Останні новини у beauty-сфері

Чим гель-лак відрізняється від шелаку

Назад у блог
Чим гель-лак відрізняється від шелаку
19 / 12 / 19

На сьогоднішній день найбільш популярними покриттями для нігтів є гель-лак та шеллак. Обидва варіанти манікюру відрізняються стійкістю, яскравістю та привабливістю. Багато людей використовують фрази "гель-лак" і "шеллак" як синонімів. Щоб визначити всі відмінності покриттів, слід виділити їх основні характеристики. Саме тому питання, чим відрізняється гель-лак від шелаку, є популярним серед багатьох жінок, які стежать за сучасними тенденціями.

Чим відрізняється гель-лак від шелаку: властивості та відмінності  Гель-лак для нігтів є покриттям, яке твердне під впливом ультрафіолетової лампи. Подібно до звичайного лаку, гель-лак наноситься на нігті, проте він в обов'язковому порядку піддається впливу УФ-лампи. Така дія сприяє полімеризації покриття. Крім того, гель-лак відрізняється високою пластичністю. Для міцності зчеплення гель-лаку з нігтьової пластини використовується праймер. Особливості та властивості гель-лаку полягають у наступному:

 • манікюр зберігає свій первісний вигляд протягом двох тижнів;
 • покриття відрізняється яскравим, привабливим зовнішнім виглядом;
 • гель-лак зберігає яскравість та блиск незалежно від зовнішніх впливів.
 • Протягом двох тижнів покриття гель-лаком матиме початковий вигляд без зменшення блиску та яскравості. Крім того, гель-лак не потребує догляду або оновлення. Знімається він за допомогою спеціальної рідини та фольги. Шелак - це гель-лак, який виробляється американською компанією CND, починаючи з 2010 року. Це покриття завоювало велику популярність серед жінок, які прагнуть отримати максимально привабливий та стійкий манікюр. Різниця між гель-лаком та шелаком полягає в наступних особливостях:
 • для нанесення покриття відсутня потреба у використанні праймера;
 • для кращого зчеплення з поверхнею нігтьової пластини застосовується знежирювач;
 • перед тим як наносити покриття, нігтьова пластина не піддається шліфуванню та травмуванню (перевага для нігтів);
 • стійкість покриття до пошкоджень та подряпин;

природний вид манікюру;
зняття шелаку виконується за допомогою рідини без ацетону.
Для закріплення покриття застосовується ультрафіолетова лампа. Процес створення привабливого манікюру за допомогою шелаку не займає понад 30 хвилин. Подібності гель-лаку та шелаку — у бездоганному результаті, який зберігається протягом тривалого часу, а також у великому виборі палітри кольорів. Педикюр та манікюр, створені за допомогою даних покриттів, матимуть яскравий вигляд протягом як мінімум двох тижнів.

Що вибрати: гель-лак чи шеллак?                                                         


У тому випадку, якщо ви ставите питання, яке покриття вибрати, гель-лак або шелак, слід звернутися до відмінностей і характеристик даних матеріалів для манікюру. Насамперед потрібно відзначити, що шеллак та гель-лак дозволяють створити стійкий яскравий манікюр. Для того щоб зробити вибір на користь одного з покриттів, слід зазначити:

 • Гель-лак буде найкращим вибором за наявності проблеми ламкості нігтів.
 • За наявності обмеженого вільного часу слід віддати перевагу шелаку, оскільки для його нанесення потрібно не більше 30 хвилин. Для нанесення гель-лаку необхідно більше часу.
 • Зняття шелаку не потребує виконання стомлюючих процедур, оскільки для цього використовується рідина без ацетону.
 • У разі тонкості нігтьової пластини рекомендується віддати перевагу шелаку, оскільки покриття не передбачає виконання шліфування.
 • Для отримання ідеального результату слід звертатися до професіоналів. Манікюр у салоні краси Bloom дозволить отримати очікуваний результат процедури незалежно від обраного покриття. Детальне вивчення теми «Чим відрізняється гель лак від шелаку» допоможе зробити правильний вибір.
в інтернет-магазин Зателефонувати