Останні новини у beauty-сфері

Сучасна зачіска на середні волосся: тренди 2022

Назад у блог
Сучасна зачіска на середні волосся: тренди 2022
19 / 02 / 20

Середня довжина волосся є найбільш поширеною і популярною серед дівчат. Це не дивно, оскільки волосся середньої довжини можна зібрати в гарну зачіску або розпустити. Найчастіше волосся середньої довжини доходять до плечей, проте не опускаються нижче лопаток. Популярність середньої довжини пояснюється великою різноманітністю укладок, як повсякденних, так і святкових. У салоні BloomNails досвідчений майстер підбере варіанти укладок для середніх волосся з урахуванням побажань клієнтки, а також особливостей майбутньої події.

Велика розмаїтість укладок та зачісок для середніх волосся можна розділити на такі різновиди:

  • повсякденні зачіски;
  • весільні зачіски;
  • святкові зачіски для особливих випадків.

Зачіски повсякденного типу повинні відрізнятися елегантністю і простотою. Для того щоб виконати повсякденну укладку, яка не потребуватиме корекції протягом робочого дня, слід звернутися в салон краси дніпро BloomNails. Майстер підбере одну з популярних варіантів зачісок: корзинка, хвіст навиворіт, черепашка, вузлики, плетіння. Оскільки такі зачіски вимагають наявності спеціальних навичок і досвіду, не рекомендується самостійне їх виконання, так як невдала зачіска може зіпсувати настрій на весь день.

Весільна зачіска на середні волосся повинна бути вдалим доповненням весільного образу. Майстер підбирає особливу укладку відповідно до стилю весільного плаття, а також відповідно до весільними аксесуарами. Для класичного весільного прикраси ідеальним варіантом укладання буде святковий, елегантний пучок. Не менш популярні варіанти зачісок для весілля: плетіння, пишні локони, високі зачіски. Залежно від довжини і типу весільної фати майстер підбирає варіант укладання, яка буде поєднуватися з основним весільним аксесуаром.

Зачіска на випускний на середні волосся - відповідальне завдання, яка вимагає професійного підходу. Кожна дівчина мріє виглядати неповторно в один з найбільш яскравих свят. Актуальним варіантом укладання на середні волосся, який не виходить з моди, є пучок, вдало доповнює будь-який образ випускниці. Не менш виразні зачіски: пучок з елементами плетіння, черепашка, голлівудські локони, об'ємна коса, корзинка з кіс.

Зачіска на середні волосся

Вечірня зачіска на середні волосся: образ для особливого випадку
Для того щоб вечірня зачіска була частиною образу, майстри рекомендують продумати кожну дрібницю. Абсолютно все повинно поєднуватися: макіяж, взуття, одяг, зачіска. Майстер салону краси BloomNails підбере ідеальний варіант вечірньої зачіски, яка підкреслить всі достоїнства. Професійне виконання вечірньої зачіски - це гарантія бездоганного зовнішнього вигляду протягом усього вечора.

Красива зачіска на середні волосся повинна бувальщина елегантною і жіночною. Найчастіше віддається перевага наступними варіантами зачісок:

  • зачіска в ретро-стилі;
  • корабель;
  • пучок;
  • хвіст;
  • голлівудські локони;
  • розпущене волосся з кучерявими локонами.

Завдяки оптимальній довжині волосся і професіоналізму майстра, вдається створити унікальні зачіски, які доповнять обраний образ. На сьогоднішній день не вийшли з моди укладання для середніх волосся з елементами недбалості. Не менш актуальні високі зачіски з начосом, які будуть ідеальним вибором для особливих випадків. Крім того, для створення вечірньої зачіски можуть використовуватися аксесуари, які дозволяють підкреслити унікальність образу (композиції з квітів, стрічки та шпильки).

в інтернет-магазин Зателефонувати