Останні новини у beauty-сфері

Стрижка «Каскад» на середнє волосся

Назад у блог
Стрижка «Каскад» на середнє волосся
08 / 08 / 23

Стрижка "каскад" – універсальна техніка, яка відмінно підходить практично до кожного типу обличчя, дозволяє візуально підкоригувати овал, створити акцент на перевагах зовнішності, замаскувати недоліки. Зачіска додає волоссю недостатнього об'єму, вирівнює диспропорцію форм, а також асиметрію. Завжди виглядає природно, стильно. Зачіска виглядає як легке, розкішне укладання: дещо нерівні пасма різної довжини, недбалі зрізи надають шарму, елегантності.

Техніки стрижки відрізняються в залежності від довжини локонів, а також індивідуальних даних. Іноді лінії переходів і зрізів більш м'які або виконуються лише на кінчиках.

Багатошаровий каскад на середнє волосся: особливості стрижки

Завдяки філіюванню пасм та їхній різній довжині зачіска виглядає ефектно, цікаво, незалежно від образу. Для обличчя овальної форми найкращий варіант – стрижка з акуратними зрізами. Доповнити зачіску можна злегка подовженим чубчиком. Щоб пом'якшити гострі риси обличчя, варто зробити каскад із рваними ярусами, плавними переходами.

Стрижка каскад з чубчиком на середнє волосся – трендове поєднання

Добре виглядає з асиметричною довжиною пасм, доповнених локонами біля скронь. Також образ добре підкреслять градуйовані ступінчасті локони. Види каскадних жіночих стрижок відрізняються залежно від техніки укладання пасм, довжини волосся, особливостей форми обличчя:

  1. Легкий виглядає ніжно, невагомо. Контрольні пасма довгі, переходи між локонами менш помітні, але виглядають стильно, акуратно.
  2. Класичний робиться з м'яким градуюванням, плавними переходами.
  3. Градований відрізняється великою кількістю шарів різної довжини.
  4. Асиметрична драбинка зазвичай виконується на волосся середньої або невеликої довжини. Характерні особливості стрижки – фактурні локони, різкі зрізи, рвані кінчики, нерівні яруси.
  5. Дворівневий складається лише з кількох країв: довгого нижнього, укороченого верхнього.
  6. Французький виглядає елегантно, основна риса якого – текстурне безладдя. Універсальне рішення: потилиця з маківкою об'ємні, що гармонізує великі риси обличчя, приховуючи дрібні дефекти.

Італійський каскад на середнє волосся: цікаве комбо

Виконується у техніці з м'яким контуром. Зачіска виглядає доглянуто, з ноткою легкої недбалості та одночасної елегантності. Поєднання класичних форм з ефектом розпатланого укладання є універсальним рішенням: підходить для будь-якої довжини, кольору пасм. Залежно від анатомічних особливостей, що дозволяє підкреслити переваги, сховати недоліки. Цей варіант освіжає образ, додає максимальний об'єм.

Класичний каскад на середнє волосся: кому підійде?

Для дівчат з круглим та витягнутим обличчям каскад – гарний варіант. Зачіска додає об'єму, дозволяє приховати широкі вилиці, візуально відрегулювати риси та замаскувати дрібні дефекти. Стрижка не підходить для густого і жорсткого волосся, оскільки важкі пасма в подвійному або потрійному ярусі складно укласти, кінчики часто завиваються і псують форму. Локони можуть вивертатися в інший бік і завдавати багато складнощів. Єдиний вихід – "застиглий каскад" - альтернатива класичній стрижці, коли основна довжина практично не змінюється, а кінчики набувають рваного, злегка недбалого вигляду.

Кудряві локони з м'якою і пористою текстурою відмінно підходять для такого типу стрижки. Основні переходи пасм будуть виглядати красиво, піддаватися щоденному укладанню.

Жіноча стрижка "каскад" чудово підходить на середню довжину волосся. Для коротких локонів краще асиметрична форма. Пасма стрижуться по всій довжині. В результаті стрижка виглядає ефектно, екстравагантний образ привертає увагу. Каскад на середню довжину волосся об'ємний та структурний. Техніка особливо актуальна для тонкого волосся, яке не тримає форму біля кореня. Цікава зачіска за рахунок багатоступінчастого зрізу від вух до самих кінців додає образу акценту, підкреслює красу обличчя та розгортає погляд.

Для довгих локонів вибирають структурований каскад. Зачіска виглядає стильно за рахунок двох рівнів пасм: верхні підстригаються дуже коротко, нижні практично не торкаються, спадаючи на плечі.

Рваний каскад на середнє волосся – сміливий акцент у образі

З прямим рівним чубчиком каскад на середнє волосся виглядає сміливо і помітно. Така стрижка підходить, щоб приховати висоту чола та зробити помітними витончені риси обличчя. Короткий чубчик, у свою чергу, наголошує на вилицях, підкреслює лінію очей і брів. Для округлого обличчя підходить рваний чубчик з косими пасмами по всій лінії росту волосся. Каскад середньої довжини завжди вдало поєднується з чубчиком з нерівними недбалими кінцями. Прядки можуть бути середні, трохи подовжені з боків. Зачіску без чубчика можна урізноманітнити цікавим проділом, спробувати начісування, завивку або укладання на браш. Експерименти допоможуть у виборі індивідуального стилю і підкреслять вашу красу.

Легкий каскад на середнє волосся: колір волосся та техніки фарбування

Для каскаду немає заборон у фарбуванні. Стрижка відмінно поєднується з омбре, технікою шатуш та меліруванням. Структурований каскад виглядає стильно з використанням близьких кольорів та відтінків. Зазвичай короткі пасма світліші для природного ефекту локонів, що вигоріли на сонці. Щоб досягти натурального фінішу, краще використовувати ніжні кольори: пофарбовані пасма розташовуються хаотично, створюючи об'єм і розкішні переходи. У поєднанні з пастельними платиновими відтінками стрижка має чудовий, жіночний вигляд, виглядає надзвичайно стильно. Рельєфна техніка фарбування, така як ейртач, виглядатиме вишукано.

Брюнеткам з темними пасмами, що обрамляють обличчя, стрижка додає текстури, підкреслює структуру зачіски. Руді та русяві відтінки з каскадною зачіскою – казкове поєднання. Зачіска пожвавлює образ і надає йому унікальності.

В той же час, колорування – не найкращий варіант. Каскад може виглядати неакуратно, розгонисті мазки без дотримання особливої ​​техніки виглядатимуть безглуздо.

Пам'ятайте, що грамотне використання насичених і сміливих відтінків може додати образу екстравагантності, але якщо перестаратися – є ризик зіпсувати волосся.

в інтернет-магазин Зателефонувати