Останні новини у beauty-сфері

Каскад на довге волосся

Назад у блог
Каскад на довге волосся
06 / 09 / 23

Блискучі довгі локони завжди асоціювалася з жіночністю та красою. Вони дозволяють зробити практично будь-які зачіски або укладання, експериментуючи з різними образами, почуваючись впевнено, насолоджуючись власною привабливістю. Один з найбільш популярних, а головне універсальних варіантів стрижки – каскад на довге волосся, який стане втіленням грації та елегантності.

Стрижка каскад на довге волосся: переваги

Це стиль стрижки, при якому передбачений плавний перехід довжини: біля обличчя пасма коротші, а на потиличній частині – довші. Завдяки цьому створюється додатковий об'єм, який виглядає дуже ефектно. Може бути одинарна, подвійна або навіть потрійна «драбинка» – перукар врахує особливості шевелюри. Серед переваг такого рішення:

 • виражена текстура – локони виглядають живими, об'ємними навіть після базового сушіння феном;
 • легкість укладання – варіації досить численні, у тому числі всілякі плетіння, локони або класичні прямі пасма;
 • універсальність – каскад добре підходить для всіх типів волосся: рівного або кучерявого, незалежно від форми обличчя або підсумкової довжини.

Каскад не вимагає складного догляду, а також дозволяє мінімізувати частоту відвідування салону. У міру поступового відростання пасм зачіска добре зберігає початкову форму, оновлювати яку можна регулярно, або раз на півріччя чи рідше.

Дворівневий, рваний, градуйований каскад на довге волосся

Популярна стрижка доступна в різних варіантах, кожен з яких має певні нюанси та особливості:

 • Дворівневий – два чіткі яруси. Укорочена і завдяки цьому об'ємна верхня частина, і навіть подовжена основна. Перехід може бути плавним, ледь помітним або яскраво вираженим.
 • Градуйований – голлівудське укладання з чіткою окантовкою. Кінчики кожного пасма добре опрацьовані, що надає образу особливої ​​гармонійності з нотками суворості.
 • Рваний – відчуття легкої недбалості. Глибоке філірування створює ступінчасту структуру, що ефектно виглядає на коротких «сходинках».

Цікаво виглядає без чубчика або з ним – довжину підбирають залежно від форми обличчя, бажаного ефекту, а також повсякденного укладання.

Стрижка каскад на довге волосся: техніка

Кваліфікований майстер враховує довжину та щільність пасм, підбираючи той стиль, який підійде майбутній володарці зачіски. Перший етап – підготовка: миття, розчісування, зволоження. Техніка стрижки:

 • Майстер поділяє шевелюру на кілька окремих секцій – верхню, нижню, чи верхню, середню, нижню. Для фіксації зручно задіяти гумки або шпильки.
 • У центрі верхівки потрібно виділити основне пасмо, яке стане контрольним – саме за його довжиною надалі формуватиметься весь каскад.
 • Дії майстра мають бути послідовними, точними, акуратними. Для плавного переходу слід просуватися від тім'яної до потиличної частини.
 • Завершивши базову стрижку, потрібно ретельно розчесати та висушити пасма, підрівнюючи їх для досягнення ідеального результату.

Завершує процес філіровка, глибина якої має відповідати структурі локонів. Завдяки цьому довгий каскад буде виглядати бездоганно протягом тривалого часу.

Каскад на довге волосся з чубчиком

Це одна з найпопулярніших стрижок, яка підходить для круглої, овальної, прямокутної або трикутної форми обличчя. Головне підібрати правильну форму та довжину чубчика:

 • Подовжений – стильна ідея, яка здатна додати обсяг та текстуру каскаду. Надає образу загадковість та витонченість, створюючи м'який перехід. Чубчик може бути піднятий вгору або укладений на бік, що дозволяє варіювати образ залежно від ситуації.
 • Короткий – додає зухвалості, акцентуючи увагу на обличчі. Гарний спосіб освіжити звичний образ. Цікаво виглядає у класичному стилі або з рваними краями.
 • Прямий – надає строгість та елегантність. Рекомендована для рівного волосся – кучеряві вимагають додаткового догляду з нанесенням засобів, що розгладжують.
 • Рваний – легка недбалість, яка ідеальна для романтичних, жіночних образів.

Щоб підібрати довжину та форму чубчика для каскаду на довге волосся, корисно орієнтуватися на такі параметри:

 • форма обличчя;
 • тип волосся (структура, густота);
 • переважний стиль.

Довгий, короткий, прямий або рваний – кожен вид чубчика має певні особливості, що робить цю зачіску універсальним рішенням, яке підходить всім жінкам без винятку. Головне підібрати свій стиль, у чому легко допоможе хороший майстер.

Подовжений каскад з плавним переходом: варіанти укладання

Елегантна, правильно виконана жіноча стрижка виглядає бездоганно – необхідно лише ретельно просушити волосся феном. Але можна легко змінити вигляд, використовуючи різні варіанти укладання:

 • Романтичні локони. Ніжні хвилі, створені за допомогою праски або плойки, починають із середини довжини, підкреслюючи кінці. Оптимальні для особливих випадків чи святкових заходів.
 • Плетіння. У зачісці можна задіяти все волосся або виключно укорочені пасма тім'яної частини, максимально відкривши обличчя. За допомогою кількох шпильок або невидимок легко сформувати вишукане укладання.
 • Недбалий пучок. Нижнє волосся спадає, а обличчя обрамляють тонкі пасма – завиті чи рівні. Ця гарна ідея добре поєднується як із casual стилем, так і вечірнім вбранням.
 • Легкість та природність. За допомогою текстуруючого засобу легко виділити певні пасма. Близько 10 хвилин – і зачіска виглядатиме ніби після відвідування перукарні.
 • Акцент на кольорі. Перед стрижкою можна виділити локони, що обрамляють обличчя світлим або темним фарбуванням, або вибрати яскраві склади. Це освіжає, додає оригінальності.

Можна носити каскад на довге волосся без укладання, або випробувати різні варіанти зачісок. Ця стрижка незмінно популярна, не втрачає актуальності, а головне залишається затребуваним трендом у світі перукарського мистецтва.

в інтернет-магазин Зателефонувати