активно шукати свіжі ідеї дизайну та макіяж для випускного. Це так захоплююче, адже можна створити власний унікальний стиль!

Проте існують тенденції, які актуальні завжди і для всіх випускників – як у дев'ятому та одинадцятому класах, так і у вищих навчальних закладах. Насамперед, це ніжно-рожевий макіяж з сяючими віями та блиском на губах, макіяж зі смоки-айс бежевого кольору та контуром, а також класична суміш чорних стрілок та губ червоних відтінків.

Сучасний макіяж на бал випускників повинен обов'язково поєднувати головні тренди майбутнього сезону. Потрібно вибрати сукню, щоб застосувати кольори макіяжу з тієї ж палітри. Це закономірно, оскільки цього важливого дня все має бути гармонійно.

Легкий макіяж на випускний вечір 

 •  
 • Кучеряве волосся, яскравий манікюр, стійкий макіяж і щасливі очі - запорука успішного святкування закінчення навчання. У 2022 році можна виділити кілька основних трендових напрямків:
 • Нюд-макіяж. Для його створення знадобляться легкі відтінки, чорний лайнер та блиск для природного відтінку губ. Додаткові елементи – легка пудра на щоках.
 • Смокі-айс. Цей тип макіяжу використовується дуже часто. Він може підійти будь-якій дівчині, при цьому не обов'язково очі мають бути просто чорними. Ви можете вибрати відразу два відтінки та зіграти на контрасті кольорів. Часто дівчата поєднують смоки-айс та червону губну помаду. Але для градації краще віддати перевагу нейтральним відтінкам або прозорому блиску. Навколишнім потрібно зосередитися на вашому образі, а надмірний контраст заважатиме фокусуванню уваги.
 • Глітер. Блиск на ваших очах – ще один із модних акцентів, який є універсальним та застосовується повсюдно.
 • "Вологий" ефект або глянець на очі - новий тренд у макіяжі. Досить нанести праймер або основу під тіні, а потім головний колір. Після цього використовують рідкий засіб для повік або прозорий блиск підвищеної стійкості.
 • Світло-рожеві ніжні кольори. Один із універсальних варіантів випускних макіяжів. Можна застосовувати не тільки відтінки рожевого, а й бежевого, коричневого та інших пастельних тонів. Добре комбінується з нейтральною помадою та прозорим блиском для губ. За бажання можна додати трохи металіка для очей.
 • Макіяж

Макіяж для випускниць з карими очима                                                                                                                      Макияж


Першочергова мета карооких дівчат - зіграти на контрасті за рахунок яскравих кольорів або надати блиску образу за допомогою засобу з глянсовою текстурою. Зверніть увагу, що для більшості карооких дівчат підходять відтінки фіолетового, золотистого, болотяно-зеленого, міді, смарагдів та поєднання бежевого з коричневим. Для незабутнього вечора ви можете вибрати такі види макіяжу:

 • Димчастий макіяж, що поєднує в собі легкий тон із золотистим блиском, що знаходиться у внутрішніх куточках очей, та сепію біля зовнішніх країв.
 • Котяче око зі стрілками чорного кольору та димчастим ефектом, що створюється за допомогою відтінку графіту.
 • Стрілки нанесені чорним, синім або темно-синім лайнером. 

 

Випускний макіяж для блакитних очей 

 

Блакитноока дівчина – це суміш інтенсивних вій та червоної матової помади. Але якщо ви прагнете створити собі ніжний образ, то потрібні будуть інші косметичні рішення.

Майстри макіяжу рекомендують блакитнооким дівчатам застосовувати відтінки блакитного, синього, рожевого, бежевого, золотого, коричневого відтінку.

Легкий макіяж для зелених очей після закінчення школи 


При створенні макіяжу на випускний 2022 майте на увазі, що серед квітів слід вибрати золотий, срібний, сірий, коричневий, відтінки фіолетового, червоного та зеленого. Головне, щоб вони не зливались із кольором очей. Саме вони мають стати вашими керівними відтінками під час створення макіяжу.

в інтернет-магазин Зателефонувати