Останні новини у beauty-сфері

Градієнтний манікюр: модний тренд цього сезону

Назад у блог
Градієнтний манікюр: модний тренд цього сезону
23 / 11 / 21

Градієнтний манікюр – модна тенденція останніх років. Він виглядає особливо ефектно завдяки багатошаровості. Дизайн нігтів омбре є плавний перехід двох і більше кольорів. Грамотний підбір відтінків, їх дивовижна комбінація, гра кольору додадуть родзинки вашому образу і розкриють індивідуальність. Існує кілька способів нанесення такого покриття, кожен майстер дотримується власної техніки.

Види градієнтного манікюру

Стиль омбре найкраще поєднується з яскравими різнокольоровими вбраннями. Різновидами такого манікюру є «градієнт» та «мармур». Вони використовують кілька кольорів лаку, причому колірні переходи можна розташувати:

 • горизонтально, додавши малюнок чи елементи декору;
 • вертикально з ефектом м'якої веселки;
 • з діагоналі – досить неординарний варіант.

Вертикальний градієнт вважається одним із традиційних і являє собою плавний перехід двох і більше кольорів або відтінків одного кольору. Слід зазначити, що чим коротше нігті, тим менше кольорів у омніке манікюрі використовується.

Горизонтальний градієнт доповнюють декоративними елементами чи візерунками, створюючи незвичайний стильний ефект.

Найчастіше градієнтний манікюр є тлом для інших декоративних прикрас: блискіток, гліттера, складних текстур, малюнків. Для професійного майстра салону краси Bloomnails не важко намалювати все, що забажає клієнтка – від квіткового принта до логотипу.

Також терміном «градієнтний манікюр» позначається фарбування нігтя цілком в один колір, але при цьому на кожен ніготь носяться різні відтінки в одній кольоровій гамі. Створюється ефект плавного переходу від нігтя великого пальця до мізинця. Завдяки різноманітності відтінків, градієнтний манікюр не набридне, його можна робити постійно, вибираючи різні палітри кольорів або контрастні комбінації.

Модні відтінки для манікюру омбре

Величезний плюс градієнтного манікюру полягає в тому, що він однаково ефектно виглядає як на довгих, так і на коротких нігтях будь-якої форми. Вибір палітри кольорів залежить від образу, який прагне створити їх володарка. Для юних дівчат чи ніжного романтичного образу підійде поєднання білого кольору із блакитним, рожевим чи бежевим. Для екстравагантних натур, з яскравою яскравістю - червоні, винні, бузкові кольори, відтінені сріблястим або блакитним лаком.

На довгих доглянутих нігтях дорослих жінок чудово виглядають бежеві переходи. Ефектно виглядає поєднання нюдових та фіолетових відтінків, чорного лаку з червоним та винним кольором. Комбінація нюдових та білих тонів неймовірно м'яка та ніжна, трохи зворушлива. Гламурно і трохи строго виглядає поєднання сірого з білим або синім. Неймовірно розкішна комбінація чорного та рожевого лаку. Для офісу підійде чорно-біле омбре - строге, елегантне, стильне. Комбінації літніх відтінків повернуть спогади про спекотні дні, розфарбують сірі осінні дні яскравими рожево-бірюзовими відблисками.

Популярні ідеї дизайну

Сьогодні на піку популярності такі варіанти манікюру у цьому стилі:

 • поєднання градієнтного манікюру та розпису;
 • абстрактний градієнт;
 • поєднання градієнта та ліплення;
 • перехід кольору в темних або світлих тонах з матовим покриттям, що згладжує контраст;
 • поєднання техніки омбре та бульйонки;
 • техніка Baby boomer, що передбачає використання білих та бежевих тонів з плавним переходом нейтральної палітри;
 • манікюр з омбре в техніці деград з використанням блискіток з рваними краями або фольги;
 • комбіновані градієнти з плавним переходом різних кольорів;
 • комбінація градієнта та малюнка;
 • каміфубуки або які з градієнтом як фон.

Часто ідеєю розпису на нігтях є квіткові принти. Причому бутони і натомість омбре розфарбовуються під основні кольори чи створюють із нею контраст.

Для створення абстрактного малюнка на градієнті, що користується популярністю у шанувальниць лаконічності, використовуються різні геометричні фігури, смужки, квадрати та просто хаотичні мазки кисті. У цьому випадку градієнт надасть малюнку глибини та виразності.

Поєднання градієнтного фону та ліплення використовується переважно для весільного чи святкового манікюру. Об'ємні квіти, що витончено розкриваються на тлі плавного переходу нюдових відтінків, виглядають неймовірно розкішно.

Малюнок на тлі омбре завжди виглядає стильно і не потребує додаткових декоративних елементів. Використання блискіток, гліттера та іншого декору з прозорим складом дозволить поглибити ефект омбре, підкреслити плавність чи контраст.

Техніка омбре відкриває найширший простір фантазії майстра. Головна умова стильного образу – якісно виконаний манікюр та грамотне поєднання відтінків.

в інтернет-магазин Зателефонувати