Останні новини у beauty-сфері

Апаратний або класичний манікюр? Плюси і мінуси

Назад у блог
Апаратний або класичний манікюр? Плюси і мінуси
15 / 09 / 20

На сьогоднішній день манікюр став невід'ємною частиною життя практично кожної жінки. Представниці прекрасної половини людства звертаються до послуг майстрів манікюру в будь-якому віці, бажаючи виглядати красиво і акуратно. Сучасні технології не стоять на місці, на зміну звичним обрізному манікюру прийшов новий спосіб обробки пальчиків і нігтів – апаратна техніка. Саме тому жінки часто задають питання, який манікюр краще.

Відмінності манікюру

Відмінності апаратного манікюру від обрізного представлені кількома пунктами. Перш чому зупинити свій вибір на тому чи іншому варіанті, рекомендуємо уважно ознайомитися з особливостями кожного їх видів.

Обрізний манікюр, незважаючи на стрімке розвиток апаратної техніки, не здає своїх позицій і на сьогоднішній день приваблює увагу багатьох жінок. Основним відмінністю обрізний техніки від апаратної є використання ножничек або щипчиків. З допомогою таких інструментів майстри обрізають кутикули і огрубілу шкіру навколо нігтів.

Попередньо необхідно розпарити пальці рук у спеціально підготовленій ванночці з пом'якшуючими засобами. У випадку з апаратним манікюром майстри використовують спеціальну шліфувальну машинку. Для безболісної і ефективної процедури використовується безліч різних насадок, кожна з яких відрізняється певної жорсткістю. Дані пристосування призначені для обробки кутикули і нігтів.

Обидва описуваних способів мають ряд переваг і недоліків. І класичний, і апаратний манікюр користується популярністю у сучасне час і практикується кваліфікованими майстрами.

класичний манікюр

Особливості, переваги і недоліки класичного манікюру

До основним перевагами обрізного манікюру можна віднести:

  • Доступність. На відміну від апаратної техніки, класичний манікюр можна зробити самостійно в домашніх умовах. Для проведення процедури необхідно мати манікюрний набір, придбати який можна як у спеціалізованих, так і в звичайних магазинах.
  • Швидке і ефективне видалення кутикул. Після теплої ванночки, в якої можна максимально розпарити шкіру, кутикули видаляються легко, також як і огрубіла шкіра навколо нігтів.
  • Невисока ціна. Якщо ви не маєте навичок і можливості зробити манікюр самостійно, звернувшись до послуг майстра, вам не знадобиться платити більшу суму грошей. Класичний манікюр, на відміну від апаратного, коштує набагато дешевше.

Крім ряду переваг, класичний обрізний манікюр має кілька недоліків. Перш за все, процедура проводиться за допомогою гострих ножиць і щипців. Близьке розташування кровоносних капілярів до поверхні шкіри є причиною частих порізів. При недостатній досвід деякі майстри можуть залишити заусеницу і доставити дискомфортні відчуття.

класичний манікюр

Особливості, переваги і недоліки апаратного манікюру

При проведенні апаратного манікюру вірогідність порізів шкіри зведена до мінімуму. До того ж апаратний манікюр робиться без необхідності розпарювання шкіри. Нігті і шкіра навколо обробляються сухими інструментами.

При систематичному відвідування майстри зростання кутикули знижується, завдяки чому необхідність частих візитів до майстра відпадає. Апаратний манікюр запобігає шарування нігтів. До мінусів апаратного манікюру можна віднести більш високу вартість. При сильно огрубілою шкірі фрезер не завжди максимально ефективний. Також апаратний манікюр не підходить власницям тонких нігтів, оскільки в процесі проведення хворобливі відчуття доставлять дискомфорт.

Необхідно враховувати той факт, що при наявність яких-небудь шкірних захворювань апаратний і класичний обрізний манікюр заборонені. Який варіант вибрати – рішення виключно індивідуальне.

в інтернет-магазин Зателефонувати