Останні новини у beauty-сфері

Зачіска на коротке волосся 2022: популярні варіанти для будь-якого приводу

Назад у блог
Зачіска на коротке волосся 2022: популярні варіанти для будь-якого приводу
19 / 02 / 20

Найчастіше коротке волосся вибирають дівчата, які готові на експерименти з зачісками. Таку довжину волосся рекомендується підбирати з урахуванням типу особи. Переконання в тому, що волосся невеликої довжини - це одноманітно, є не більше ніж помилкою. Насправді, існує велика різноманітність зачісок для такої довжини волосся. Більш того, можна підібрати зачіску для святкової події або на кожен день. Потрібно всього лише звернутися до професіоналів салону краси BloomNails, які зроблять все можливе, щоб кожна дівчина залишилася задоволена своїм образом.

Салон краси BloomNails - це досвідчені майстри, які допоможуть підібрати зачіску на кожен день, а також для особливого випадку. Існує безліч варіантів укладок волосся, серед яких кожна дівчина підбере для себе ідеальний варіант зачіски. Звернувшись в наш салон, кожна клієнтка зможе підібрати зачіску для наступних випадків:

 • практичні зачіски для роботи і на кожен день;
 • весільні зачіски;
 • вечірні зачіски для особливих випадків.


Майстри нашого салону краси пропонують підібрати максимально практичні зачіски для роботи. Великою популярністю користується «Мальвинка», яка виглядає чудово на короткому волоссі. Таку зачіску майстер виконує як на прямі, так і на кучеряве волосся. У тому випадку, коли має бути довгий робочий день, майстер може порекомендувати зачіску «Французький пучок». Такий варіант укладання волосся буде виглядати акуратно і стильно, без необхідності додаткової укладання.

Не менш популярні зачіски для офісу: подвійний пучок в грецькому стилі, коси, пучок з джгутів. У тому випадку, коли дрес-код не є строгим, може виконуватися зачіска «Подвійний хвіст» на волосся невеликої довжини. Для відповідальної роботи майстра нашого салону не рекомендують віддавати перевагу декору в зачісці, а також занадто вигадливим варіантів укладання.

Весільна зачіска на коротке волосся - це святкова укладка, яка доповнена розкішними аксесуарами. Залежно від типу особи майстер підбирає романтичні локони, укладку в стилі 20-х років, яка виконана хвилями, або ж зачіски з чубчиком. Зачіска може бути доповнена обідком, шпилькою або віночком.

Вечірня зачіска на коротке волосся підбирається майстром з урахуванням особливостей урочистості і стилю одягу. Найбільш популярними різновидами вечірніх зачісок є:

 • зачіска, виконана в грецькому стилі (майстер використовує гумку-ободок, колір якої підбирається з урахуванням відтінку волосся);
 • зачіска з обідком з волосся (застосовується техніка плетіння);
 • зачіска в стилі ретро (найчастіше майстер використовує техніку голлівудських локонів).


Красива зачіска на коротке волосся: популярні варіанти виконання


У тому випадку, коли заплановано особливий захід, слід звернутися до професійного майстру, який підбере найкращий варіант святкової зачіски на коротке волосся. У власниць короткого волосся популярністю користуються:

 • кок з косами;
 • витончений пучок;
 • бабета з бантом;
 • ободок в романтичному стилі;
 • пучок з косами.

Святкова зачіска на коротке волосся нерідко доповнюється різними аксесуарами. Таким чином, майстру вдається зробити укладку неповторною, цікавою. Тип зачіски підбирається з урахуванням побажань клієнтки, стилю святкового одягу, а також типу особи. Індивідуальний підхід до вибору святкової зачіски дозволяє створити незабутній образ.

в інтернет-магазин Зателефонувати