Останні новини у beauty-сфері

Що таке архітектура брів: правильні підходи

Назад у блог
Що таке архітектура брів: правильні підходи
19 / 12 / 19

Форма брів здатна кардинально змінити погляд дівчини. Термін «архітектура брів» є досить новим у бьюті-індустрії, він має на увазі комплекс дій для створення правильної форми брів за допомогою корекції, моделювання та фарбування. Оскільки багато дівчат прагнуть змінити форму брів, досить актуальною є тема «Архітектура брів: до та після».

Правильна архітектура брів: до та після 


Дівчата, які не мають ідеальної форми брів від природи, можуть зробити вибір на користь процедури «архітектура брів». Така процедура дозволить скоригувати риси обличчя за допомогою підбору правильної форми та кольору брів. Виконанням даного завдання займається професійний майстер-бровіст у салоні краси Bloom. При цьому враховується тип обличчя: овальна, кругла, квадратна, трикутна, ромбоподібна, грушоподібна. Головними точками при доборі правильної форми брів є: кінець брови, вигин, початок брови. Перед створенням нової форми виконується корекція брів. Трендом 2020 року є широкі, максимально природні брови з недбало зачесаними волосками. Це дозволяє створити грайливий вираз обличчя. Відтінки брів підбираються з урахуванням типу зовнішності дівчини, проте майстри не рекомендують виконувати фарбування насиченим чорним кольором, оскільки такий відтінок робить вираз обличчя занадто суворим. Нерідко майстри вважають за краще використовувати хну для фарбування брів.

У чому різниця між корекцією брів, моделюванням та архітектурою? 


Дівчата, які прагнуть змінити форму брів, нерідко запитують себе: у чому різниця між корекцією брів, моделюванням та архітектурою? Щоб отримати повну відповідь на це питання, слід розібрати кожен термін.

Корекція передбачає видалення зайвих волосків, які роблять форму брів нечіткою. При цьому форма брів кардинально не змінюється, проте вигин стає більш чітким та акуратним. Найчастіше корекція виконується з використанням наступних інструментів та матеріалів:

  • пінцет;
  • нитка;
  • віск.

Корекція за допомогою пінцету є найбільш поширеним підходом для видалення зайвих волосків. Рівень болючих відчуттів залежить від індивідуальної чутливості кожної дівчини. Для зменшення неприємних відчуттів може використовуватися прикладання знеболювального засобу. Застосування нитки для корекції брів вимагає від майстра наявності спеціальних навичок та підготовки. Для того щоб зменшити болючі відчуття під час процедури, використовується теплий тампон, який прикладається до області корекції. Не менш популярний підхід для корекції брів полягає у застосуванні воску, який наноситься на позначену зону за допомогою дерев'яної лопатки. Після цього смужка тканини щільно притискається до воску, після чого виконують різкий рух, видаляючи зайві волоски з тканиною.

Моделювання брів передбачає надання їм нової, привабливішої форми з урахуванням типу та форми особи. На першому етапі моделювання майстер підбирає форму, яка найбільше підходить до типу обличчя. Після цього створюються контури нових дуг, брови готуються до фарбування. За допомогою підібраної фарби фарбується простір усередині створеного контуру. Волосся, яке виходить за контур, підлягає видаленню. В результаті дівчина отримує гарні привабливі брови, які роблять погляд більш виразним. Архітектура брів: до і після – питання, яке дозволяє визначити основні переваги моделювання брів.

в інтернет-магазин Зателефонувати