Останні новини у beauty-сфері

Гель-лак малюнки: ТОП стильних ідей 2022

Назад у блог
Гель-лак малюнки: ТОП стильних ідей 2022
19 / 12 / 19

Гель-лаку як сучасному покриттю нігтів віддає перевагу все більше жінок. Це не дивно, адже це покриття швидко наноситься, зберігає привабливий вигляд тривалий час, а також дозволяє зміцнити та захистити нігті. До того ж існує можливість створити малюнки гель-лаком на нігтях, що є цікавим творчим процесом.

Малюнки гель-лаком на нігтях: ідеї оформлення 

 
Для того, щоб привнести оновлення у звичне оформлення гель-лаком, стилісти рекомендують звернутися до малюнків на нігтях. Такий підхід дозволить не тільки змінити зовнішній вигляд манікюру, а й виявити власну фантазію та творчість при доборі тих чи інших ідей.

Трендами 2022 є наступні новинки оформлення манікюру:

 • сміливий французький манікюр;
 • візерунки у стилі імпресіонізму;
 • тварини принти;
 • геометричні візерунки;
 • кольорові візерунки в стилі розлучень і ляпок.
 • Френч у сміливому виконанні виглядає як яскрава основа, з якою поєднується смуга контрастного кольору. Прикладом є вдале поєднання лимонного кольору манікюру та смужки чорного кольору. Як декор можуть використовуватися хаотично нанесені точки білого кольору на поверхню нігтя. Не менш ефектно виглядає малюнок на нігтях, що нагадує роботи відомих імпресіоністів. Прості малюнки гель-лаком для початківців будуть чудовим рішенням для тих, хто експериментує з візерунками вперше.
 • Найбільш сміливі красиві варіанти візерунків на нігтях виконані як тварин принтів. Отримуваний результат може відрізнятися від забарвлень тварин, прикладом можуть бути чорні та зелені смуги на червоному замість монохромного візерунка з білою основою. Геометричні малюнки є найкращим варіантом для повсякденної цибулі. В даному випадку вдалим буде поєднання нюдової основи ніжних відтінків та контрастних строгих смуг. Самостійне виконання цього варіанту манікюру не рекомендується, оскільки йдеться про необхідну майстерність для його виконання. Стилісти рекомендують не забувати про трендові ляпки на нігтях, які виконуються за допомогою білої основи та чорних хаотичних розлучень.

 

Як зробити малюнок на гель-лаку для довгих і коротких нігтів                                                                                                       


Для власниць нігтів невеликої довжини підійдуть сміливі експерименти у сфері нейл-дизайну. Незважаючи на невелику довжину, наявність незвичайних ідей та високий рівень майстерності, вони будуть запорукою добре виконаного манікюру. Трендовими є поперечні смужки, малюнки рослин чи тварин, зображення фруктів, нанесені на короткі нігті.

Власниці довгих нігтів можуть підібрати будь-який дизайн, а також різні варіанти малюнків, оскільки всі вони будуть виглядати оригінально і привабливо. З допомогою малюнків вдається як створити оригінальний образ, а й втілити ідеї, які притягуватимуть погляди. Трендовим манікюром для довгих нігтів є таке оформлення:

 • легкі квіткові мотиви;
 • сміливий френч;
 • зображення фруктів, яскравої зелені;
 • морські мотиви;
 • новорічні малюнки;

малюнок зоряного неба з незвичайним основним відтінком.
Безумовно, не слід обмежуватися у втіленні ідей щодо нейл-арту. Так, на нігті може плануватися нанесення зображень із героями улюблених мультфільмів. В даному випадку вік не має жодного значення, адже професійно виконані малюнки на нігтях матимуть шикарний вигляд.

Щоб отримати відповідь на питання, як зробити малюнок на гель-лаку, слід звернутися до професіоналів. Для виконання малюнків гель-лаком на нігтях всіх рівнів складності буде потрібна спеціальна підготовка, а також наявність всього арсеналу інструментів. Манікюр у салоні краси Bloom є яскравим прикладом професійного підходу до нейл-арту.

в інтернет-магазин Зателефонувати