Останні новини у beauty-сфері

Яка стрижка підійде для круглого обличчя?

Назад у блог
Яка стрижка підійде для круглого обличчя?
27 / 10 / 20

Правильно укладене волосся дуже акуратно і ненав'язливо коригує зовнішність. Особливість круглого обличчя полягає в тому, що йому не дістає гострих та виразних контурів. Округле чоло і щічки можна ефектно обіграти стрижкою та зачіскою, щоб додати їм «рельєфності».

Яка стрижка підійде для круглого обличчя та чому? 


Існує кілька простих рекомендацій для круглолицьих дівчат, які зможуть не тільки в салоні, а й удома укладати волосся з найбільшою вигодою для своєї зовнішності:

 • Уникайте об'єму волосся з боків. Пишне волосся створює ще більшу округлість обличчя.
 • Подовжує обличчя будь-яка стрижка з вертикальними акцентами. Наприклад, не коротка, а подовжена чубчик, покладений набік. Добре працюють асиметричні стрижки.
 • Зверніть увагу на стрижки, які прикривають собою одну сторону вилиць або скроні.
 • Будь-які види завивки волосся від кореня не вітаються. Якщо волосся довге, краще почати завивку з лінії нижче підборіддя.
 • Об'ємні широкі чубчики слід замінити подовженими, прямими, з рваними кінчиками.

Всі подовжені лінії та витягнуті форми зорово звужують овал обличчя. Щечки здаються меншими, підборіддя не настільки широким, робиться акцент на очах і погляді.

Про те, яка стрижка підходить круглій особі, залежно від довжини волосся, поговоримо далі:

 • Густе потовщене волосся – таке щільне і здорове волосся добре ляже в стрижку «боб». Повсякденне укладання нескладне, і кожна дівчина зможе до неї приловчитися.
 • Волосся середньої довжини добре ляже в асиметричну стрижку з подовженими пасмами у обличчя. Подовжене каре додасть образу грайливості та миловидності.
 • Середнє та довге волосся можна обіграти бічним проділом. Він помітно звужує обличчя, роблячи риси більш виразними та витонченими. Також добре буде виглядати ефект недбалості та довга чубчик на одному рівні з основною довжиною. 
 •  

Прості рекомендації щодо вибору зачіски для круглого обличча 

Часто міняти стрижку - завдання важке, проте у ваших силах ефектно міняти образи за допомогою зачіски та укладання.стрижки для круглого обличчяМайстри нашого салону підберуть укладання з урахуванням безлічі факторів. Обов'язково варто взяти до уваги вік жінки, її смак, структуру та колір волосся. На щастя, дівчата з круглою формою обличчя мають можливість вибрати зачіску із великої кількості варіантів:

 • З вертикальним начосом, який візуально витягне овал, зробить його більш загостреним. Уникайте начісування по довжині волосся і боків.                                             стрижки для круглого лица
 • Локони не повинні бути сильно завитими та дрібними. Легкі і м'які хвилі, які починаються не від кореня, а нижче лінії обличчя, створять бажаний ефект, що коректує.
 • Усі укладання з боковим проділом. Прямий проділ категорично не варто застосовувати при круглому обличчі, інакше він зробить ще більший акцент на округлості.
 • Гра із кольором – виграшне рішення на багато місяців. Однотонне, особливо світле фарбування візуально зберігає природну форму і ще більше розширює особу. Майстри нашого салону підберуть стрижку для круглого обличчя, техніку та палітру колорування та модного фарбування, щоб наповнити образ легкістю та ніжністю.

Нова стрижка – ювелірна робота 


Стрижка в салоні краси Bloomnails гарантує професійний, сучасний підхід до перетворення вашого іміджу. Перед роботою ми обговорюємо з клієнтом усі деталі, враховуючи його побажання та можливості для безпечного фарбування та стрижки. Приносьте фотографію тієї зачіски, яка вам сподобалася, а ми втілимо її так, щоб на вашому волоссі вона заграла ще краще. Обновляти та підтримувати нову стрижку рекомендуємо раз на місяць, щоб зберегти її форму та охайність.

Інтернет-магазин косметики BLOOM пропонує широкий асортимент доглядової косметики для волосся, якою сумніватися не доводиться.

в інтернет-магазин Зателефонувати