Останні новини у beauty-сфері

Модні тенденції макіяжу 2021-2022: на які варто звернути увагу?

Назад у блог
Модні тенденції макіяжу 2021-2022: на які варто звернути увагу?
09 / 09 / 20

Зробити власний образ більш жіночним або різким дозволяє правильно підібраний макіяж, який в новому сезоні пропонує слідувати декільком головним трендам. В останні роки можна помітити загальну тенденцію на природність. Вона проявляється в стилістиці брів і вій, але також актуальна і для макіяжу.

Стильний макіяж без макіяжу

Чимало дівчат вибирають «макіяж без макіяжу», який користується величезною популярністю вже кілька сезонів. Щоб втілити його, потрібно мінімальна кількість косметики:

  • підфарбовані вії;
  • світла помада;
  • напівпрозорий блиск;
  • легкі тіні.

Такий макіяж має унікальну особливість, що дозволяє створити успішний нюдовий образ. Нюанс полягає в правильно підібраному тоні особи. У стороннього спостерігача повинно виникнути відчуття, що ви зовсім не користуєтеся косметикою, а стильний і свіжий зовнішній вигляд є результатом виключно діяльності матінки-природи.

Природний морозний рум'янець

Дівчата з рожевою шкірою і палаючим рум'янцем завжди привертають увагу. З цієї причини сьогодні одним із стійких трендів є морозний рум'янець. Для його створення можна скористатися рум'янами, щоб отримати рожеві щічки навіть на блідій шкірі. Під час створення подібного макіяжу наші майстри не шкодують рум'яна, наносячи їх по всій площі щоки. Нашаровувати рум'яна слід ближче до скронь, максимально віддаляючись від центральної частини обличчя. Морозний рум'янець можна доповнити різними тінями, підібрати які слід в тон. Використовувати додаткові кошти для виділення очей зовсім не обов'язково, досить нанести тонкий шар рум'ян на повіки.

Трендовий макіяж в сезоні 2021-2022 дозволяє скористатися будь-який помадою в поєднанні з морозним рум'янцем. У той же час наші фахівці рекомендують скористатися нюдовимі, ​​пастельними або яскравими помадами.

Незвичайні відтінки сепії

Незвичайні відтінки сепії

Говорячи про тренди сезону, неможливо пройти повз ще одного цікавого рішення. Йдеться про монохромному макіяжі, для якого використовуються відтінки сепії і матова текстура. Перевага монохромного техніки полягає в тому, що вона дозволяє створити привабливий образ завдяки витримці однієї кольорової палітри. Модними сьогодні є відтінки кави. З їх допомогою можна отримати м'яку растушевку. Також можна скористатися коричневими тінями, які мають матову текстуру. Не забувайте тільки після їх нанесення зробити легку растушевку. Особливістю макіяжу відтінків сепії є те, що він не сприймає використання чітких ліній. У той же час можна скористатися відтінками на пару тонів світліше або темніше, але вони обов'язково повинні поєднуватися між собою.

При створенні брів ми зазвичай користуємося ефектами, які дозволяють зробити їх лінію більш вираженою і виразною. Але в новому сезоні подібний тренд змінився. Як говорилося раніше, брови повинні виглядати максимально природними. У спостерігача повинна створитися ілюзія того, що брови не були доповнені косметикою. Актуальним варіантом для очей залишаються кольору смоки-айз, які дозволяють отримати величезну кількість варіантів для експериментів. Наші фахівці обов'язково врахують контури особи і особисті побажання клієнтів, щоб ви залишилися задоволені своїм вибором. Багаторічний досвід і сучасне обладнання, а також кращі витратні матеріали роблять процедури у нас ще більш ефективними, а їх результат буде збережений на довгий час.

в інтернет-магазин Зателефонувати