Останні новини у beauty-сфері

Що краще: ламінування або нарощування вій

Назад у блог
Що краще: ламінування або нарощування вій
19 / 12 / 19

Краса вій - те, що є незамінним для створення розкішного, чарівного образу. Для того, щоб удосконалити свої вії, використовують не тільки косметику, але й різні процедури, такі як нарощування та ламінування. Оскільки дані процедури значно відрізняються одна від одної, питання про те, яка з них буде кращою, є дуже актуальним. Для того, щоб вибрати ламінування або нарощування, потрібно виділити основні характеристики процедур.

Ламінування або нарощування: характеристики та переваги процедур 


Щоб отримати гарні вії, слід звернутися до процедури ламінування, яка носить оздоровчий характер. Вона виконується із застосуванням кератину, який робить вії здоровими та міцними. Крім кератину, склад для процедури ламінування включає вітаміни, які додатково зміцнюють вії. Після виконання процедури вії набувають додаткового обсягу, а також стають товстішими візуально.

Ламінування виконується відповідно до наступних етапів: насамперед виконується очищення вій за допомогою спеціального складу. Відбувається вплив на мікролусочки вій для кращого проникнення наступного складу. Далі виконується нанесення складу, який містить у собі кератин та вітаміни. Наступний склад закріплює отриманий результат. Для створення необхідного вигину вій використовується спеціальний валик. При необхідності виконується фарбування вій. Результат ламінування – більш виразний погляд, довгі та здорові вії. Гарантованим результатом є поява більш насиченого кольору навіть за відсутності процедури фарбування.

Плюси ламінування: 

  •  
  • відновлення пошкоджених вій;
  • поява більш насиченого природного кольору вій;
  • тривалий ефект процедури;
  • вії не ушкоджуються у разі застосування косметики;
  • швидкість виконання процедури.

Ламінування або нарощування: переваги та недоліки нарощених вій 


Крім ламінування, популярністю користується нарощування вій. Ця процедура дозволяє позбавитися проблеми недостатньо довгих і рідкісних вій. Її сутність полягає у приклеюванні до натуральних вій додаткових волосків, кількість яких може варіюватися від однієї до чотирьох вій у пучку. Найбільш популярний метод - нарощування по одній додатковій вії до натуральної вії. Такий підхід дозволяє отримати більш відкритий виразний погляд. Процедура вимагає кропіткої роботи майстра, проте результат дозволить забути про регулярне застосування косметики. Гарантований результат нарощування – збільшення обсягу та довжини вій.

До мінусів нарощування вій слід віднести: 

 

  • заборона використання косметики після виконання процедури;
  • тривалість нарощування вій;
  • первісний ефект від нарощених вій зберігається протягом чотирьох тижнів;
  • наявність протипоказань до нарощування вій (непереносимість елементів клею).

Для того, щоб підібрати одну з процедур, потрібно зважити всі за і проти. Насамперед слід оцінити поточний стан вій. За наявності густих та довгих від природи вій рекомендується віддати перевагу ламінуванню, у процесі якого відбувається оздоровлення вій. Нарощування – відмінне рішення для недостатньо густих вій невеликої довжини. У салоні краси Bloom усі види процедур виконуються професійними майстрами. Ламінування або нарощування – такий вибір допоможуть зробити досвідчені спеціалісти салону.

в інтернет-магазин Зателефонувати