Останні новини у beauty-сфері

Довготривала укладка брів: все, що потрібно знати

Назад у блог
Довготривала укладка брів: все, що потрібно знати
21 / 01 / 20

Правильна форма брів + елегантний дизайн = брови, які не залишать байдужими нікого. На жаль, будь-який макіяж брів може розчинитися від дощу, відвідування басейну, вологого морського бризу і навіть від приготування страв на кухні. Крім цього, ваш навіть найпростіший дизайн брів займе близько півгодини. Довгострокове укладання брів вирішує одразу два питання: зберегти колір та заощадити час.

Що таке довгострокове укладання брів? 


Брови є невід'ємним модним трендом краси в 2020 році, тому варто детальніше заглибитись у сучасні способи надання їм краси. Сенс процедури полягає у спеціальному ламінуванні волосків та подальшої їх фіксації у потрібному напрямку. Цей захід забезпечує повноцінний догляд, регенерацію та гарний вигин. Спосіб відносно молодий і виник із біозавивки вій, яка за допомогою спеціальних компонентів для дизайну перетворилася на окремий напрямок косметології.

Чим хороше довгострокове укладання брів і як воно виконується? 


Переваг у цієї процедури дуже багато:

  • Брови стають міцними та густими. Завдяки цілющій дії та корисним речовинам, волосся стає на 30% товщим і густішим. Процедура має кумулятивний ефект, тобто з наступним відвідуванням салону краси брови збільшуватимуться в обсязі на 10%. Отже, вам потрібно відвідати салон три рази, щоб надати волоски обсяг на 50% більше від початкового.
  • Поліпшення стану брів. Вони набувають виразного кольору, блиску і свіжого вигляду. Все це стало можливим завдяки рецептурі, яка включає:

гідрогенізований кератин, що регенерує пошкоджені волоски;
колаген, що зволожує волосся і захищає від сонячного світла, вологи та вітру;
вітамін Е, антиоксидант, що продовжує життя волосся завдяки постачанню киснем;
арганова олія, що посилює відтінок.
Довготривале укладання брів відбувається в кілька етапів. Спочатку фахівець встановлює та фіксує брови із застосуванням спеціальних препаратів, потім волоски забарвлюються у обраний клієнтом колір, а після видалення фарби коригується їх форма.

довготривале укладання брів

Біофіксація брів: показання та протипоказання                                               долговременная укладка бровей


Instagram буквально кишить порадами про універсальність даного методу. Але насправді не кожній дівчині він так необхідний. Метод найкраще підходить для неслухняних брів із поганим укладанням. Також від цієї процедури можуть не відмовитись дівчата, які мають посічені, невиразні або рідкісні брови.

Процедура ламінування має низку протипоказань. Наприклад, її не слід робити, коли ви хворієте, особливо інфекційними захворюваннями, а також у разі наявності пошкоджень шкіри на обличчі (порізи, садна). Обов'язково потрібно перевірити якість усіх засобів, які будуть застосовуватись у процесі виконання маніпуляцій. Не полінуйтеся пошукати інформацію в інтернеті та з'ясувати, чи безпечний той чи інший продукт. Також майте на увазі, що в будь-якому випадку буде важко виправити остаточний варіант - волосся буде надійно закріплене. Якщо ви не хочете піти з салону розчарованим, одразу обговоріть з майстром усі свої побажання та врахуйте його пропозиції.

Догляд за бровами 


Добре зроблені брови тримаються протягом 2-3 місяців. Період залежить від різних факторів: особливостей матеріалу, якості роботи та вашого догляду за бровами. Правил догляду не так багато. Насамперед, не зловживайте косметичними засобами, а то й зовсім відмовтеся від її застосування. Не варто вдаватися до пілінгу та користуватися скрабом у районі брів. Також не варто відвідувати солярій. Ви можете повторювати процедуру корекції кожні 2 місяці та радіти далі виглядом своїх брів.

в інтернет-магазин Зателефонувати