Останні новини у beauty-сфері

Натуральні брови 2022 року: правила створення яскравого образу

Назад у блог
Натуральні брови 2022 року: правила створення яскравого образу
09 / 09 / 20

Зробити власний образ більш стильним і яскравим дозволяє уважне ставлення до діючих трендам. Родзинкою, здатної надати обличчю більш виразний зовнішній вигляд, є брови, догляд за якими вимагає чимало часу і зусиль. Якщо підібрати їх тип неправильно, це може привести до руйнування всього образу. Брови дозволяють приховати дрібні недоліки і виділити переваги рис обличчя.

Протягом десятиліть мода постійно змінювалася, як і погляди на те, як повинні виглядати жіночі брови. Під час Відродження брови практично зникли з лиця, щоб знову з'явитися в 1920-х роках у вигляді тонкої чорної нитки. У 60-х роках вони набули свою класичну форму, надаючи жіночність будь-якого образу. Ще 10 років тому в моді були густі і пишні брови, які і сьогодні залишаються популярними.

Які наймодніші брови 2022 року вибрати?

Трояндова брови зберігають акцент на маскулінності. Лінія брів повинна залишатися природного. Ріст волосся повинен відбуватися природно, якщо дівчину цікавлять актуальні тренди і вона хоче дотримуватися їх в повній мірі. У 2022 році можна помітити прагнення до створення хлопчачих брів, в яких основний акцент робиться на натуральність.

 

Якщо дівчина бажає створити більш жіночний і елегантний образ, то їй слід робити брови:

  • з класичним вигином;
  • аркою;
  • куточком.

У той же час в новому сезоні таке рішення буде виглядати неактуально, тому багатьом жінкам довелося від нього відмовитися. Брови повинні бути позбавлені вигину, завдяки чому вони набувають максимально пряму і точну лінію. Надихатися належить образами Брук Шилдс, брови якої є ідеальним втіленням сучасного тренду. Вони відрізняються густотою, темним відтінком і створюють помітний акцент, тому привабливі для поглядів перехожих. Дівчатам, які бажають йти в ногу з модою, необхідно докласти чимало зусиль, щоб відповідати даним ідеалу.

Модные брови сезона 2020

Перехід від жіночності до маскулінності може бути досить складним процесом навіть для дівчат, схильних до експериментів. З цієї причини їм слід прислухатися до рекомендацій професіоналів. За словами візажистів, в найближчі роки зміни тренда чекати не доводиться, тому варто вже сьогодні відрощувати брови, щоб отримати максимально натуральну основу для подальшого коригування. У той же час робити їх надмірно драматичними не слід. Використовувати приклад Кари Делевінь не вдасться, оскільки надмірності можуть не тільки виглядати недоречно, а й такими, що втратили свою актуальність. Красиві брови можна кілька підсвітити блиском зсередини, щоб зробити їх більш невинними, ніжними і додати образу нотку зворушливості.

Брови в тренде 2020

Наші майстри мають багаторічним практичним досвідом, що дозволяє клієнткам отримувати той результат, на який вони сподівалися. Фахівці підкажуть оптимальний варіант, враховуючи форму обличчя, колір очей і обрану зачіску. Якщо потрібно надати бровам більш насичений колір, то для цього слід застосувати підводку. Саме вона стала затребуваною серед візажистів, які займалися підготовкою модних показів. Натуральні брови відрізняються тим, що їх можна використовувати при створенні самих різних образів. Для імітації лінії росту майстра користуються волокнистими частинками. Татуаж втратив свою актуальність, тому радимо якомога раніше звернутися до природних і прямим брів, які диктують модну порядку в новому сезоні. Створити стильний образ вам завжди допоможуть наші фахівці з корекції і фарбування брів.

в інтернет-магазин Зателефонувати