Останні новини у beauty-сфері

Способи корекції брів: кращі способи оформлення брів

Назад у блог
Способи корекції брів: кращі способи оформлення брів
04 / 07 / 19

Способи корекції форми брів 


Брови є найвиразнішою частиною особи, оскільки саме вони допомагають оформити її риси та підкреслити всі переваги.

Однак, при неправильному підборі форми або поганому догляді, так само вони можуть надати неохайності образу і ще більше виділити недоліки особи. Тому необхідно регулярно коригувати їх контур та відтінок.

Ідеального ефекту можна досягти, відштовхуючись від форми обличчя, видозмінюючи брови за рахунок видалення надлишків і підмальовування волосків, що відсутні. Фарбування ж надає бровам необхідної виразності та естетичного вигляду.

Методів корекції нині багато – від пінцету до видалення волосків лазером. Знаючи основні плюси та мінуси кожного способу, ви зможете підібрати для себе найбільш вдалий варіант.

 

Види корекції брів 


Пінцет 


Найпростіший і практичніший спосіб для корекції брів. Видалення волосків здійснюється у напрямку лінії зростання волосся. Захоплення здійснюється в основі з вилучення волосся різким рухом. Маніпуляція може бути виконана самостійно або у салонних умовах.

               

Основними перевагами пінцету є:

 • мінімальні витрати часу та фінансів;
 • звикання до больових відчуттів та зниження болісності процедури при частому повторенні процедури;
 • можливість контролю результату.

Неправильне застосування пінцету може призвести до вростання волосся та його обламування. Тому для дуже густих зарослих брів краще застосовувати віск.

Також недоліком пінцету є короткочасність результату та потреба повторної корекції. Однак часте застосування пінцету стоншує і робить волоски непомітнішими. Як результат – підтримувати форму стає набагато простіше за допомогою видалення нових волосків.

Нитка 


Видалення брів з допомогою нитки називається триндингом. Виконують його, як правило, в салонах краси, оскільки даний метод вимагає вправності та особливих навичок.

Для процедури використовується нитка із шовку, бавовни або льону, яка особливим чином розташовується в руках. З її допомогою волоски віддаляються прямо з коренем. Причому ниткою виходить за раз видаляти по кілька волосин відразу.

Основними перевагами видалення волосся ниткою є:

 • висока точність та оперативність процедури;
 • мінімальне травмування шкірного покриву;
 • відсутність пошкоджень та подразнень;
 • ідеальний варіант для брів великої густоти;
 • тривалий ефект (близько одного місяця).

Проведення процедури самостійно не рекомендується, оскільки потребує навичок та досвіду, щоб не пошкодити шкірний покрив.

Віск 


Має на увазі видалення волосся з коренем. При цьому сама процедура практично безболісна. На відміну від пінцета займає набагато менше часу виконання, а ефект триває приблизно півтора місяці.

Епіляція зазвичай проводиться із застосуванням твердого або рідкого воску або воскових смужок, що розтоплюються і наносяться на ділянку, що вимагає обробки. Потім смужка відривається проти зростання волосся.

Плюси корекції воском:

 • ідеальний для жорстких густих волосків;
 • тривалий ефект;
 • регулярне виконання дозволяє зробити волоски світлішими і суттєво уповільнити їх зростання.

Але процедура вимагає особливої ​​акуратності, тому що необережність може призвести до подразнень, опіків та шрамів.

Ця процедура робиться тільки в умовах салону, оскільки порушення обрисів і форми воском може зайняти чимало часу на відновлення.

Як бачите, універсального способу немає – форма підбирається відповідно до трендів та індивідуальних уподобань. Головне пам'ятайте, що незалежно від обраного методу, краще віддати перевагу перевіреному салону краси, а не робити процедуру самостійно, оскільки будь-яка необережність може призвести до серйозного порушення форми та росту волосся.

в інтернет-магазин Зателефонувати