ПОДОЛОГІЯ

Підкресліть свою унікальну красу в атмосфері, де кожен деталь та кожна послуга втілюють вишуканість. Запрошуємо Вас насолодитися досвідом, який перевершить всі Ваші очікування.

Професійна подологія в Дніпрі

Подологія - це сучасний напрям в медицині, яке дозволяє проводити діагностику та профілактику захворювань, які зачіпають стопи людини. Флебология, ортопедія, гнійна і судинна хірургія - це лише частина актуальних сфер, які об'єднує в собі подологія.
Подолог - це фахівець, який володіє великими знаннями в сфері медичного педикюру. Подолог обов'язково повинен мати медичну освіту, включаючи такі напрямки, як нейрохірургія, травматологія та ортопедія. Лікар повинен вміти проводити діагностику, профілактику, займатися лікуванням різноманітних патологій і захворювань, які вражають стопу і нижню частину гомілки.

Що лікує подолог

Відвідуючи кабінет подолога, пацієнту вдасться впоратися з:

  • гиперкератозом;
  • тріщинами, мозолями, виразками;
  • плоскостопістю;
  • мікозів, який розвивається в міжпальцевих просторі;
  • онихомикозом.

Лікар-подолог лікує різноманітні патології, до яких може призводити синдром діабетичної стопи. Нерідко фахівець має справу з плантарного фасцитом або оніхогріфоза. Врослі нігті, або оніхокріптоз, також відносяться до сфери відповідальності подолога.

Основні відмінності медичного педикюру від звичайного

Подологія нігтів з кожним роком стає все більш популярною послугою. З цієї причини консультація у фахівця повинна бути проведена при перших ознаках патології. Медичний педикюр сьогодні здійснюється завдяки спеціалізованому обладнанню. З його допомогою можна вирішувати широкий перелік проблем. Якщо у пацієнта спостерігаються трофічні виразки або інші небезпечні патології, то для лікування може знадобитися медикаментозна терапія з локальними ін'єкціями препаратів.
Незважаючи на молодий вік, подологія активно розвивається по всьому світу. У нашій країні відчувається нестача фахівців, які будуть мати вищу медичну освіту і досвід в лікуванні захворювань стопи. Подіатрія, як самостійну медичну дисципліну, на сьогоднішній день вивчають в США, Австралії і ряді європейських країн.
Своєчасне звернення за допомогою до фахівця дозволить знайти лікування, яке виявиться найбільш ефективним і займе мінімум часу. Важливо розуміти, що між медичним і традиційним педикюром є різниця. Звичайний педикюр дозволяє підтримувати естетичну привабливість і гігієну нігтя. У той же час він не дозволить впоратися із захворюваннями, які характерні для стопи, оскільки підкорені процедури просто не розраховані на застосування в даній сфері.
Особливості медичного педикюру полягають в тому, щоб забезпечити необхідну медичну допомогу пацієнту. Процедури побічно зачіпають і естетичну сторону питання. До медичного педикюру відноситься широкий перелік послуг, які дозволяють лікувати або запобігати захворювання нігтів або шкіри стоп. Подолог володіє більш досконалим устаткуванням, а також застосовує широкі пізнання для лікування патологій.
За допомогою до фахівця необхідно звертатися в тому випадку, якщо у пацієнта спостерігається гіперкератоз, який може бути виражений у вигляді мозолів, натоптишів або тріщин. Також подолог лікує різні деформації нігтів, включаючи оніхогріфоза. Записатися на прийом слід тоді, коли пацієнт зіткнувся відразу з декількома захворюваннями стопи. Встановити рівень їх складності і призначити ефективне лікування може тільки подолог.

Послуги подолога в салоні Bloomnails

Індивідуальний підхід до кожного клієнта є тією межею, яка відрізняє наш сервіс від сервісу конкурентів. Пацієнт завжди впевнений у тому, що його переваги будуть враховані, а для лікування патологій стопи застосовуються найдосконаліші методи. Наші фахівці володіють вищою медичною освітою і можуть діагностувати різноманітні хвороби стоп, причинами розвитку яких є травми, ускладнення при лікуванні, використання незручного взуття і інші фактори. Профілактика появи захворювань здійснюється з використанням сучасних засобів. Ціна на лікування захворювань стопи в Дніпрі для клієнтів нашого салону залишається демократичною.