Останні новини у beauty-сфері

Ламінування вій - що це і навіщо?

Назад у блог
Ламінування вій - що це і навіщо?
13 / 05 / 21

Сучасні процедури, серед яких можна виділити ламінування вій, затребувані завдяки бездоганному вигляді, який зберігається довгий час. Інтернет-магазин BLOOM завжди радий запропонувати клієнтам якісні косметичні засоби, які допоможуть у створенні завершеного і чарівного образу.

Що таке ламінування вій?

Почати слід з відповіді на просте питання: «Ламінування вій – що це?». Спочатку аналогічна процедура проводилася виключно для підтримки волосся в ідеальному вигляді. Сьогодні все частіше використовують для вій, що дозволяє їм зберігати доглянутий і здоровий вигляд.

Ламінування вій що це? Процедура передбачає наповнення корисними мікроелементами, а також паралельне подовження і збільшення їх обсягу. До складу засобів для ламінування входить кератин, який дозволяє зберегти ідеальний вигин, а також надати їм блиск. На прикладі фото в інтернеті до і після процедури можна зрозуміти, наскільки раціональним рішенням є її проведення. Насичені кератином волосся набувають виразний зовнішній вигляд і необхідне харчування, тому вії не тільки виглядають краще, але і відрізняються укріпленої фігурою.

Відмінності ламінування і нарощування вій

Збираючись пройти перманентний макіяж, буде доречним ознайомитися з особливостями ламінування і зрозуміти, чому дана процедура відрізняється від нарощування вій. У процесі нарощування необхідно скористатися клеєм і штучними волосками, а для ламінування достатньо мати під рукою тільки доглядає складу.

Інший важливий фактор, який впливає на вибір, полягає в часі проведення процедури. Якщо вибрати нарощування, то необхідно не менше 1 години, щоб її завершити. При використанні поресничной техніки буде потрібно від 2 годин. Процедура ламінування вій зазвичай забирає не більше 40 хвилин, а досвідчений майстер впорається ще швидше. Також процедури відрізняються за тривалістю ефекту. Ламінування дозволяє зберегти ідеальний вигляд вій до 6 тижнів, в той час як нарощування вимагає корекції вже після 3 тижнів.

Процедура ламінування вій позитивно позначається на стані вій. Під час проведення ламінування склад дозволяє наповнити волоски живильними компонентами. Потрібно всього 2-3 сеансу, щоб вії придбали більш здоровий вигляд. Повторювати процедуру можна кожен місяць, без перерви. Якщо ж волоски будуть виснажені, як це буває при нарощуванні, то перед наступною процедурою потрібно перерву для їх відновлення.

Плюси і мінуси ламінування вій

Створити ідеальний макіяж і закріпити результат нескладно, якщо застосувати для цього сучасні косметичні засоби. Ламінування вій плюси і мінуси будуть виглядати наступним чином:

  • застосування якісного поживного комплексу дозволяє забезпечити волоски необхідними мікроелементами і розподілити їх по всій лінії росту;
  • ламінування також передбачає тонке фарбування, а колір волосся стає більш природним;
  • після процедури вії відновлюються швидше;
  • ламінування позитивно впливає не тільки на волосся, але і на ніжну шкіру повік.

Також плюси ламінування вій полягають у тому, що процедура дозволяє прискорити зростання волосків.

Як проходить процедура ламінування вій?

ламінування вій плюси і мінуси

Визначившись з питанням, ламінування вій – що це таке, можна розібратися в особливостях її проведення. Сучасна техніка ламінації вій передбачає виконання наступних дій:

  • Підготовка. В процесі виконання подібної процедури необхідно очистити і знежирити вії, скориставшись мінеральної сироваткою. Запобігти склеюванню волосків можна завдяки гидрогелиевым подушечок на століттях.
  • Завивка вій за допомогою спеціального валика, розмір якого підбирається в залежності від того, якого вигину бажає домогтися дівчина в результаті. Чим сильніше буде зігнутий волосок, тим менше повинен бути валик.
  • Нанесення спеціального розчину. Склад для ламінування дозволяє закріпити досягнутий раніше ефект. Засіб обволікає волосся, завдяки чому вони будуть захищені від зовнішнього впливу.

Надати гарний вигин і зберегти його вдається з допомогою кератину, який ніжно впливає на волоски, тому останні зберігають свою природну привабливість.

Як часто можна робити ламінування вій?

Чимало дівчат замислюється над тим, щоб пройти процедуру ламінування. У той же час важливо отримати більш повне уявлення про її особливості, включаючи рекомендовану частоту виконання маніпуляцій. Щоб підтримувати оптимальний обсяг, рекомендується проводити процедуру один раз в 2 місяці. Такий частоти буде достатньо для додання волоскам густоти і пишності. Відновити ослаблені волоски вдається завдяки щомісячному ламінування. Підтримувати вії в стабільному стані вдається завдяки ламінування, яке повторюють кожні півтора місяця.  Ламінування вій – що це і скільки тримається? У середньому, процедура дозволяє зберегти ефект протягом 4-6 тижнів.

Кому не варто робити ламінування?

Процедура не рекомендована для людей, які страждають від запальних процесів органів зору. Також не слід проводити ламінування, якщо у клієнта спостерігається схильність до алергічних реакцій на компоненти, що входять до складу засобу для ламінування. З цієї причини варто звернутися до косметолога, щоб отримати корисні рекомендації перед проведенням процедури. Уважні спеціалісти нашого салону завжди готові допомогти підтримувати ваші вії в ідеальному стані.

в інтернет-магазин Зателефонувати