Останні новини у beauty-сфері

Як знімати нарощені вії

Назад у блог
Як знімати нарощені вії
27 / 04 / 21

Цьому багато в чому сприяє виділення тих переваг, якими дівчина володіє від природи. Зробити очі більш виразними дозволяє правильно підібрана косметика, а також регулярні візити до лэшмейкеру. Нарощування вій стає все більш популярною процедурою, тому правильний догляд за ними є гарантією отримання найкращого результату.

Що заборонено робити перед зняттям нарощених вій?

«Салон краси Bloom» пропонує своїм клієнтам широкий перелік послуг, завдяки яким ви завжди будете виглядати бездоганно. Кваліфіковані майстри враховують всі побажання клієнтів, щоб останні залишилися задоволеними своїм вибором. Існує кілька рекомендацій щодо того, як правильно знімати вії. Головною вимогою є акуратність при виконанні дій. Необхідно точно слідувати рекомендаціям, що дозволить забезпечити високий рівень безпеки. Будь-яке незручне рух може призвести до погіршення стану справжніх вій. Їх подальше відновлення буде займати чимало часу і зажадає додаткових витрат.

Відразу ж варто відмовитися від ідеї використовувати низькоякісні компоненти для зняття вій. Також потрібно виключити будь-поспіх. Під рукою повинні бути всі необхідні інструменти і компоненти, так як спроба їх замінити створить незручність при виконанні процедури і може привести до пошкодження чутливої шкіри навколо очей.

Основні способи як знімати нарощені вії

Більшість дівчат, які скористалися послугою нарощування, сходяться на думці про те, що зняття вій краще проводити з допомогою спеціальних засобів. До їх числа відносять дебондер або ремувер.

як знімають нарощені вії

Як зняти нарощені вії дебондером?

Дебондером називають розчинник клею, який відрізняється швидкою дією. З його допомогою можна легко видалити штучні вії, які будуть легко відділятися від власних. Оригінальний засіб відрізняється агресивним впливом, тому виробники користуються більш сучасними складами, які спеціально розроблені для забезпечення оптимального результату і зведення до мінімуму роздратування.  Як знімають нарощені вії дебондером? В процесі виконання процедури важливо простежити за тим, щоб засіб не потрапило на слизову оболонку ока.

Процедура здійснюється наступним чином:

 • на нижню повіку потрібно нанести патч, який захистить шкіру від агресивного кошти;
 • дебондер наносять на поверхню вій, рівномірно розподіляючи;
 • видалення відбувається за допомогою одноразової щіточки для туші;
 • протріть повіки після кошти ватним диском з водою або лосьйоном.

Проста процедура дозволить отримати відмінний результат.

Як зняти нарощені вії ремувером?

Ремувер відрізняється більш м'яким впливом. Даний засіб ідеально підійде для чутливої шкіри. Склад також володіє певним відновлюючою дією.  Як правильно знімати нарощені вії? Для цього потрібно виконати наступні етапи:

 • нанесення патча на нижню повіку;
 • покриття вій ремувером та збереження його до 10 хвилин на поверхні;
 • видалення вій і ремувера і подальша очищення поверхні шкіри.

Ремувер відрізняється менш агресивним складом, але додатково варто використовувати касторову олію після завершення процедури.

Як зняти нарощені вії маслом?

Як знімають нарощені вії в салоні ви можете дізнатися з допомогою нашої компанії, фахівці якої відмінно знають всі особливості процедури і врахують додаткові побажання клієнтів. Видалити штучні ворсинки можна за допомогою рослинної олії. Воно дозволяє не тільки відклеїти вії, але і відновити структуру натуральних волосків, а також забезпечити їх швидке зростання.  «Зняття вій» здійснюється так:

 • масло потрібно підігріти перед застосуванням;
 • змочіть ватні диски і прикладіть до нижніх повік;
 • паличкою нанесіть масло на вії і повторіть процедуру через 5 хвилин;
 • почекайте півгодини і зніміть відокремилися волоски.

Для легкого видалення волосків може знадобитися щіточка для туші.

Як зняти нарощені вії кремом?

Крем для зняття повинен відрізнятися насиченою текстурою. До його складу зазвичай входять різні масла. Хорошим вибором стане дитячий крем. Наявність у складі хімічних компонентів передбачає більш обережне використання крему при нанесенні.

Як зняти вії в домашніх умовах?

Щоб видалити вії будинку, сьогодні можна скористатися простим косметичним рецептом. Він передбачає розпарювання шляхом знаходження над ємністю з гарячою водою, від якої відходить пара, до 10 хвилин. Для посилення ефекту на голову слід надягти рушник. Цього невеликого проміжку часу буде досить, щоб вії почали відходити.

Як уникнути помилок при знятті вій?

Щоб не стикатися з негативними ефектами, досить слідувати простим рекомендаціям. Не варто намагатися зняти вії без попередньої обробки. В цьому випадку є висока ймовірність, що разом з штучними волосками ви выдернете і власні. Також подібний метод здатний завдати шкоди чутливій шкірі повік. Клей неможливо розчинити гарячою водою з милом або гелями. Подібний метод лише призведе до подразнення і випадання власних вій. При нанесенні будь-якого з перерахованих вище засобів для зняття вій важливо убезпечити слизову очі від попадання на неї речовини.

в інтернет-магазин Зателефонувати