Останні новини у beauty-сфері

Фарбування волосся технікою Airtouch: особливості та переваги процедури

Назад у блог
Фарбування волосся технікою Airtouch: особливості та переваги процедури
01 / 07 / 20

Фарбування волосся технікою Airtouch: особливості та переваги процедури 


Новинки фарбування волосся, які є останніми розробками стилістів, сподобалися багатьом дівчатам. На сьогоднішній день найбільш затребуваною є техніка фарбування волосся, яка має назву Airtouch або Еір Тач. Назва даної методики і двох слів: touch і air. Перекладається це поєднання слів як «дотик повітря».

Фарбування Airtouch – це унікальна техніка, яка надає волоссю багатогранності відтінків одного кольору. Основна відмінність даної процедури від інших способів фарбування – у відсутності травм волосся, щадному зміні кольору та досягненні природних відтінків.

Airtouch – підхід до фарбування, який рекомендується довірити майстрам нашої студії, оскільки кожен з них має цю техніку фарбування, а також постійно підвищує кваліфікацію. Фахівці, які мають достатній обсяг знань і навичок у даній галузі, надають кожній клієнтці кращий результат роботи.

Що таке Airtouch? Які відмінності цього підходу від інших способів мелірування? 


Airtouch – техніка фарбування, яка відрізняється від інших підходів до мелірування цілою низкою характеристик:

 • Пасма для фарбування вибираються за допомогою створюваних потоків повітря.
 • Існує можливість поєднувати будь-яку довжину волосся з даною технікою фарбування (Airtouch є універсальною технікою та підходить для всіх форм зачісок та типів волосся).
 • Airtouch – техніка, в якій відсутні різкі та помітні переходи від одного відтінку до іншого, що робить вигляд волосся більш природним.
 • Безпека техніки мелірування Airtouch (пігменти, які майстри використовують у даному підході, не містять небезпечних для волосся та організму людини домішок, таких як аміак).
 • Збереження ефекту фарбування протягом тривалого періоду часу (на відміну від інших технік зі зміни кольору волосся).
 • Ефектний результат мелірування (завдяки професійному відділенню пасм, які потребують фарбування, а також пасм, що не потребують нового відтінку).

Особливості мелірування Airtouch: переваги техніки фарбування волосся                                               airtouch окрашивание волос


airtouch фарбування волоссяМелірування волосся за допомогою техніки Airtouch відрізняється цілою низкою переваг у порівнянні з іншими підходами до фарбування волосся:

 • Airtouch – техніка, яка може застосовуватись для жінок усіх вікових груп. Немає обмежень для застосування даного способу мелірування.
 • Внаслідок фарбування виникає ефект об'ємної зачіски. Майстер досягає такого результату за рахунок якісного фарбування із ефектом глибини відтінків.
 • Фарбування волосся із застосуванням даної техніки відрізняється високими показниками безпеки, оскільки робота виконується з окремими локонами.
 • Після мелірування за допомогою Airtouch не існує обмежень щодо зміни зачіски та кардинальної зміни іміджу.
 • При необхідності за допомогою фарбування Airtouch існує можливість візуального омолодження зовнішнього вигляду та образу жінки.

Існує можливість підібрати та застосувати кілька кольорів та відтінків для створення ефектного образу. 


Відмінності та нюанси Airtouch для різних відтінків волосся 


Популярність даного способу фарбування полягає в можливості досягти натурального та водночас глибокого, привабливого кольору волосся. Такої мети вдається досягти завдяки застосуванню плавного переходу від одного відтінку до іншого. Однак правила підбору відтінків для фарбування русого та темного волосся мають значні відмінності.

Власницям світлого волосся слід звернути увагу на мідні та медові відтінки. Найбільш привабливе фарбування Airtouch на темне волосся – із застосуванням карамельних відтінків, кольору кави з молоком, а також світло-горіхових відтінків. Фарбування Airtouch на русяве волосся для досягнення природного вигляду волосся – з вибором на користь відтінків, на кілька тонів світліше за натуральний колір локонів.

Етапи мелювання Airtouch: як виконується фарбування? 


Тонування технікою Airtouch виконується відповідно до певних етапів, що дозволяє досягти бажаного, найбільш привабливого результату фарбування. Майстри нашого салону краси Bloom володіють цією технікою мелірування, а також постійно вдосконалюють свої навички.

Процедура мелірування має такі етапи:

Етап підготовки, на якому підбираються тони для мелірування. Для досягнення максимально природного результату та здорового блиску майстер оцінює наявний відтінок волосся та особливості локонів. Також на підготовчому етапі визначається тимчасовий період, необхідний досягнення необхідного результату.
Етап підготовки інструментів, необхідних для виконання мелірування. Майстер готує пігмент, фен, кисті для нанесення складу, фольгу.
Виконується ретельне розчісування волосся (якість даного етапу багато в чому визначає отримуваний результат).
Ретельне розподіл волосся на окремі пасма. Товщина кожного пасма – не більше одного сантиметра.
Виконується робота з пасмами волосся 

 • мощі фену. Майстер утримує кожне пасмо волосся, спрямовуючи на неї потік повітря. В результаті отримують найбільш товсте волосся, яке відокремлено від тонкого і короткого волосся. З отриманими пасмами майстер продовжує роботу.
 • Під отримані пасма підкладається заздалегідь підготовлена ​​фольга.
 • Виконується фарбування пасм за допомогою кисті. Майстер фарбує пасмо від коріння, зробивши відступ від 3 до 5 сантиметрів.
 • Майстер контролює час вплив пігменту на пасма, що фарбуються.
 • Після закінчення необхідного часу фольга видаляється, а фарба змивається.
 • Після фарбування майстер наносить на волосся кондиціонер.

Враховуючи перераховані вище етапи, проводити мелірування в домашніх умовах за допомогою даної технології не рекомендується. Слід довірити фарбування досвідченому майстру.

Скільки тримається ефект після фарбування Airtouch і який догляд необхідний волоссю? 

окрашивание airtouch
фарбування airtouch Популярна технологія фарбування волосся відрізняється тривалим результатом, який має ефектний вигляд від 6 місяців до одного року. Проте за необхідності повторювати процедуру можна щомісяця. Для того, щоб максимально продовжити отриманий ефект, рекомендується дотримуватися нескладних правил.

Насамперед, не слід самостійно підбирати засоби, які можуть знебарвлювати наявний відтінок. Наприклад, не рекомендується користуватися кокосовим маслом після виконання фарбування. Для того щоб усунути ефект пухнастого волосся, майстри рекомендують застосовувати живильні маски та креми. Крім того, необхідно приділяти увагу живленню кінчиків волосся. Також не бажано використовувати тверду воду для миття голови.

У зимовий період необхідно захистити волосся від вітру та морозу. Влітку слід використовувати спеціальні засоби для волосся, які захищають локони від ультрафіолету. Виконуючи всі поради щодо догляду за волоссям, існує можливість зберегти результат фарбування на тривалий період.

в інтернет-магазин Зателефонувати