ПІРСИНГ

Підкресліть свою унікальну красу в атмосфері, де кожен деталь та кожна послуга втілюють вишуканість. Запрошуємо Вас насолодитися досвідом, який перевершить всі Ваші очікування.
Майстер Топ майстер Вища категорія
650 грн
Вартість
700 грн
Вартість
800 грн
Вартість
800 грн
Вартість
800 грн
Вартість
100 грн

Уже давно сережки носять не тільки у вухах і не тільки дівчата. Пірсинг – один із популярних способів самовираження, і його роблять як жінки, так і чоловіки. Ця культура крокувала настільки широко, що проколюють найрізноманітніші частини тіла. Але при цьому важливо не забувати про безпеку. Найкраще звертатися для процедури проколу в спеціалізований салон. Пірсинг у Дніпрі можна зробити у нас. Салон Bloom пропонує широкий спектр послуг з проколу і продягання сережок.

пірсинг у Дніпрі

Види пірсингу

Культура прикрашання тіла активно розвивається. Проколи роблять у різних частинах обличчя, тіла:

  • вуха;
  • ніс;
  • губи;
  • брови;
  • соски;
  • пупок;
  • інтимні місця.

Найпоширенішим є пірсинг вуха. Втім, проколюють не тільки мочку. Залежно від способу, проколи роблять: у верхній частині вуха; у верхній частині, біля основи; на внутрішньому хрящі; над вушною раковиною; на основному хрящі; на козелці або подвійний прокол у верхній частині вушного хряща.

На другому місці за популярністю пірсинг носа. Залежно від місця локалізації, виділяють 2 різновиди послуги: септум – у центральній носовій перегородці між ніздрями; нострил – на крилі носа. Зараз модно носити на цій частині носа кільце, але для кращого загоєння на перші 3 місяці ставиться прямий лабрет з гіпоалергенного матеріалу. 

Пірсинг брови теж зберігає актуальність протягом багатьох років. Розрізняється на: класичний, горизонтальний, мікродермал (розміщення прикраси під шкірою, в розрізі)

Брідж пірсинг – одна з новинок, яка активно набирає прихильників. У даному випадку прокол робиться на переніссі і продягається штанга.

Пірсинг губи також популярний варіант. Найпоширеніші місця локалізації - по центру губи і в куточку. Останнім часом став популярним «укус змії» - симетричні проколи по обидва боки нижньої губи.

Цікаво виглядає смайл – прикраса в вуздечці верхньої губи. Він стає помітним при розмові або посмішці. Великий плюс смайлу в тому, що він майже безболісний.

Пірсинг пупка вже кілька десятків років зберігає популярність. Правда, раніше робили в основному прокол зверху, а сьогодні популярні також нижній і бокові. Нерідко поєднують одразу кілька різновидів.

Найпікантнішим є інтимний пірсинг. Роблять його і чоловіки, і жінки. Прикраси виконують не тільки естетичну роль, а й додатково стимулюють ерогенні зони при близькості.

Чому довіряти процедуру потрібно тільки професіоналам

Пірсинг відноситься до малотравматичних процедур. Але навіть у такому випадку важливо виконувати їх з дотриманням правил дезінфекції та медичних норм. В іншому разі можливі негативні наслідки: сильний біль, потрапляння інфекції у ранку, неправильне розміщення прикраси. Щоб уникнути подібних ризиків, краще звертатися до професіоналів.

Навчені майстри знають, як правильно зробити пірсинг, щоб це було безпечно. У салонах є необхідне обладнання для роботи на різних частинах тіла, можуть провести консультацію, підібрати оптимальний варіант розміщення прикраси.

Переваги звернення до салону Bloomnail у Дніпрі

Наш салон краси пропонує великий спектр послуг пірсингу. Можемо зробити проколи на обличчі, на тілі, також допоможемо переодягти сережку після загоєння.

Ціни на пірсинг у Дніпрі

ПослугаЦіна (грн)
Прокол вух (один прокол)450 грн
Прокол вух (пара)650 грн
Прокол одноразовою системою 1 шт.700 грн
Прокол одноразовою системою пара900 грн
Прокол хряща700 грн
Прокол козелка800 грн
Прокол носа800 грн
Прокол пупка800 грн
Переодягти сережку100 грн

У роботі використовується сучасне обладнання, є одноразові системи. Усі матеріали проходять ретельну обробку дезінфікуючими засобами.

За потреби допоможемо з підбором прикрас із золота, медичної сталі.