ПРОЦЕДУРИ НА COSMEDIX

Підкресліть свою унікальну красу в атмосфері, де кожен деталь та кожна послуга втілюють вишуканість. Запрошуємо Вас насолодитися досвідом, який перевершить всі Ваші очікування.
Вартість
Антивіковий догляд
2800 грн
Вартість
Пілінг для проблемної шкіри
1500 грн
Вартість
Омолоджувальний освітлювальний пілінг
2400 грн
Вартість
Пілінг для сухої чутливої шкіри
2000 грн
Вартість
Ніжний пілінг антиоксидант сяйво
1200 грн
Вартість
Догляд для сухої зневодненої шкіри
1400 грн
Вартість
Антивіковий догляд
1500 грн
Вартість
Для проблемної шкіри з висипом
1100 грн
Вартість
Заспокійливий догляд для чутливої ​​шкіри
1500 грн
Вартість
Експрес догляд перед макіяжем
1500 грн
Вартість
Догляд Анти акне
1350 грн

Кожна дівчина мріє про те, щоб зберегти свою молодість та привабливість, для чого сьогодні існує безліч спеціалізованих процедур. Салон краси Bloom допоможе вам досягти мети, використовуючи для цього найкращі препарати. Пілінг дозволяє омолодити шкіру, запустивши в організмі природні процеси регенерації. Залишається лише вибрати склад, який допоможе досягти бажаного ефекту.

Види пілінгу на основі Cosmedix USA


Пілінг Blueberry Jessner


Потужні препарати космедикс використовуються по всьому світу, що вкотре підтверджує їх переваги. Blueberry Jessner не є винятком. Склад використовується при розширених порах та для боротьби з акне. Пілінг допомагає позбавитися дрібних зморшок, а також покращити зовнішній вигляд шкіри в період гормональної перебудови організму. Засіб допомагає досягти помітного ефекту омолоджування вже після перших процедур, а дискомфорт під час їх проходження буде мінімальним.

Blueberry Jessner від cosmedix usa підходить для I-III типів шкіри за Фітцпатріком. Препарат добре протидіє акне на перших етапах розвитку хвороби, а також покращує стан епідермісу, який схильний до фотостаріння. Серед миттєвих результатів слід виділити;

 • очищення пір;
 • відлущування огрубілих та відмерлих клітин;
 • видалення забруднень.

Курс Blueberry Jessner включає 4 процедури, які виконують раз на тиждень.

Пілінг Blueberry Smoothie


Розглядаючи cosmedix пілінги, варто обов'язково звернути увагу на Blueberry Smoothie, який заслужив чимало позитивних відгуків серед користувачів. Засіб відрізняється глибоким проникненням та підходить для використання на будь-якому з типів шкіри. Використовувати пілінг слід для того, щоб дбайливо очистити пори, вирівняти колір обличчя і відлущити ороговілі клітини. З цією метою у його складі містяться:

 • L-молочна кислота;
 • Vaccinium angustifolium;
 • Борошно із блакитної кукурудзи;
 • Поліетиленові гранули;
 • D-глюкуронова кислота.

Засіб використовується 1-2 рази на тиждень. Його наносять перед тим, як провести ретиновий пілінг. Blueberry Smoothie завдають м'якими масажними рухами. Склад повинен залишатися на шкірі до 20 хвилин, чого достатньо, щоб його компоненти мали бажаний ефект. Після видалення мусу із поверхні епідермісу можна переходити до наступних процедур. Пілінг призначають при акне, а також, якщо шкіра була пошкоджена під впливом сонячної радіації.

Пілінг Purity Peel


Процедуру зазвичай призначають відвідувачкам салонів краси, які зіткнулися з висипом вугрів. Засіб сприяє звуженню доби, а також нормалізує ліпідний баланс шкіри. Для виробництва пілінгу використано унікальний склад, що дозволяє боротися з пігментними плямами на шкірі. Засіб допоможе позбавитися вогнищ акне і забути про лущення шкірного покриву.

Пілінг має виражену заспокійливу дію, а також допомагає шкірі швидше відновитися після процедури. Дівчина забуде про різні проблеми:

 • комедонах;
 • себореї;
 • акне різного ступеня.

Засіб підійде володаркам будь-якого типу шкіри по Фіцпатрік. Активними компонентами виступають ретинол, а також мигдальна, молочна та саліцилова кислоти.

Якщо вас зацікавила можливість пройти пілінг з використанням каліфорнійської компанії, то зробити це можна в нашому центрі краси. Ми використовуємо лише оригінальні препарати, що стане гарантією досягнення бажаного ефекту. Процедури cosmedix в Україні допоможуть покращити стан шкіри та забути про багато естетичних проблем, що впливають на якість життя.