Останні новини у beauty-сфері

Депіляція зони бікіні: види, переваги, дизайни

Назад у блог
Депіляція зони бікіні: види, переваги, дизайни
09 / 12 / 22

Темі депіляції приділяється дуже багато часу. Усі жінки хочуть мати судовий вигляд та гладеньке тіло, не страждати від постійної появи волосся. Особливо це актуально влітку. Перед тим, як вирушити у відпустку, жінки обирають найбільш ефективний спосіб прибрати волосся в зоні бікіні на тривалий час і без подразнень. Існує кілька способів зробити це.

Депіляція зони бікіні воском: переваги та недоліки

Депіляція зони бікіні воском – це одна з найпопулярніших процедур позбавлення щетини. Ним користується велика кількість дівчат. Проводити процедуру можна в салоні чи самостійно вдома, тільки спочатку потрібно купити всі матеріали.

Плюси воскової депіляції:

 • ефект, який тримається від 2-х до 4-х тижнів;
 • видалення волосся разом з коренем, через що і досягається ефект;
 • м'яка, ніжна шкіра після процедури;
 • багато видів воску (гарячий, холодний, теплий).

Мінуси:

депіляція бікіні воском

 • болючість процедури. Тут все залежить від шкіри, але згодом тіло звикає;
 • може виникнути подразнення або алергія на віск;
 • неправильне проведення процедури може призвести до врослого волосся.

Для того, щоб процедура пройшла максимально вдало, варто вибирати досвідчених професіоналів у сфері депіляції. І добре готуватись до процедури (правильно очистити, зволожити шкіру).

Шугаринг: плюси та мінуси

Шугаринг або цукрова паста – це новий спосіб прибрати рослинність з тіла. Цей спосіб особливо ефективний в зоні бікіні. Деякі дівчата навіть перейшли на шугаринг із воскової депіляції, кажуть це менш болісно та ефективніше.

Плюси шугарінгу:

шугаринг бікіні

 • довгий ефект до 4-х тижнів, а в деяких зонах може бути й два місяці;
 • видалення всіх видів волосся незалежно від густоти, кольору та жорсткості;
 • підходить для будь-якої зони на тілі;
 • не викликає подразнень, алергії;
 • шкіра стає м'якою, оксамитовою;
 • не з'являється вросле волосся.

Мінус:

 • важко робити в домашніх умовах;
 • є список протипоказань, про які повинен сказати фахівець;
 • потрібно відрощувати до довжини 4 мм.

Як бачите, у шугарінгу менше мінусів ніж у восковій депіляції. Але кожен однаково вибирає те, що більше подобається.

Яка вона - лазерна депіляція зони бікіні і чому вона така популярна

лазерна депіляція бікіні

Лазерна депіляція робиться тільки в салонах та спеціальних кабінетах, де є все обладнання. Суть лазерної епіляції в тому, щоб зруйнувати сам фолікул і не дати йому зростати надалі. Деякі вважають цей спосіб шкідливим для організму, але більшість вважають за краще позбутися волосся назавжди, тому вибирають лазер.

Плюси лазера:

 1. Ефект на рік. Після курсу (до 10 процедур) волосся перестає рости на кілька років.
 2. Лазер прибирає тільки волосся, ніяк не впливає на саму шкіру.
 3. Після процедури не буде врослого волосся.
 4. Лазер практично не викликає болю під час сеансу.

Мінуси:

 1. Лазер погано видаляє тонке світле волосся.
 2. Він не є ефективним для сивини.

Це єдині недоліки лазера. В інших випадках ця процедура дуже добре впорається з небажаним волоссям.

Види депіляції зони бікіні

Є класична та глибока депіляція зони бікіні , рідше дівчата обирають робити трендові дизайни інтимних зон.

Класична депіляція

Цей вид підходить для скромних дівчат, які не хочуть повністю оголюватись перед майстром. Такий вид депіляції прибирає тільки те волосся, яке знаходиться за межами трусиків. Все, що під ними, залишається недоторканим. Класична депіляція підходить тим, хто не хоче з якоїсь причини прибирати все, і для тих, хто надалі хоче робити глибоке видалення волосяного покриву.

дизайн бикини

Глибока депіляція

Вона передбачає повне видалення волосся по всій інтимній зоні (внутрішня сторона стегна, статеві губи, лобкова область). Цю процедуру вибирає більшість дівчат. Вони хочуть, щоб тіло було ідеально гладким.

Який буває дизайн бікіні , основні види

В інтернеті на сайтах салонів або просто у майстрів депіляції можна часто знайти фотографії з поголеними малюнками чи смужками в інтимній зоні. Багато дівчат вважають це привабливим. Тому розрізняють декілька основних дизайнів:

 1. Бразильська. Це повне видалення волосся з усієї інтимної зони включаючи промежину між сідницями. Іноді жінки залишають лише одну смужку на лобку для краси. Багатьом чоловікам дуже подобається такий стильний та особливий дизайн. Він акуратний та привабливий.
 2. Інтимна стрижка. Робиться на довжині, що відросла, за допомогою спеціальної машинки. Так можна створити буквально будь-який бікіні дизайн . Цікаво, але на таку процедуру записуються навіть чоловіки.
 3. Ваджазлінг. У цьому випадку робиться повне видалення волосся за допомогою воску чи шугарінгу. Потім наноситься рисунок декоративними стразами. Такий дизайн тримається до 2 тижнів.
 4. Фарбування. Салони та різні майстри пропонують клієнтам фарбування хною /фарбою або навпаки знебарвлення. Деякі роблять навіть веселку різними кольорами. Таку процедуру варто робити дуже акуратно, адже фарба може спричинити опік на ніжній шкірі бікіні.
 5. Тату. Воно робиться за допомогою спеціальних блискіток, а тримається кілька тижнів. Такий дизайн роблять іноді навіть чоловіки.

Найбільш екстравагантним вважається проколювання інтимних місць. Є люди, які роблять пірсинг на тілі, у тому числі у зоні бікіні. Проколюють статеві губи, клітор і т.д. Це має деякі ризики, наприклад зниження чутливості.

Депіляція інтимних місць стала популярною вже давно і досі не втрачає актуальності. Всі способи однаково ефективні та зручні в залежності від типу шкіри та вибору клієнта. Спочатку потрібно вибрати між шугарингом, воском та лазером, потім зупинитися на конкретному салоні або майстрі та приступати до депіляції. Для різноманітності можна спробувати зробити інтимну стрижку чи фарбування.

в інтернет-магазин Зателефонувати