Останні новини у beauty-сфері

Вечірній макіяж 2021-2022: фактори, на які необхідно звернути увагу

Назад у блог
Вечірній макіяж 2021-2022: фактори, на які необхідно звернути увагу
24 / 10 / 19

 

Щоб зробити вечірній макіяж таким, який притягуватиме захоплені погляди оточуючих, варто звернути увагу на такі особливості:

  • рід заходу (святковий вечір, побачення чи запальна вечірка);
  • світлові ефекти: світло на святі може бути приглушеним або яскравим;
  • особливості зовнішності та вечірнього туалету.

Зважаючи на тренди вечірнього макіяжу, можна без проблем створити такий образ, який підкреслить красу і не стане дуже нав'язливим.

Вечірній макіяж очей: рекомендації спеціалістів

Вечерний макияж


вечірній макіяж

Перш ніж почати декоративне оформлення очей або губ, варто визначитися, якій зоні буде віддано перевагу. Це обґрунтовано тим, що більш виразною має бути лише одна з перерахованих зон. В іншому випадку таке поєднання буде виглядати нав'язливо.

Вибираючи макіяж для сірих очей, зверніть увагу на загальний стан брів. Якщо потрібно зробити корекцію цієї зони, можна скористатися олівцем або спеціальною фарбою.

Для оформлення області повік вам знадобляться такі декоративні засоби, як тіні, підводка та туш. Що стосується колірного рішення, гаму краще вибирати відповідно до кольоротипу шкіри. Іноді допускається поєднання відтінку із кольором коктейльної сукні. Для блакитних очей можна вибрати мерехтливі тіні, які додадуть погляду грайливості та оригінальності. У деяких випадках допускається використання металевої гами.

Вибираючи підводку для карих очей, можна розглянути такі варіації як чорний або коричневий олівець. У деяких випадках можна використовувати синє, зелене або коричневе підведення. Але все має бути в міру, інакше можна зіткнутися із зворотним ефектом.

Модний вечірній макіяж 2021-2022: як правильно вибрати тіні для повік?                                                                                                                                                                                                           Вечерний макияж

 
вечірній макіяж

  • Одним із ключових факторів, на які необхідно звернути увагу при виборі декоративних тіней, є тип покриву шкіри. При сухій шкірі краще віддати перевагу рідким, запеченим або тіням-олівцям. Що стосується жирної шкіри, тут тіні мають бути кремовими, компактними або сухими.
  • Ціновий фактор. Не варто купувати дешеві тіні. Це обумовлено тим, що якість такої декоративної косметики перебуває під сумнівом.
  • Суха чи жирна консистенція. Тут необхідно звернути увагу на те, що м'які тіні можуть скочуватися на поверхні шкіри. Отже, за жирного епідермісу краще вибрати варіант посуші.
  • Попереднє тестування косметики. До того, як придбати засіб, варто його неодмінно спробувати. Це допоможе оцінити матеріал і зрозуміти, чи підходить він вам.
  • Для ідеального ефекту варто нанести тестовий макіяж і походити з ним кілька годин. Це допоможе переконатися в тому, що косметика вам дійсно підходить, а також виключити скочування декоративної косметики.
  • Професійні візажисти салону краси BloomNails допоможуть зробити такий вечірній макіяж, який вигідно підкреслить переваги та надійно приховає недоліки зовнішності. Тут працюють висококваліфіковані майстри, які знають, як зробити ваш образ яскравим, бездоганним та максимально ефектним.

У нашому інтернет-магазині BLOOM ми надаємо можливість купити декоративну косметику в широкому асортименті за найкращими цінами.

в інтернет-магазин Зателефонувати