ЗНЯТТЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ

Підкресліть свою унікальну красу в атмосфері, де кожен деталь та кожна послуга втілюють вишуканість. Запрошуємо Вас насолодитися досвідом, який перевершить всі Ваші очікування.

Як правильно проводиться зняття гель-лаку

Повноцінний догляд за руками, надання їм гарного та охайного вигляду – це така ж невід'ємна частина ритуалів краси для жінки, як і догляд за обличчям, тілом та волоссям. Протягом досить довгого часу найбільш популярним способом виконання манікюру є покриття гель-лаком, яке дає можливість створити будь-який дизайн і доповнити абсолютно будь-який стиль для кожної представниці прекрасної статі. Але варто пам'ятати, що для того, щоб нігтьова пластина залишалася міцною та здоровою, необхідно правильно не тільки наносити покриття, але й знімати його.

Всі нейл-майстри в один голос говорять про те, що не можна самостійно знімати покриття без наявності спеціальних матеріалів для цього. Якщо неакуратно відірвати гель-лак, можна втратити верхній шар нігтьової пластини, після чого ніготь буде ламким і крихким. Уникнути цього можна, виконавши процедуру зняття гель-лаку апаратом у Дніпрі, у салоні краси Bloomnails.

Крім того, існує спосіб зняття гель-лаку розмочуванням, з використанням спеціального засобу та фольги. Саме така техніка найчастіше застосовується у домашніх умовах. Але найбільш професійним, зручним та ефективним способом вважається зняття апаратом.

Як відбувається зняття гель-лаку у професіонала

Зняття гель-лаку за допомогою апарату професійні майстри проводять з використанням певних технік та витратних матеріалів, що підбираються індивідуально для кожного клієнта. При цьому застосовується той самий апарат, який виконує апаратний манікюр. Різниця полягає у виборі фрези, яка призначена саме для зняття старого матеріалу.

Існують такі основні способи зняття гель-лаку фрезою:

  • з використанням керамічної фрези, що має високу механічну міцність і не нагрівається в процесі роботи;
  • із застосуванням твердосплавної фрези, які відмінно підходять для зменшення товщини гелю та акрилу при корекції, а також зняття штучних нігтів.

Щоб процедура була виконана максимально безпечно та комфортно для клієнта, а також оперативно та з урахуванням усіх необхідних вимог, варто звернутися до професіоналів, які є кваліфікованими фахівцями. Зняття гель-лаку апаратом у Дніпрі проводять майстри салону Bloomnails.

Основні переваги зняття гель-лаку в салоні Bloomnails

Якщо ви зацікавлені в оперативному та якісному знятті гель-лаку, після якого нігтьова пластина залишиться міцною та здоровою, ви можете звернутися до висококваліфікованих майстрів салону Bloomnails у Дніпрі. До переваг, які має салон, можна віднести такі його особливості:

  • повна безпека всіх послуг та дотримання максимальної стерильності при виконанні процедур;
  • велика кількість висококваліфікованих майстрів, які є справжніми професіоналами своєї справи;
  • можливість значної економії часу клієнтів за рахунок одночасного виконання кількох процедур;
  • використання професійних витратних матеріалів високого класу;
  • виключно високий рівень обслуговування клієнтів.

Ціна послуг, що виконуються в салоні, є доступною за першокласної якості, що також є важливою перевагою.

Ціни на зняття гель-лаку в Дніпрі

ПослугаЦіна послуги, грн
Зняття гель-лаку *Майстер / Топ-майстер / Експерт60 грн / 80 грн / 100 грн