Останні новини у beauty-сфері

Найкращі стрижки для хлопчиків

Назад у блог
Найкращі стрижки для хлопчиків
07 / 10 / 23

Час першої стрижки — особлива подія у житті малюка та його батьків. Це той момент, коли зароджуються перші враження про процес догляду за волоссям. Починаючи з ранніх років, підбір стрижки для хлопчиків не повинен бути випадковим — він впливає не лише на зовнішній вигляд, а й на формування самооцінки, почуття комфорту.

У яскравому світі перукарського мистецтва, де творчість не знає меж, стрижка для хлопчика — не стомлююча процедура, а ігровий майданчик тенденцій та стилів. У салоні краси не просто стрижуть локони, а допомагають у формуванні юної особистості, прояві індивідуальності.

Незалежно від того, скільки років вашому малюку 5 або 12 — пошук зачіски, що вдало доповнює вік дитини та її риси обличчя — це захоплююча подорож:

 • у світ краси;
 • догляд;
 • дитячу моду.

У цьому огляді модельних зачісок, ми розповімо про останні тенденції — від модних варіантів до класики, призначеної для різного віку, щоб ваш юний джентльмен виходив на вулицю впевненим, красивим, стильним.

Модні стрижки для хлопчиків: за кілька років до школи

Для молодших законодавців моди віком 5-6 років стильні зачіски привносять відчуття грайливості, чарівності. У цій віковій групі переважають короткі стильні форми з чіткими лініями. Градуйовані зачіски, шапочка на маківці, каре — все це робить образ малюка доглянутим, милим. Об'ємна копиця волосся, оформлена в салоні краси, полегшує батьківську долю. Маля виглядає доглянутим, татам і мамам не доводиться довго розчісувати чадо, вислуховуючи від нього незадоволене бурчання, жалісливий плач.

Стрижки для хлопчиків 9-10 років: шлях до дорослішання

З наближенням підліткового віку у хлопчиків починають формуватися смаки, уподобання. Зачіски для цієї вікової групи часто відрізняються універсальністю. У моді зачіски середньої довжини, що дозволяють створити як елегантний образ для урочистих випадків, а також розслаблений для повсякденних пригод, навчання у школі. Класичні форми або зачіски з бічним проділом, багатошарові градуювання дозволяють юним джентльменам:

 • експериментувати;
 • вибудовувати нові образи;
 • шукати свою ідентичність.

Стрижки для хлопчиків 10-12 років: майже дорослі

Коли вчорашні малюки, а нині юнаки вступають у період практично дорослого життя, вони шукають форми, що відображають їхню особистість, що розвивається. Популярності набувають сучасні стрижки з легкою родзинкою. Довгі чубчики, текстуровані шари, виголені зигзаги на скронях створюють стильний ефект, дозволяючи хлопчикам висловити своє «Я» і виглядати модно. Хлопчики в даному віці часто захоплюються стилем улюблених знаменитостей, спортивних ікон. Тому для стилістів-перукарів стає цікавим завданням об'єднати ці впливи у круту форму шевелюри юного відвідувача.

Стрижки для хлопчиків полубокс

Така зачіска — баланс між короткою та середньою довжиною. Це досить відома форма серед батьків джентльменів 10-12 років. Вона поєднує в собі:

 • елегантність,
 • суворість,
 • практичність.

Полубокс — це класична чоловіча зачіска, яка протягом багатьох років не втрачає актуальності завдяки універсальності, стильному вигляду.

Зачіска характеризується коротко стриженим волоссям з боків, ззаду, з поступовим подовженням догори голови. Зазвичай довжина волосся на маківці становить близько 4-6 см, що дозволяє створювати різні образи, стилі. Верх можна укладати як за допомогою гелю або воску, утворюючи акуратну «шапочку», так і залишати волосся трохи «збитими» для природнішого, м'якого образу.

Головна особливість зачіски полубокс — універсальність. Вона підходить практично всім чоловікам, незалежно від віку, типу обличчя, способу життя. Волосся легко піддається укладанню, локони завжди виглядають акуратно.

Дитячі стрижки для хлопчиків: практичний стиль, акуратні локони

Стильні зачіски сьогодні – це не лише атрибут самовираження дорослих, але й важлива деталь образу дітей. Якісно зроблена стрижка відіграє ключову роль у соціальному житті, самооцінці та розвитку почуття стилю у юного джентльмена.

Перше, що варто відзначити — це враження. Ми, дорослі, добре розуміємо як зовнішній вигляд впливає на наше спілкування з іншими людьми. Коли малюк акуратно, модно підстрижений — це не тільки підвищує його самооцінку, але також впливає на те, як його сприймають однокласники, вчителі та інші дорослі. Це допомагає йому легше адаптуватися у соціальному середовищі, формує позитивний образ.

Друге, що відіграє важливу роль — це звичка до догляду за собою. У хлопців, яким роблять регулярні стрижки змалку, простіше формується хороша гігієна, турбота про свій зовнішній вигляд. Вони навчаються брати відповідальність за догляд за собою. А це важливо як у міру дорослішання, так і протягом усього життя.

Третя причина — це можливість висловити свою унікальність. Форма, довжина, стиль локонів говорять багато про особистість хлопчика, його смаки та уподобання, дають можливість показати свою креативність, засвоїти навички самовираження.

Щоб порадувати свою дитину, ви можете запропонувати їй відвідати салон краси та вибрати одну із модних зачісок. Трендові форми будуть не тільки красиво виглядати, викликаючи захоплення оточуючих, але й не доставлять дискомфорту під час носіння.

Сьогодні, як і раніше, популярними є стрижки:

 1. Андеркат — форма з коротко підстриженим волоссям збоку, довгим зверху. Це вічна класика. Верх можна укладати у різний спосіб, залежно від випадку, настрою.
 2. Фейд — це, коли бічні частини поступово переходять від довгого волосся зверху до дуже короткого або повністю голеного внизу.
 3. Французький кроп — шедевр з короткими кучерями на тім'ячку, трохи довше збоку, з рівним коротким чубчиком. Універсальна форма, яка підходить практично будь-якому образу, структурі волосся.

Варіантів багато. Радьтеся у перукарями-стилістами. Підбирайте відповідну форму. Допомагайте коханому чаду стати красивим, доглянутим, обожнюваним оточуючими.

в інтернет-магазин Зателефонувати