ЛАМІНУВАННЯ ВІЙ

Підкресліть свою унікальну красу в атмосфері, де кожен деталь та кожна послуга втілюють вишуканість. Запрошуємо Вас насолодитися досвідом, який перевершить всі Ваші очікування.

В даний час процедура ламінування вій є популярною, оскільки, на відміну від нарощування, не впливає на товщину та ламкість волосся. Процедура ламінування вій передбачає поліпшення їхнього зовнішнього вигляду завдяки нанесенню кератину. Білок зміцнює вії, робить їх привабливими та вигнутими. Після проведення цієї процедури вії не потребують застосування туші для фарбування. У свою чергу, ламінування помітно заощаджує дорогоцінний час, який витрачається для щоденного макіяжу.

Кератин входить до складу волосся та нігтів, тому засіб для ламінування має ефективну захисну функцію. Міцний та нерозчинний склад захищає кожну вію від зовнішніх впливів. Завдяки цьому вії зберігають привабливий вигляд тривалий час після процедури.

Ламінування вій виконується відповідно до наступних етапів:

 • У процесі підготовки майстер наносить склад на вії та шкіру. Завдяки цьому відбувається знежирення поверхні, що підлягає ламінуванню.
 • Після виконання підготовки майстер наносить на шкіру повік поживний склад.
 • Наступний етап – закріплення подушечки на нижньому столітті та силіконового валика, який сприяє підняттю вій і встановленню їх у необхідному положенні.
 • Виконання ретельного ламінування кожної вії.
 • Нанесення зміцнювального та фарбувального складу, покриття кожної вії кератином.

Вплив на вії за допомогою складу для ламінування має не лише косметичний, а й лікувальний ефект. Ефективний склад благотворно впливає на волосяні фолікули, завдяки чому зовнішній вигляд кожної вії помітно перетворюється. Крім кератину, до складу для ламінування включені вітаміни та компоненти зміцнюючої дії. Рекомендована частота виконання цієї процедури – один раз на 3-6 місяців.

Особливості та переваги ламінування вій у салоні

У нашому салоні краси Bloom працюють досвідчені майстри, які досконало володіють технологією ламінування вій. Показаннями до виконання ламінування є необхідність зробити вії здоровими та міцними без звернення до інших типів дій. Звернувшись до послуг професіоналів, кожна клієнтка отримує такі переваги:

 • сильні та товсті вії (завдяки кератиновому складу, який обволікає кожну волосину);
 • надійний захист вій від води та ультрафіолетових променів;
 • захист волосків вій від зовнішніх впливів;
 • зміцнення волосяних фолікулів вій;
 • природний та привабливий зовнішній вигляд вій після проведення ламінування;
 • відсутність необхідності корекції вій в результаті проведення ламінування.

Як довго зберігається ефект від ламінування вій у салоні?

Прийнявши рішення виконати процедуру ламінування вій, кожна дівчина отримує довгі, доглянуті та привабливі вії протягом кількох місяців. Тривалість позитивного ефекту залежить від низки чинників. Серед них:

 • досвід та професіоналізм фахівців;
 • склад та якість засобу, що застосовується для ламінування вій;
 • техніка нанесення складу на вії;
 • особливості вій, такі як пористість та товщина, швидкість оновлення волосяних фолікул.

Звернувшись до нашого салону, кожна клієнтка отримує бездоганне виконання процедури з використанням високоякісного складу. Підготовлений засіб дозволяє зберегти здоров'я вій, надати їм привабливого вигину та блиску. Це дозволяє зберегти позитивний ефект на тривалий час.

Для ламінації вій необхідно виділити мінімум годину вільного часу. У разі, коли є необхідність фарбування вій, тимчасові рамки виконання процедури можуть збільшитися до 90 хвилин.

Як доглядати за віями після ламінації для збереження привабливого ефекту?

Тривалість збереження позитивного ефекту від процедури ламінування безпосередньо залежить від того, чи дотримуються рекомендацій щодо догляду за віями. Загалом, акуратність у догляді за віями потрібна лише першу добу після процедури. Починаючи з другої доби, кожна дівчина може насолоджуватися привабливістю та здоров'ям вій.

Основні поради фахівців зводяться до таких аспектів:

 • Вії після процедури можна обережно розчісувати, а також використовувати декоративну косметику. Дозволяється застосування декоративних засобів для вій, починаючи з другої доби після завершення ламінації.
 • У першу добу після проведення процедури не слід піддавати вії контакту з водою та використовувати косметику. Крім того, в перші 24 години не слід намагатися змінити форму вій або піддавати їх механічним впливам.
 • Обмеження на плавання та відвідування сауни діє лише в першу добу після завершення процедури. З другої доби догляд за віями зводиться до виконання простих рекомендацій майстра.
 • У тому випадку, коли існує необхідність використовувати туш або лайнер, слід віддавати перевагу гіпоалергенним засобам високої якості.
 • Слід регулярно змивати косметику з вій за допомогою щадних та якісних засобів. Не рекомендується залишати туш іди підводку для очей на ніч.
 • Використання ватних дисків для зняття макіяжу може травмувати вії, тому слід відмовитися від таких дій.

Основна зручність для догляду за віями, які були заламіновані – без необхідності відвідувати фахівці для корекції. Через кілька місяців після процедури склад поступово змивається, тому цей процес не потребує участі та консультації майстра. До того ж, окрім привабливого зовнішнього вигляду та косметичного ефекту, кожна дівчина отримує оздоровлення вій.